facebook

Viso organizmo ištyrimas klinikoje „Biofirst“ Kaune

Viso organizmo ištyrimas su „Global Diagnostics“ Kaune

GLOBAL DIAGNOSTICS – unikali organizmo ištyrimo sistema, galinti padėti rasti įvairių negalavimų priežastis. Tyrimas padeda nustatyti: alergiją sukeliančias medžiagas; organizme esančius parazitus, virusus, bakterijas; vitaminų, mineralų, amino rūgščių stygių organizme; organizmo intoksikacinį laipsnį; ar gerai funkcionuoja kepenys, inkstai, limfa, virškinimo trakto gleivinė; nepalankius lėtinius/uždegiminius procesus, vedančius į chroniškas būkles. 

 

Daugiau apie tyrimą - VISO ORGANIZMO IŠTYRIMAS

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • „Global Diagnostics“ organizmo ištyrimas su vertinimo analize;
 • gydytojo konsultacija;
 • atstatančioji terapija „Vitafeld“ / „MitoPlus“ (individualiai parenka gydytojas);

Svarbu: Rezervaciją galima atšaukti ne vėliau nei likus 2 dienoms iki vizito. Pasiūlymas negalioja pas gyd. Gintarę Padriezienę. Tyrimas neskausmingas, tad tinkamas vaikams (atsižvelgiant į individualias amžiaus ypatybes, nes tyrimo metu būtina ramiai gulėti ir nejudėti nuo 12 iki 60 minučių). Pasiruošimas tyrimui. Likus vienai dienai iki tyrimo būtina išgerti apie 2 l vandens (netinka arbata, kava, gazuotas vanduo). Reikia atvykti pailsėjus (dvi paras iki tyrimo – jokio fizinio krūvio (sporto treniruotės, namų ūkio darbai ir pan.). Prieš pat procedūrą nėra būtinybės nevalgyti. Procedūros metu nereikia nusirengti. Tačiau kojų kulnai turi būti neuždengti, taip pat reiktų atsisegti varžančius rūbus.

Apie pramogą
Paslaugos vieta: „BIOFIRST klinika“, Studentų g. 37, Kaunas Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 val. - 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija

125,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
BIOFIRST klinika
+370 (37) 75 08 66, +370 (37) 75 08 67, +370 (686) 40 115, +370 (620) 90 544, info@bioklinika.lt
Pirkdami mūsų prekes galite pasirinkti paremti socialiai jautrias grupes.
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 2500 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!

 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.