facebook

Vakarienė restorane „Višta puode“ Kaune

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas

Aprašymas

Kaune įsikūręs restoranas „Višta Puode“ yra išskirtinė vieta, kviečianti pasimėgauti sezoniniais patiekalais, kurie gaminami iš ūkininkų užaugintų pačių šviežiausių produktų. Čia puoselėjamos ir išlaikomos senosios tradicijos, todėl apsilankę galite pasimėgauti tradiciniais patiekalais. Restoranas pasidalinęs į tris erdves - „Svetainė“, „Trakterius“ ir „Restoranas“.

Švieži, ūkininkų užauginti, kokybiški produktai iš kurių paruošiami gardžiausi patiekalai. Virtuvės meniu susideda iš tradicinių, puikiai pažįstamų patiekalų, tačiau jie pagaminami Jums meistriškai bei moderniai. Puiki proga pasimėgauti patiekalais, kurie kelia malonius vaikystės prisiminimus. 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasirinktas maistas ir gėrimai iš restorano meniu už dovanų kupono vertę;

Svarbu: Restorane apsilankyti galite visomis savaitės dienomis nuo 8 val. iki 23 val. Jeigu restorano sąskaita didesnė už dovanų kupono vertę, atliekama priemoka restorane. Su dovanų kuponu negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus.

Apie pramogą

icon place
Paslaugos vieta: Restoranas „Višta puode“, S. Daukanto g. 23, Kaunas
icon time
Trukmė: Neribojama
icon person
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
icon clothes
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
icon calendar
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
icon sun
Sezoniškumas: Visus metus
icon place
Šalis: Lietuva
icon place
Apskritis: Kauno regionas
icon place
Miestas: Kaunas
icon info
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje
Nuolaidos ir lojalumas
Restoranas Višta Puode
Įveskite kainą nuo 15 iki 300 €
Įveskite kainą

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Restoranas Višta Puode
+37069363777

Komentarai

 • Sandra
  Nuo pat pirmo užėjimo vertinu šią vietą! Nesuklydau:) Patys aukščiausi įvertinimai kokie tik gali būti. Pirmiausia, tai požiūris į klientą, dėmesys, pagarba. Ačiū, pas Jus visada miela malonu
 • Aistė
  Paprasti patiekalai neįprastame formate, nuostabus personalas ir, aišku, puiki aplinka.Nuostabūs ledai!:))) 10balų!
 • Audrius
  Praleistas laikas šioje kavinėje buvo puikus, dėl to, jog padavėjos šiltai aptarnavo, visada buvo su šypsena. Maistas buvo skanus, puikiai paruoštas ir patiektas. Labai įdomus meniu, kur galima paragauti įvairaus tradicinio ir netradicinio lietuviško maisto.
 • Algirdas
  Užsukom į Vištą Puode, nes norėjosi kažko naujo ir neragauto. Atėjus mus pasitiko be galo maloniai ir šiltai. Toks jausmas lyg grįžtum pas močiutę ir ji tau siūlytų viską ką turi geriausio. Padavėja labai maloniai ėmė pasakoti apie patiekalus ir visus gardumynus. Restorano istorija, meniu pateikimas, patiekalų aprašymai - viskas kelia susižavėjimą ir nuostabą, nes tai yra kažkas naujo ir nematyto. Maistas buvo tokio neapsakomo skonio, kad net nežinau kaip tiksliai apibūdinti. Tiesog, visiems rekomenduoju čia lankytis ir palaikyti tokį verslą, nes tokių vietų Kaune laaabai trūksta.