facebook

Pramogos nuotykių parke „Minimelts“ dviem

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Minimelts“ nuotykių parkas įsikūręs Klaipėdos miesto didžiausiame parke. Nuotykių parke smagiai ir turiningai praleisite laiką bei pakvėpuosite grynu oru. Tai ideali pramoga tiek mažiems, tiek dideliems, tiek draugų kompanijai, tiek šeimai.

Nuotykių parke „Minimelts“ suaugusiems trasos įrengtos kiek aukščiau, pradedant nuo salotinės, žalios, dar aukščiau – rožinės. O po to vis aukščiau ir sudėtingiau – mėlyna, violetinė, raudona, skrydžių ir žydra trasos. Ypač mėgstantys išbandyti savo jėgas ir dievinantys adrenaliną kviečiami įveikti rudąją ir juodąją trasas. Šių trasu išskirtinumas: važiavimas dviračiu pačiose medžių viršūnėse, kas gali pasirodyti tikru iššūkiu net ir drąsiausiems. Įvairaus ilgio skrydžiai tarp medžių suteikia puikią galimybę kvėpuoti švariu oro. Taip pat būtina  išbandyti Drambliaskrydį. Tai maksimalus adrenalino antplūdis per keletą akimirkų. Skriejama žemyn net iš 16 metrų aukščio! Ateik ir pajusk skrydžio laisvę. Išpūsk iš galvos visus rūpesčius ir pamiršk apie rutiną.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 3 val. trukmės pramogos nuotykių parke „Minimelts“ 2 asmenims
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Nuotykių parkas „Minimelts“, H. Manto g. 81, Klaipėda Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 3 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 2
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

44,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +44

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Minimelts
+37068650111, laipyniuparkas@inbox.lt
Google 4.6 / (2014)
 • Vaikams tobula vieta žaidimams . Sūpynės nemokamai. Yra kavinukė pavalgyti. Mokamos mašinėlės važinėti po parką. Nereali proga su visa šeima. Buvom visą pusdienį.
 • Labai smagi vieta laikui su vaikais, nemažai aktyvių pramogų, yra žaidimų aikštelė, kavinė.
 • Pradžiugino atnaujintos trasos. Merginoms supratus, kad pasirinko per sudėtingą trasą, teko net pasinaudoti instruktorių pagalba. Ačiū už operatyvumą.
 • Nuostabus parkas apsilankymui su vaikais, yra didelė žaidimų aikštelė laivų tematika. Elekto automobilių vaikams didelis pasirinkimas. Yra batutai. Taip pat laipynės medžiais didesniems vaikams. Vietoje galima pavalgyti picerijoje arba ledainėje. Tik vienas minusas atvykstant automobiliu, nėra stovėjimo aikštelės, mašinas galima statyti palei kelią.
 • Karstėsi vaikai - liko labai patenkinti trąsomis. Perėjo nevisas, kadangi 3 paskutinės N-18. Kavinukė jauki, vaikams pilna mašinėlių, priešais vaikų žaidimo aikštelė - tad kuo puikiausiai galima patogiai atsisėdus - gerti kava su drauge ar su knyga rankose bei matyti savo atžalas. 4 ? tik todėl, kad mašinytės vaikams paskutiniu metu mane labai nuvilia. Kaina vis tik ne 1-2€, o visi 5-8€ tačiau šmaikščiai tariant (tehniškai netvarkingos) ?. Mano sūnus labai mėgsta važinėti tomis mašinėlėmis, dėl jų, kavos ir pasivaikščiojimo parke važiuojame iš kito miesto galo. Turime dar ir vežimėli su savimi tad kai išsikrovusia mašina tenka parstumti viena ranka, nes kitoje vežimas nėra, nei malonu, nei smagu. Tai toks minusas kurį manau savininkas pataisys. Sėkmės toliau klestint ir plečentis ?
Komentarai