Žvaigždė Tavo vardu!

Žvaigždė Tavo vardu!
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

59,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Festivio
Dovaną registruokite šiuo adresu:http://www.zvaigzdes.lt/uzsakymas.php

Aprašymas

Kada nors svajojote apie savo žvaigždę, o gal norėjote padovanoti žvaigždę savo draugui, šeimos nariui ar mylimąjai? Dabar ši svajonė gali tapti realybe!

Sugalvokite norimą vardą savo žvaigždei, o visa kita atliksime mes. Jūsų pasirinkto vardo žvaigždė bus įtraukta į tarptautinio Millennium Chronicle žvaigždžių registro katalogą. Jūsų nurodytu adresu Jums pristatysime originalų žvaigždės vardo registracijos sertifikatą bei žvaigždėlapį su autentiškomis Jūsų žvaigždės koordinatėmis.

Populiariausias pasirinkimas - pavadinti žvaigždę vardu (pvz. Tadas), arba vardu ir pavarde (pvz. Tadas Balandis). Tačiau dažnai naudojami ir kiti pavadinimai - mylimųjų poros vardai (pvz. Eglė ir Dainius), įmonių, organizacijų pavadinimai, bet kas, ką gali sugalvoti žmogus, pasitelkęs fantaziją.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

 • žvaigždės vardo registracija Millennium Chronicle registre;
 • originalus spausdintas Jūsų žvaigždės vardo sertifikatas su jo autentiškumą patvirtinančia Žvaigždės.lt holograma;
 • spausdintas žvaigždėlapis su nurodyta žvaigždės vieta danguje ir autentiškumą patvirtinančia Žvaigždės.lt holograma.


SVARBU! 
Žvaigždę registruoti, pasirinktu vardu, galėsite tik po dovanų kupono įsigyjimo, dovanų kupone nurodytais kontaktais. Žvaigždės vardo registracijos paketas pristatomas per 3 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu, nuo užsakymo dienos.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: UAB "Festivio", visa Lietuva
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Miestas: Visa Lietuva
Apskritis: Alytaus regionas, Kauno regionas, Klaipėdos regionas, Marijampolės regionas, Panevėžio regionas, Šiaulių regionas, Tauragės regionas, Telšių regionas, Utenos regionas, Vilniaus regionas
Šalis: Lietuva
Svarbi informacija: Žvaigždės vardo registracijos paketas pristatomas per 3 darbo dienas, nuo užsakymo dienos
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Vyras padovanojo žvaigždę mano vardu per mūsų vestuves. Taip buvo pati įspudingiausia dovana mano gyvenime. Niekada nemaniau, kad kada nors galėsiu turėti žvaigzdę. Vyrai, tai pati geriausia dovana jūsų merginoms, žmonoms, moterims !!

Įvertinimas 

Unikali dovana visam gyvenimui

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Žvaigždė Tavo vardu!

Žvaigždė Tavo vardu!

Kada nors svajojote apie savo žvaigždę, o gal norėjote padovanoti žvaigždę savo draugui, šeimos nariui, mylimajai? Dabar ši svajonė gali tapti realybe! Sugalvokite norimą vardą savo žvaigždei, o visa kita atliksime mes. Jūsų pasirinkto vardo žvaigždė bus įtraukta į tarptautinio Millennium Chronicle žvaigždžių registro katalogą. Gausite originalų žvaigždės vardo registracijos sertifikatą, žvaigždėlapį su autentiškomis Jūsų žvaigždės koordinatėmis.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/228-deimantinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  69,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9

SEB       Maxima