facebook

Žygis kanojomis Platelių ežere

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Wet Weim“ organizuoja pasiplaukiojimus kanoja su gidu, kuris ne tik lydės Jus pramogos metu, bet sugebės papasakoti apie vietovę, parodyti gražiausias vietoves ir papasakoti apie krašto istoriją, Jus supančią florą ir fauną. 

Praleiskite ypatingai laiką išbandydami pasiplaukiojimą medinėmis rankų darbo kanojomis didžiausiame ir giliausiame Žemaitijos ežere. Krištolo skaidrumo vanduo leis patyrinėti povandeninį pasaulį. Plaukimo metu pasigrožėsite Platelių ežero salynu. Žygio pabaigoje Jūsų laukia iškyla su gardžiais užkandžiais, kava ir arbata.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 4-5 val. trukmės žygis kanojomis Platelių ežere;
 • palaikymo liemenė ir hermetinis maišas daiktams sudėti;
 • kėdės ir iškylos krepšelis pilnas skanėstų.;

Svarbu:

Paslauga teikiama asmenims nuo 16 metų. Paslauga vykdoma grupėje. Žmogaus svoris neturi viršyti 120 kg. Būtina mokėti plaukti.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Wet Weim“, Platelių ežeras
Trukmė: 4-5 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-2 (skiriasi kaina, pasirinkti viršuje prie "Asmenų skaičius")
Apranga: Priklausomai nuo oro sąlygų
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Šiltuoju metų laiku
Šalis: Lietuva
Miestas: Plateliai
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Asmenų skaičius

149,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +149

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Wet Weim
+37066238238
Google 5 / (52)
 • Tai buvo gražiausias vasaros susitikimas ne tik su seniai matytais artimaisiais, bet ir su stebuklingai pasirodžiusia rugpjūčio saule, su vandeniu ir smėliu ir, žinoma, su savimi. Iriantis per vandenų platybes ir horizonte regint mėlyną dangų, gaubiantį geltonas kopas, ateina mintis apie gamtos didybę ir žmogaus prigimtinį vienišumą, atplaukia tarsi marių banga džiaugsmas dėl šalies, kurioje lemta gimti, ramybės, tylos ir grožio. Tai buvo nepakartojamas susitikimas, kuriame lemta išsipildyti žmogaus norui į kopas žiūrėti iš apačios ir taip pajusti savo menkumą prieš gamtos didybę. Tai, be abejo, buvo džiaugsmingas susitikimas dėl jaunų kūrybingų žmonių, organizuojančių neskubias, saugias, romantiškas, malonumo teikiančias išvykas. Ačiū, Jani, už įspūdingiausią vasaros susitikimą, kuriame netrūko nuotykių, netikėtumų, saulės ir vėjo! Jau laukiame kitų, įspūdžiais nenuviliančių susitikimų su jumis! Dėkingi: Kristina, Evaldas, Ugnė, Lukas, Povilas, Milda, Orinta
 • Ačiū Boris ir Janis! Labai rekomenduoju jei norite pairkluoti ramybeje su gamta, įdomiomis paukščių pasaulio istorijomis. Su Boris paukščių stebėti buvau trečią kart (su ir be vaikų) -automobiliu, valtimi, dabar -kanojomis. Dėkui už žinias, dalinimąsi, entuziasmą, skanią rytmečio kavą, dėmesį detalėms ir jautrumą gamtai. Jau laukiu kito karto kur nors Kuršių Nerijoje ar nuotolinių pamokų! Dėkui kaip visad Boris! Malonu susipažinti, Janis!
 • Buvo nuostabiausia paukščių stebėjimo patirtis.Nerealioje vietoje ,Nemuno deltoje,praleidom 6 valandas ,stebėdami paukščius,klausydami tylos ir besidžiaugdami mus lydinčio gido Boris pasakojimais.Dar atskiri komplimentai abiems organizatoriams Boris ir Janis už humoro jausmą ,aistrą savo atliekamam darbui,neskubėjimą,nuoširdumą,už dėmesingumą detalėms,išradingumą .Už kavą viduryje laukų ?Už profesionalų vertimą į anglų kalbą vienam mūsų kompanijos nariui?už patogias originalias kanojas.Galiu drąsiai vertinti šią patirtį kaip vieną iš gražiausių potyrių Lietuvos gamtoje būtent dėl organizatorių ypatingumo!
 • Keliaukit! tai nebūtina daryti kažkur toli-yra nuostabių vietų ir savo šaly! Mūsų maršrutas buvo į Mirusias kopas-tikrai verta pažvelgti į jas visai iš kitos pusės, kur jų didingumas jaučiasi dar labiau. Atskiras Dėkui gidui Janiui, kurio profesionalūmo dėka mūsų ne visai sėkmingas startas paliko tik smagius prisiminimus.
 • Nepamirštama patirtis - paukščių stebėjimas Nemuno deltoje kartu su Janiu ir Borisu. Labai rekomenduoju šį pažintinį žygį su dailiomis medinėmis kanojomis: plaukimo patirtis gerokai pranoksta baidares. Be abejo, didžiausių komplimentų nusipelno Janis: profesionalumas, komfortas ir apgalvota kiekviena detalė taip maloniai paperka, kad tikrai norisi plaukti tik su WetWeim! Paukščių stebėjimas su ornitologu pribloškia - Borisas išmokė įsiklausyti, pamatyti, pažinti ir įsimylėti paukščius :) Didelis dėkui už nepaprastą patirtį, neabejoju, kad kartosime!
Komentarai