facebook

Joga nėščiosioms „Shanti jogos studijoje“ Vilniuje

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Shanti jogos studija“ įsikūrusi toliau nuo centro, šalia nuostabaus Ozo parko. Tai puiki vieta minties toliui medituojant ir grynesniam orui atliekant kvėpavimo pratimus, o vasarą jogos pratyboms pačiame parke ant žolės, medžių pavėsyje. Tai viena seniausių jogos studijų. Užsiėmimus vedantys mokytojai yra sertifikuoti jogos specialistai, turintys didelę patirtį. 

Nėštumo mėnesiai yra brangūs širdžiai ir greitai prabėga. Jūs dalyvaujate naujos gyvybės kūrime ne tik savo kūnu, bet ir emocijomis, mintimis ir dvasia. Kad ir kokia būtų jūsų sveikata arba aplinkybės, joga padės jums lengviau pergyventi nėštumo ir gimdymo permainas, nuo pat pradžių sukurs teigiamą aplinką augančiam vaikui. Jums bus lengviau išvengti tokių problemų, kaip viršsvoris, ištempimo žymės ir nugaros skausmai. Net jeigu jūs anksčiau neužsiiminėjote joga, pradėjusios pajusite, kad ir paprasčiausi pratimai pagerina savijautą, o atsipalaidavimas ir meditacija padės jums visą kelią nuo pastojimo iki gimdymo nueiti tikrumo ir ramybės būsenoje.

Joga moko žiūrėti į gimdymą drąsiai, gyventi šia diena, ramiai priimti kiekvieną įvykį tada, kai jis ateina. Užsiėmimai ne tik palengvins gimdymą, jie taip pat padės bet kokį įvykį sutikti be panikos ir pasisemti jėgų iš giluminių energijos ir stiprybės šaltinių. Labai svarbu, kad pirmojo nėštumo metu įprotis daryti asanas, kvėpavimo pratimus ir medituoti taptų nuolatiniu, - kai kūdikis gims, reguliarūs užsiėmimai padės jums nuovargio ir streso metu iš laikyti pusiausvyrą bei gerą savijautą. Joga bus jums stiprybės šaltinis, padėsiantis būti mylinčia ir pasiaukojančia motina.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. 15 min. trukmės jogos pamokos nėščiosioms

Svarbu:

Prisijungti prie grupės galite bet kuriuo metu nuo 12-os nėštumo savaitės. 

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Shanti jogos studija“, K.Ulvydo g. 11-433, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Patogi, nevaržanti judesių
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Viso kūno
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Pasirinktas kriterijus

19,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +19

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Shanti jogos studija
+37068108108
Google 5 / (20)
 • Labai patiko jogos pradžiamokslis, kur papasakojo ir išmokė visko nuo 0. Rekomenduoju norintiems išbandyti jogą pirmą kartą ir ne tik pirmą, žinoma :)
 • Esu labai laiminga atradus Shanti studiją! Aurelijus gerai išaiškina apie kiekvieną pozą, pabrėždamas ką daryti atsargiau. Taip pat pratybų metu atidžiai prižiūri bei pataiso. Po tokios priežiūros pagaliau išmokau nepasitempinėt nugaros, kas seniau įvykdavo pakankamai dažnai ;) Lankau mažiau nei pusę metų ir esu nustebus kiek daug patobulėjau tiek lankstumo prasme tiek dvasiškai/psichologiškai. Jei kyla kokių klausimų, jis visada randa laiko pakalbėti ar parekomenduoja kokią knyga. Čia visi gali jaustis 100% priimti tokie kokie yra, nes kiekvienas žmogus yra idealus!
 • Shanti jogos studija - tai mano atradimas ištiesų pagerinęs gyvenimo kokybę. Čia ugdaisi tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Aplinka tokia, kurioje net turėjęs blogiausią dieną išeini pakylėtas, su šypsena veide ir širdyje :)
 • Jau daug metų lankau šią studiją (nuo pat įkūrimo) ir nekyla minčių ieškoti kitos jogos studijos, nes joje gera, jauku, veda profesionalus mokytojas. Smagu, kad yra įvairių laikų pasirinkimas, yra organizuojami įvairūs renginiai kaip meditacijos, joga nidra, mėnulio pasveikinimas ir pan. Nuoširdžiai rekomenduoju.
 • Shanti jogos studiją ir Aurelijų atradau per nėščiųjų jogą. Nors spėjau vos į kelis užsiėmimus, man juose buvo labai gera. Dar gera buvo ir po jų - ramu ir atrodė, kad vėl jaučiu savo kūną kažkaip harmoningai, be skausmų nugaroje ir pan. Vėliau sekė jogos pradžiamokslis, kur sužinojau, kas yra kvėpavimas, asanos ir kaip negailestingai esu apleidus savo kūną. Shanti man patinka studija, patinka Aurelijus ir kokią atmosferą kuria, kaip jaučiuosi per ir po jogos užsiėmimų. Kažkaip Shanti jaučiuosi lyg namie. Ačiū už tai ir labai rekomenduoju visiems! P.S. Aš joga per daug niekad netikėjau, atrodė bus nuobodu, o ir tas “nušvitimas”, neretai būdingas jogos studijoms, man versdavo pakelti antakį. Shanti yra tobulas balansas visko ir tikrai bent jau aš jaučiuosi, kad mane priima, kokia esu ir nebando į kažką atversti ar pan. Čia tiesiog labai gera būti! Aurelijus yra nuostabus!
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 3000 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!