Atsiliepimai

Jūratė
Jūsų darbas išbaigtas ir sklandus. Ačiū. Sėkmės.
Ignas
Buvau el.pašte netyčia ištrynęs kuponą. Žaibiškai atsiuntė naują. Ačiū jums.
Bronislava
Nuoširdi padėka visai Dovanų sala komandai. Jūs nuostabūs. Užsakymai vykdomi žaibiškai. Ačiū.
Henrika
Dėkoju „Dovanųsala“ komandai už operatyvų ir mandagų aptarnavimą. Įvykus klaidai darant užsakymą, buvo operatyviai ir empatiškai sureaguota į prašymą pakeisti dovanų kuponą į kitą. Kreiptasi buvo el. paštu po darbo valandų, o kitą dieną ryte nesklandumas buvo išspręstas. Dėkoju, kad puikiai atliekate savo darbą!
Jolanta Virbickienė
Ačiukas už dovanos pristatymą ir gražias rožes, labai malonu kai tavo sumanymas buvo labai greit ir laiku įvykdytas. Super!
Jolanta
Tikrai labai šauni komanda. Prašiau pakeisti Kuponas, nes baigiasi galiojimo terminas, netiko nusipirtas viešbutis ir norejome kito poilsio nei užsakėme , tai tą pačią dieną buvo pakeista i čekį ir pratesta. Sėkmės jums
Edita
Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
Vilma marčenkova
Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.
Danguolė
Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
Regina
Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
Viktorija
Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
Rūta
Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
Gida
Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
Ugnė
Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
Violeta
Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
Sonata sara
Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.
Inga

AČIŪ Jums, kad įsteigėte tokią internetinę svetainę, nes labai smagu pradžiuginti draugus ir artimuosius LT kai gyveni užsienyje. Jūsų paslaugos pristatymą vertinu aukštu 10 -ko balu.

Oresta
Ačiū Jums už operatyvumą ir už malonų bendravimą. Sėkmės Jums visur ir visada! 
Iveta

Džiaugiuosi, kad gimtadienio proga mano mama nupirko iš Jūsų šį dovanų kuponą ir turėjau galimybę įgyvendinti seną svajonę. Rekomendavau visiems aplinkiniams! Linkiu ir toliau turėti tokius nuostabius partnerius ir siūlyti tokias geras dovanas žmonėms. Ačiū ir sėkmės!

Edita

Nuoširdus Jums dėkui už pagalbą. Linkime gražios likusios vasaros ir sėkmės darbuose!

Ignas

Jokių nepatogumų. Esate lankstūs ir šaunuoliai, tai dar kartą dėkoju už greitą reagavimą. 

Kristina

Nuoširdžiai dėkojame Jums, už aktyvumą, geranoriškumą, supratimą ir suteikta pagalbą mums..

Ieva

Ačiū labai, vokelis Labai gražus, gavau jau kita dieną :) Pirksiu vėl pas Jus :D

Marina

Jau ne pirmą kartą perku pas jus dovanas. Viskas organizuota puikiai, apgalvota kiekvieną smulkmeną. Yra tokių gerų pasiūlymų už patrauklią kainą, kurių kitur nerasi. Visiems visada jus rekomenduoju!
Šį kartą nupirkau poilsį mamai, važiuosim į Druskininkus, mama važiuos pirmą kartą. 
Ačiū Jums kad pradžiuginat, paįvairinat kasdienybę.

Daiva
Ačiū jums labai. Nuėmėt tokią didžiulę įtampą prieš šventes. Tikrai labai dėkinga jums už gerą klientų supratimą.
Asta
Naudojausi jūsų paslaugomis, pirkau masažus Alytuje. Likau labai patenkinta. Ačiū jums ir paslaugos teikėjui.
Rasa
Norėjome jums padėkoti už greit pristatytą dovaną!! Kuo didžiausios sėkmės darbuose bei gerų klientų!
Šarūnas

Dar kartą dėkoju už greitą aptarnavimą ir idealų servisą. Būtinai rekomenduosiu jus draugams.

Dainora
Dėkoju už nuoširdų rūpestį ir paslaugumą :) Aptarnavimu likau sužavėta.
Inga

Esu labai maloniai nustebinta jūsų operatyvumo. Didelis dėkui jums ir jūsų kolektyvui. Tikrai ir ateityje naudosiuosi jūsų siūlomomis paslaugomis ir pasidalinsiu su savo artimaisiais apie jūsų geranorišką bendravimą.

Ačiū jums labai.