facebook

Viso kūno masažas „Magiškas poilsis“ ir dovana Vilniuje

-5%
Top Nuolaida!

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

„Laimės terapija“ – kiekvieną svečią apsupa begaliniu dėmesiu, o žaižaruojantis židinys ir malonūs kvapai suteikia jaukumo ir sušildo ne tik kūną, bet ir sielos gelmes. Čia laukia ekologiškos procedūros, natūrali, gamtą tausojanti kosmetika, nepakartojama aplinka bei rūpestingos profesionalų rankos. Maloniai nustebsite profesionalų rankomis atliekamomis, maloniomis procedūromis.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • viso kūno masažas „Magiškas poilsis“;
 • dovana – rankų arba pėdų masažas;

Svarbu:

Užsiregistravus, bet neatvykus ir nepranešus apie neatvykimą bent prieš 24 val. iki vizito pradžios, dovanų kuponas bus laikomas panaudotu.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Natūralios terapijos namai „Laimės terapija“, Pylimo g. 9-4, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Viso kūno, Rankų, Kojų ir pėdų
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

39,00 €

-5 %

41,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Registruoti nariai gauna taškų: +39

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Laimės terapija
+370 523 13734
Google 4.4 / (85)
 • Turėjau giluminį masažą. Tokio prasto masažo už pinigus dar neturėjau. Paglosto, patiną ir kartais trumpam padarą tai ką galima būtų pavadinti giluminių masažu. Pasiūlė vandens arba arbatos, bet norėjosi kuo skubiau išeiti iš ten. Aš suprantu, kad "salonas" mato, kad žmogus atėjo su dovanų kuponų. Atrodo, požiūris toks, kad galima prastai atlikti savo darbą. Bet manau galimai ten viskas taip, nes kai administratorė telefonu nemaloniai kalbėjo, pagalvojau tiesiog pas žmogų bloga nuotaika. Niekam nerokomenduoju šios dovanos dovanoti.
 • Masažą 2iems gavome dovanų. Atvykus, teko pastovėti už durų, kol mus įleido į salono patalpas. Darbuotojos - dvi jaunos merginos, malonios, skrupulingos, išmanančios savo darbą. Likome patenkintos
 • Tikrai nerekomenduoju. Gavau dovanų kuponą. Nutariu nieko nelaiukti ir apsilankyti. Visi nesklandumai jau prasidėjo nuo registracijos momento. Pradžioje buvo neįmanoma prisiskambinti, vėliau atskambino ir dar davė velnių, kodėl pakartotinai skambinu. Užrašė visai ne tą laiką, teko persirašyti. Saloną rasti yra sunku. Užėjus nustebino nemaloniai seno aliejaus kvapas, visur nešvara ir netvarka. Kriauklė užsikišusi, rankšluosčiai persigėre seno aliejaus. Pats esu masažuotojas ir buvau nustebintas tokia masažuotojos nekompetencija. Vietoj pusantros valandos, neištempė ir valandos, vietoj parašytos arbatos pasiulė vandens, nedrysau dėl higienos trūkumo gerti.
 • Patekau gavusi masažą su veido procedūrą dovanu. Pati aplinka pradžioj atrodė maloni, jauki, kol vidury procedūros ne atėjo kita klientė. Supratau kad garso izoliacijos nulis, nes girdėjosi kiekvienas žodis ir žingsnis, lyg kalbėtų man prie ausies. Galėčiau pažingsniui aprašyti ką kita klientė darė tualetė, nes viskas girdėjosi kuo puikiausiai. Tad aplinka pilnam atsipalaidavimui tikrai ne pritaikyta. Matau, kad daug pagyrų Gretai, bet, deja, nežinau savo masažuotojos vardo, nes neprisistatė. Ir šiaip iš pokalbio intonacijos su manim ir su pastovią kliente jaučiasi ryškus skirtumas santykio su klientu. Masažuotoja tik jau pradėjus masažui paklausė ar kas skauda, bet į tai nelabai atsižvelgė. Apie alergijas irgi neklausė, nors vertėtų, nes naudojami esteriniai aliejai. Masažas nesistemiškas, vieną pusė liko išmasažuota labiau, nei kita. Dėl veido procedūros - sakyčiau gal vertėtų jos net nesiūlyti, nes molio kaukė tinka tikrai ne kiekvienai odai, o nuo po jos užtepto riebaus kremo jau po kelių valandų gavau gausų spuogų antplūdį. Gal kitą dieną su kita masažuotoja, su kita kliente kaimyniniame kabinete būtų gerai, bet tikrai būna geriau, kai net nekyla jokių pastebėjimų. Linkiu tobulėti.
 • Pabuvau siandien pas masažiste Dorota:). Keletas dienu atgal negalejau atsilenkti siandien po šios auksines paneles vel galiu lankstytis :) ir pasakysiu dar daugiau aplinka paprasta bet zmones dirba su gera širdim) stalas minkštas atsiguli kaip i debeselio patalus. O Mažutes Dorotos rankutes tokios tvirtos kad nei viena masažiste manes dar nebuvo taip gerai išmasažavusi kaip jinai. Todel jeigu registruosites masažui butinai keliaukite pas Dorota:)Vieta labai paprasta, Cia dirba zmones kurie myli savo darba, stengiasi kekviena zmogu atpalaiduoti,ir suteikti jiems ta valanda ramybės jų gyvenime. Likau laaabai patenkinta tokia patenkinta kad tikrai nesekiau laiko.O po masažo gavau vandenuko su citrina atsigeriau ir atsigavau) Atsipalaidavau ant visu 1000% visiems rekomenduoju nes siame salone tikrai apsilankyti verta. ♥️? Dorotai sekmes darbeliuose ir butinai dar grysiu) linkejimai nuo patenkintos klijentes ??♥️.
Komentarai