facebook

SPA pedikiūras su lakavimu grožio studijoje „Dalia“ Vilniuje

-17%
Nuolaida!

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Dalia grožio studija“ salone Jūs pasijusite lyg ant sparnų, profesionali komanda visada pasiruošusi padėti ir atrodyti taip, kaip visada svajojote!

Jūsų laukia populiari procedūra, po kurios džiaugsitės ne tik gražiai nulakuotais nagais, bet ir būsite palepinti natūraliomis kojų ir pėdų priežiūros priemonėmis. SPA pedikiūras padeda sumažinti pėdų patinimą, sugrąžina Jums jų švelnumą ir padeda atsikratyti kojų sunkumo.

SPA pedikiūro eiga: kojų dezinfekavimas; pėdų mirkymas vonelėje; suragėjusios odos ir nuospaudų šalinimas; švelnus odos šveitimas; odelių minkštiklio užtepimas; odelių sutvarkymas; nagų ilgio ir formos korekcija; atpalaiduojamasis pėdų masažas; drėkinanti pėdų kaukė; kojų tepimas kremu; aliejaus įmasažavimas; nagų lakavimas viena pageidaujama spalva arba prancūziškas lakavimas (įprastu laku).

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 2 val. trukmės SPA pedikiūras su lakavimu paprastu nagų laku
Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Dalia grožio studija“ , Goštauto g. 5/ Vasario 16-osios g. 2 arba J. Basanavičiaus g. 22, Vilnius
Trukmė: 2 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Kojų ir pėdų
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

35,00 €

-17 %

42,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Registruoti nariai gauna taškų: +35

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Dalia
852620599, +370648 05505 Goštauto g. 5/ Vasario 16-osios g. 2, +37067020093 J. Basanavičiaus g. 22
Google 3.9 / (161)
 • Tai yra tragedija. Niekam nepatariu naudotis šio salono paslaugomis. O jei turite dovanų kupona, verčiau susigražinkite pinigus. Turėjau veido masažą. Čia net masažų nepavadinsi, taip, paglostimai. Dėl naudojamos kosmetikos bėda. Jie skelbia, kad naudoja prabangias priemones, o realiai pigius kremus iš prekybcentrių Oda. Meistrė net nepasiteravus kokia mano oda, pritepliojo kaukes, kurios graužė odą. Po tokių procedūrų reikėjo kreiptis į dermatologus. Apie švarą tyliu. Visur dulkės.
 • Meistrė Svetlana puikiai pasidarbavo, nors ir turėjau kitos "meistrės" sudarkytus nagus.Taip pat, yra didelis gelinio lako spalvų pasirinkimas, rekomenduoju!?
 • Procedūra buvo atšaukta likus 4 val iki jos, tačiau visgi sutarus kitą laiką pavyko apsilankyti salone Basanavičiaus gatvėje. Atėjau į saloną, jis buvo tusčias, vėliau atėjo dvi darbuotojos tačiau tik tylėjo ir nužiūrinėjo mane, buvo labai nejauku. Dabar išsiaiškinau, kad tai buvo salono savininke Drąsa. Salono tvarka - tragedija, prailgintojai, laidai metosi per visas grindis, seni baldai, išmėtytos priemonės (prisegu nuotrauką). Kirpėjos pykosi dėl kriauklės? Keistas darbuotojų elgesys, jų buvo gal 5, tačiau visos buvo be darbo, galėtų bent grindis prasivalyti. Išėjus iš salono gavau skambutį pateikti kupono kodą, kurį jau buvau suvedusi užsisakant procedūra ir papildomai sumokėjusi, skambinančioji super neprofesionali, rašinejo ir skambinėjo visą vakarą, liepe ieškoti kito kodo. Kaip suprantu salonas išsilaiko tik iš dovanų kuponų, o reguliarių klienčių neturi, nekeista. Siūlyčiau nesilankyti.
 • Nerekomenduoju, gavau dovanų kuponą CocoChoco keratino ilgalaikiam plaukų tiesinimui. Po paskutinio apsilankymo praėjo 6dienos, pirmas plovimas ir plaukai toki patys koki buvo. Salono administratorė maloni, pats salonas švarus, tačiau kirpėjos Olgos priemonės visos aplipusios plaukais, dulkėmis, labai nemalonu kai tavo plaukus šukuoja su kitų plaukais. Taip pat labai grubus galvos plovimas, šukavimas, kai pasiūliau pati išsišukuoti man tiesiog pasakė, kad mano plaukai labai veliasi ir nieko nepakeisi, tiesintuvą taip pat laikas atsinaujinti į geresnį, nes plaukų rovimas nėra malonus dalykas, galvą skaudėjo dar dvi dienas po procedūros, o efekto jokio. Už tokią procedūrą tikrai neverta mokėti ir kentėti. Procedūrą atlikau 03-04-2023, A. Goštauto gatvė 5.
 • Dariausi pedikiūrą su paprastu laku pas vieną iš meistrų (nesu tikra ar Greta ar Tatjana). Odelės nukarpytos iki kraujo, prieš dedant spalvotą laką neuždėjo pagrindo lako, baigus lakuoti su spalvotu laku, ant viršaus irgi neuždėjo bespalvio lako. Nulakavus palaukė 10min, uždėjo maišelius ant kojų ir sakė eiti. Nusiėmus maišelius rezultatas matosi - pedikiūras sugadintas ir 25€ į balą. Be to, pačiam salonui labai reikia remonto, aplinka nejauki, visą laiką garsiai grojo Powerhit radio, muzika irgi netinkama grožio salonui. Nepaisant visko, duodu dvi žvaigždutes už malonų bendravimą. Nerekomenduoju, neverta, nors ir salonas daro nuolaidas.
Komentarai