Verslo dovanos

Verslo dovanos

Apgalvotos dovanos - lengvai! Išsirinkti ir įsigyti tinkamiausią dovaną kartais gali sukelti daug rūpesčių, ypač jei norite kažką padovanoti darbuotojui, kolegai ar verslo partneriui. Esame tam, kad pasirūpintume jūsų dovanomis!

Galime pasiūlyti dovanų čekius įvairioms pramogoms ir paslaugoms už geriausią kainos ir kokybės santykį. Esame tikri dovanų guru, turintys daugiau nei 10 metų patirties savo srityje.

Siūlome įsigyti dovanų čekius, kurios patiks visiems. DovanuSala.lt čekis bus puiki dovana Jūsų įmonės darbuotojams, bendradarbiavimo partneriams ir klientams.

Ką mes galime jums pasiūlyti?

Neribotas galimybės Neribotas galimybės. DovanuSala.lt siūlo daugiafunkcinį čekį su Jūsų pasirinktu nominalu, kurios pagalba dovanos gavėjas galės išsirinkti bet kurią paslaugą ar prekę iš mūsų pramogų asortimento.
Visas pasaulis Visas pasaulis yra tavo rankose. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite daugiau nei 3000 originalių šventinių dovanų idėjų, kurios nukels ne tik į žavingus  Lietuvos kampelius, bet ir į kitas šalis, tokias kaip Latvija, Estija, Lenkija ir Suomija.
Puikūs nuotykiai garantuoti Puikūs nuotykiai garantuoti. Mūsų pasiūlymų asortimente rasite ir atpalaiduojančias atostogas viename iš Lietuvos SPA centrų, ir ekstremalias atostogas – pavyzdžiui, šokinėjimą parašiutu. Surinkome daugiau nei 20 skirtingų pramogų kategorijų, tad kiekvienas ras sau patinkančią šventę.
Ilgas terminas Ilgas terminas. DovanuSala.lt dovanų kuponai galioja 12 mėnesių, tad dovanos gavėjas turės pakankamai laiko pasimėgauti norimu nuotykiu.
Patogus pristatymas Patogus pristatymas. Ar norite gauti dovanų kuponą gražioje pakuotėje? Jokiu problemų! Siūlome nemokamą įpakavimą ir siuntimą paštomatu arba kurjeriu.
Zero waste "Zero Waste". Tegul lentynoje stovinčios dovanos tampa praeitimi! Mums rūpi ateitis ir gamta, todėl siūlome elektroninius dovanų kuponus. Greitai, paprastai ir patogiai elektroninį dovanų kuponą galite gauti į savo el. paštą. Puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori teršti aplinkos. Dovanokite nuotykius, kurie lentynoje tikrai nesurinks dulkių!

Jei norite nustebinti savo darbuotojus, kolegas, verslo partnerius ar klientus nepakartojama nepamirštama dovana, tuomet kviečiame apsilankyti pas mus. Kartu galėsime išsirinkti tinkamiausias dovanas, jų įpakavimą ir pristatymą.

Telefonas: +370 663 52277

El. paštas: info@dovanusala.lt