facebook

Ilgalaikis Braziliškas plaukų tiesinimas su CocoChoco keratinu

-55%
Nuolaida!

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Dalia grožio studija“ salone Jūs pasijusite lyg ant sparnų, profesionali komanda visada pasiruošusi padėti ir atrodyti taip, kaip visada svajojote!

Pamirškite nepaklusnius, susišiaušusius plaukus ir netvarkingas garbanas! Braziliškas plaukų tiesinimas CocoChoco keratinu – tai inovatyvi plaukų priežiūra. CocoChoco keratinas, visiškai atkuria plauko struktūrą. Plaukų priežiūros priemonė išbandyta ir patvirtinta užsienio šalyse bei Lietuvos institucijų. Po procedūros džiaugiamasi lygiais ir švelniais plaukais. Jie tampa sveikesni ir minkštesni bei nebevargina nepaklusnios garbanos. Džiaugiamasi ilgalaikiu, 4-5 mėnesius trunkančiu, rezultatu. Išpildykite savo svajonę, turėti žvilgančius ir tiesius plaukus.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • plaukų trinkimas giliai valančiu profesionaliu šampūnu;
 • plaukų džiovinimas;
 • plaukų palepinimas Brazilian keratin CocoChoco priemone (30 g);
 • plaukų džiovinimas;
 • plaukų tiesinimas karštomis žnyplėmis;

Svarbu:

Pasiūlymas galioja vidutinio ilgio ir storio plaukams. Jei procedūrai reikia daugiau nei 30 g. priemonės, kiekvieno papildomo gramo kaina 0,35 Eur bei 7-15 Eur už darbą. Priemonės pakanka vidutinio ilgio ir storio plaukams. Užsiregistravus, galima atšaukti prieš 24 val., kitu atveju kuponas laikomas panaudotu.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Dalia grožio studija“ , Goštauto g. 5/ Vasario 16-osios g. 2 arba J. Basanavičiaus g. 22, Vilnius
Trukmė: 2 - 3 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Veido ir galvos
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

59,00 €

-55 %

130,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Registruoti nariai gauna taškų: +59

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Dalia
852620599, +370648 05505 Goštauto g. 5/ Vasario 16-osios g. 2, +37067020093 J. Basanavičiaus g. 22
Google 3.9 / (161)
 • Tai yra tragedija. Niekam nepatariu naudotis šio salono paslaugomis. O jei turite dovanų kupona, verčiau susigražinkite pinigus. Turėjau veido masažą. Čia net masažų nepavadinsi, taip, paglostimai. Dėl naudojamos kosmetikos bėda. Jie skelbia, kad naudoja prabangias priemones, o realiai pigius kremus iš prekybcentrių Oda. Meistrė net nepasiteravus kokia mano oda, pritepliojo kaukes, kurios graužė odą. Po tokių procedūrų reikėjo kreiptis į dermatologus. Apie švarą tyliu. Visur dulkės.
 • Meistrė Svetlana puikiai pasidarbavo, nors ir turėjau kitos "meistrės" sudarkytus nagus.Taip pat, yra didelis gelinio lako spalvų pasirinkimas, rekomenduoju!?
 • Procedūra buvo atšaukta likus 4 val iki jos, tačiau visgi sutarus kitą laiką pavyko apsilankyti salone Basanavičiaus gatvėje. Atėjau į saloną, jis buvo tusčias, vėliau atėjo dvi darbuotojos tačiau tik tylėjo ir nužiūrinėjo mane, buvo labai nejauku. Dabar išsiaiškinau, kad tai buvo salono savininke Drąsa. Salono tvarka - tragedija, prailgintojai, laidai metosi per visas grindis, seni baldai, išmėtytos priemonės (prisegu nuotrauką). Kirpėjos pykosi dėl kriauklės? Keistas darbuotojų elgesys, jų buvo gal 5, tačiau visos buvo be darbo, galėtų bent grindis prasivalyti. Išėjus iš salono gavau skambutį pateikti kupono kodą, kurį jau buvau suvedusi užsisakant procedūra ir papildomai sumokėjusi, skambinančioji super neprofesionali, rašinejo ir skambinėjo visą vakarą, liepe ieškoti kito kodo. Kaip suprantu salonas išsilaiko tik iš dovanų kuponų, o reguliarių klienčių neturi, nekeista. Siūlyčiau nesilankyti.
 • Nerekomenduoju, gavau dovanų kuponą CocoChoco keratino ilgalaikiam plaukų tiesinimui. Po paskutinio apsilankymo praėjo 6dienos, pirmas plovimas ir plaukai toki patys koki buvo. Salono administratorė maloni, pats salonas švarus, tačiau kirpėjos Olgos priemonės visos aplipusios plaukais, dulkėmis, labai nemalonu kai tavo plaukus šukuoja su kitų plaukais. Taip pat labai grubus galvos plovimas, šukavimas, kai pasiūliau pati išsišukuoti man tiesiog pasakė, kad mano plaukai labai veliasi ir nieko nepakeisi, tiesintuvą taip pat laikas atsinaujinti į geresnį, nes plaukų rovimas nėra malonus dalykas, galvą skaudėjo dar dvi dienas po procedūros, o efekto jokio. Už tokią procedūrą tikrai neverta mokėti ir kentėti. Procedūrą atlikau 03-04-2023, A. Goštauto gatvė 5.
 • Dariausi pedikiūrą su paprastu laku pas vieną iš meistrų (nesu tikra ar Greta ar Tatjana). Odelės nukarpytos iki kraujo, prieš dedant spalvotą laką neuždėjo pagrindo lako, baigus lakuoti su spalvotu laku, ant viršaus irgi neuždėjo bespalvio lako. Nulakavus palaukė 10min, uždėjo maišelius ant kojų ir sakė eiti. Nusiėmus maišelius rezultatas matosi - pedikiūras sugadintas ir 25€ į balą. Be to, pačiam salonui labai reikia remonto, aplinka nejauki, visą laiką garsiai grojo Powerhit radio, muzika irgi netinkama grožio salonui. Nepaisant visko, duodu dvi žvaigždutes už malonų bendravimą. Nerekomenduoju, neverta, nors ir salonas daro nuolaidas.
Komentarai