Kūno šveitimas ir anticeliulitinis masažas Palangoje

-18%
Nuolaida!

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

SPA Amber Palace - arčiausiai Baltijos jūros esantis SPA Lietuvoje. Čia Jūsų laukia aukščiausio lygio aptarnavimas ir išskirtinis dėmesys svečiams. Visos procedūros atliekamos profesionalių specialistų, kurie dirba Jūsų puikiai savijautai, grožiui ir gerai nuotaikai!

Palepinkite savo kūną ypatingu SPA centro siūlomu kūno švietimu bei anticeliulitiniu masažu. Po šveitimo kūno oda tampa gyvesnė, skaistesnė, švelnesnė, o anticeliulitinis masažas padės kovoti su nemaloniu kūno priešu - celiulitu. Jauskitės pailsėję ir kupini naujų jėgų. Skirkite laiko sau!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 60 min. trukmės ypatingas kūno šveitimas 1 asmeniui;
 • 60 min. trukmės anticeliulitinis masažas 1 asmeniui;
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: SPA „Amber Palace“, Kuršių takas 1, Palanga Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 2 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Viso kūno
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

99,00 €

-18 %

120,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Registruoti nariai gauna taškų: +99

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
SPA Amber Palace
spa.amberpalace@energetikas.lt, 8-655-24312
SPA Amber Palace Google 4 / (653)
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 3000 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!

 • Atsiliepimai apie SPA Amber Palace
 • JEI NORITE NESUSIGADINTI NUOTAIKOS, VENKITE „SPA Amber Palace“ SPA Amber Palace, Registratūrą ir organizuotumas tikrąja to žodžio prasme apgailėtinas! Padovanojau mamai mamos dienos progą tikrai ne pigiausią kuponą iš šio „SPA“ ir išgirdęs mamos nuotykius likau šokiruotas... Atvažiavus sutartu laiku, mamai pasakė jog specialisto kuris atlieką procedūras nėra, o kai mama paklausė kodėl niekas jos neinformavo, registratūroje atsakė, jog „pametė“ jos telefono numerį (nors kai mama registravosi, jie patys jai perskambino kelių valandų bėgyje, kad pasakytų tikslų registracijos laiką ir datą)... Tada jai liepė palaukti ir nubėgo ieškoti kito specialisto, bet kadangi dovanų čekis susideda iš dviejų procedūrų, po 10-20 minučių paieškos rado laisvą tik masažistą ir pasiūlė perkelti antrą procedūrą į kitą datą... Antrą kartą atvažiavus 10 minučių anksčiau, registratūroje vėl sumaištis... Pasirodo mama net nebuvo užregistruota ir vėl visi bėgioja nukirstomis galvomis ieškodami kas galėtu atlikti procedūrą... Pralaukus 20-30 minučių šiaip ne taip atrado kas galėtu atlikti paslaugą... NORIU PABRĖŽTI! Procedūras atlikę asmenys buvo malonūs ir procedūras atliko gerai, bet SPA Amber Palace kaip įstaiga tikrai pasibaisėtina, nes net patys darbuotojai pasidalino jog procedūros yra pardavinėjamos internetu, nors jų nelabai yra kam atlikti, o darbuotojų trūksta dėl tokios betvarkės.