FILTRAS

 • Pramogos tipas
 • Nakvynė ir poilsis (3)
 • Gurmaniškos pramogos (1)
 • Kaina
 • nuo 50€ iki 100€ (1)
 • nuo 100€ iki 200€ (1)
 • nuo 200€ iki 400€ (3)
 • Miestas
 • Anykščiai (4)
 • Regionas
 • Utenos regionas (4)
 • Dalyvių skaičius
 • 2 (4)
 • Tipas
 • Premium (2)
 • Paslaugos teikėjas
 • Burbiškio dvaras (4)
 • Šalis
 • Lietuva (4)
 • Rodyti kitų šalių miestų filtrus

Burbiškio dvaras

Burbiškio dvaras
Burbiškio dvaras Google 4.6 / (1981)

Jeigu ieškote išskirtinio poilsio ir įspūdžių bei nepamirštamos patirties Anykščių rajone, mes siūlome apžvelgti Burbiškio dvarą! Burbiškio dvaras - tai neoklasicizmo epochos perlas, užburiantis subtilumu ir elegancija. Vaizdingame Anykštos upės krante įsikūręs dvaras su įspūdingu parku iš tolo traukia Dvaro lankytojų akį.

Dvaras alsuoja didybe ir istorija, juk ne veltui sakoma, kad senuose dvaruose gali savomis rankomis prisiliesti prie istorijos. Čia galite rinktis iš paprastų nakvynių, nakvynių su SPA procedūromis, ar net ištaigingą nakvynę prezidentiniame kambaryje! Nesvarbu, ar esate Anykščių miesto gyventojas, kuris nori pabėgti nuo kasdienybės rutinos ir pakeisti nusistovėjusią aplinką, ar šio miesto lankytojas, kuris nori praleisti puikų laiką šiame mieste ir pažinti jo apylinkes.

Nieko nelaukite ir  apsilankykite Anykščiuose ir patirkite kokybiško poilsio magiją. Subtilus ir elegancija dvelkiantis Burbiškio dvaras laukia jūsų atvykstančių nakvynei.

Dvaras pastatytas neoklasicizmo epochos laikotarpiu ir savo lankytojus žavi jau nuo 1600 metų. Šių laikų Burbiškio dvaras yra perstatytas, o jo greta įsikūręs kaimas istorijos analuose buvo minimas jau Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikais. Bėgant laikui dvaro savininkai keitėsi ir šiuo metu dvaras sudarytas iš šių patalpų:

Cigaro kambarys – dvaro biblioteka, kurioje dvaro svečiai gali pasimėgauti Kubietiškai cigarais.

Darbo kambarys – čia galite pasigėrėti išlikusiomis koklinėmis krosnimis ir originalia šildymo sistema bei įstabiu kambario interjeru.

Ponios kambarys – čia galite apžvelgti dvaro ponios buduarą ir atrasti jame slypinčias paslaptis.

Pono kambarys – išlikusios autentiško dažymo dvaro lubos, kadaise įrengta koplytėlė ir neogotikos stiliaus skliautas su iliuziniu stoglangiu nustebins daugelį dvaro lankytojų.

Sakoma, kad kas palies vienintelę išlikusią autentišką dvaro durų rankeną – laukia laiminga santuoka su aristokratais. Ištekėjusiems dvaro lankytojams dvaras turi kitų relikvijų.

Pono miegamasis – pono miegamąjį gaubia įspūdingos dvaro istorijos ir legendos, kurias sužinosite iš patyrusių gidų lupų. Šiame kambaryje lubos pieštos naujai, viršutinė pertvaros dalis specialiai padaryta iš stiklo, kad atsiskleistų visas lubų piešinys.

Ponios miegamasis – čia rasite dvaro ponios poilsio zoną ir susipažinsite su jo istorija. Sakoma, kad dvaro šeimininkai miegodavo sėdėdami.

Kaip matote, dvaro istorija ir ją lydinčios legendos iš ties įspūdingos. Kviečiame nieko nelaukti ir atvykti nakvynei Į Burbiškio dvarą ir tapti šios istorijos dalimi!

Nakvynė Burbiškio dvare

Išsirinkite iš įvairių klasių kambarių Burbiškio dvare ir pasileiskite į nepamirštamą kokybiško poilsio, profesionalaus aptarnavimo ir istorinio dvaro pažinimo iš arti sūkurį! Burbiškio dvaras poilsio metu Jus ne tik nustebins didinga išorė, bet ir sužavės vidaus interjeras. Galėsite pasigėrėti sienų ir lubų atkurtais autentiškais darbais bei ypatinga puošmena - krosnimis su baltos glazūros plokštelėmis.

Ieškantiems išskirtinės nakvynės patirties siūlome rinktis nakvynę prezidento apartamentuose, kuriuose laukia neregėta prabanga ir komfortas. Prieš arba po puikios nakvynės, daugelyje dovanų kuponų pasiūlymų įtraukti gausūs pusryčiai arba gardi vakarienė.

Burbiškio dvare siūlomų skanių valgių, kurie ištirps jūsų burnoje ir paliks įspūdingos, gastronominės patirties įspūdį. Burbiškio dvare jūsų laukia užkandis, karštas patiekalas, desertas bei gėrimo taurė. Pavalgius galima išeiti į lauką, ir pasivaikščioti po gražų, dvarą supantį, parką.

Spa procedūros

Po puikios nakvynės ir gardžių valgių bei pasivaikščiojimo Burbiškio dvaro parke, kviečiame apsilankyti dvare esančioje SPA zonoje. Burbiškio dvaro SPA zonoje veikia 6 - vietės sukūrinė vonios ir 6 - vietės garinė pirtis.

Dvaro personalas į SPA zoną įleidžia tik atskiras poras arba kompanijas, taip suteikiant dvaro svečiams dar daugiau komforto ir privatumo. Apsilankę Burbiškio dvaro SPA zonoje atsipalaiduosite ir atgausite prarastas fizines ir dvasines jėgas.

Burbiškio dvaro tulpių šventė ir kiti renginiai

Burbiškio dvare galima ne tik kokybiškai ir puikiai išsimiegoti ar pavalgyti, bet ir apsilankyti Burbiškio dvare vykstančiuose renginiuose. Vienas įspūdingiausių renginių, vykstančių Burbiškio dvare – tulpių žydėjimo šventė. Kiekvienais metais, pražydus tulpėms, Lietuvoje minima tulpių žydėjimo šventė.

Burbiškio dvaro parko gėlių daigyne auga įvairių augalų kolekcijos. Čia galima apžiūrėti daugybę skirtingų rūšių tulpių, renginio metu skamba pasakiška ir užburianti muzika, vyksta įdomi mugė ir yra renkamos gražiausios metų tulpės.

Burbiškio dvaro dovanų kuponas

Dovanų kuponas viešnagei Burbiškio dvare tinkamas kiekvienam žmogui, nepaisant jo amžiaus, lyties ar pomėgių. Juk kiekvienas iš mūsų nusipelno bent akimirkai pabėgti nuo dienos rutinos, pakeisti nusistovėjusią aplinką, atsipalaiduoti, kokybiškai pailsėti ir smagiai praleisti laiką. Dovanų kupono nakvynei Burbiškio dvare kaina prasideda nuo 150  €.

Žmonėms, kurie neturi laiko nakvynei, siūlome rinktis degustacinę vakarienę, kurios kaina siekia 100 €. Degustacinės vakarienės metu jūsų lauks užkandis, karštas patiekalas, desertas bei gėrimo taurė. Tad nieko nelaukite ir padovanokite sau ar savo artimiesiems kupiną įspūdžių ir įsimintinų prisiminimų patirtį! Mes linkime jums gero poilsio, burnoje tirpstančio maisto ir nepamirštamų pramogų Burbiškio dvare, Anykščiuose!