Ajurvedinis kūno ir plaštakos marmos procedūra Panevėžyje

24,99 €

-50 %

50,00 € *Įprasta kaina perkant pas paslaugos teikėją

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Masažo magija
+37061699699

Aprašymas

„Masažo magija” salone atliekamos malonios, įtampą mažinančios procedūros. Ramus žmogus – sveikas žmogus! Salone jauki atmosfera, malonūs aromatai, kvapnūs aliejai, rami muzika, ir nuoširdus darbas. Salono darbuotojai pasiruošę įkvėpti ir suteikti Jums naujos energijos ir pozityvių minčių!

Ajurvedinis kūno masažas - dovana kūnui ir sielai. Šio masažo tikslas, kad masažuojamasis kuo labiau pailsėtų, nusiramintų, ir pajustų prisilietimo švelnumą. Masažo metu, kada žmogus pilnai atsipalaidavęs, masažo judesiai teigiamai veikia viso kūno ląsteles, skatina jų gyvybinius procesus. Kadangi stipriai harmonizuojamas dvasinis ir fizinis kūnas, pagerėja savijauta ir nuotaika, užlieja jėgų antplūdis, padidėja darbingumas, suaktyvėja smegenų veikla, pagerėja kraujo apykaita. Lyriški muzikos garsai, malonūs aromatai ir švelnių rankų prisilietimas - visa tai, ko reikia, kad puikiai atsipalaiduotumėte.

Marmos - tai energetiniai centrai, išsidėstę žmogaus kūno eteriniame energoinformacinio lauko lygmenyje, per kuriuos į organus patenka gyvybinė energija. Masažo metu iš sergančio organo šalinami toksinai, iš kūno išeina metų metais kaupti stresai, negatyvios emocijos. Atkuriamos sutrikusios organų funkcijos, kūnas jaunėja, sukuriamas džiaugsmo, optimizmo būsenos, marmų masažo potyriai leidžia iš naujo pažinti savo kūną. Marmų terapija geba žmogų prikelti tarsi naujam gyvenimui, harmonizuoja paciento ir jį supančių žmonių santykius. Kai marmos pajudinamos, apima pojūtis, kad kūno nelieka arba jis be galo padidėja. Išgyvenimai labai stiprūs, kiekvienam skirtingi. Įsivaizduokite - tik apie 10 proc. mūsų marmų funkcionuoja - esam lyg mirę. Masažas pabudina tai, kas labai giliai miegojo... Žmogų užplūsta vaizdiniai, vieni pravirksta, supratę, kad nieko gyvenime nėra mylėję, kiti juokiasi, trečius apima begalinis noras veikti... Būsenos keičia viena kitą...

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. 30 min. ajurvedinis kūno ir plaštakos marmos masažas;

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Masažo magija“, Algirdo g. 23 Panevėžys
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Viso kūno , Rankų
Šalis: Lietuva
Apskritis: Panevėžio regionas
Miestas: Panevėžys
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

 • Kristina
  Masažo Magija nerealus salonas . Pakliuvau pas masažuotoją vyrą ir likau sužavėta ,maloniai nuteikianti aplinka jau vos įžengus i saloną ,klientas pasitinkamas su šypsena ,pasijunti laukiamu svečiu ,apie masažisto rankas bei profesionalumą net neaprašysiu reikia išbandyti ir supranti ką reiskia papulti pas žmogų ,kuris myli savo darbą ,žodžiu , lankysiuosi tik Masažo Magijos salone ir kitiem rekomenduoju
 • Jurgita
  Buvau bandžiusi daug masažų ir pas daug skirtingų masažuotojų. Turiu pasakyti, kad Masažo Magijoj tikras magijos stebuklas. Atmosfera labai jauki - nuo muzikos iki pačių masažuotojo rankų sklinda šiluma ir šilta rankų energija. Būtinai apsilankysiu čia dažniau pasilepinti masažu, kuris sumažina nugaros skausmus ir nuima stresą.
 • Vaida
  Sveiki norėčiau padekoti už nuostabu masaža masažo magijai. Švelniomis rankomis masažuodamas ir tepdamas kvapnu aliejų. Kūnas palengva atsipalaiduoja . Klausydama relaksinės muzikos, nugrimzdi į ramia būseną iš kurios nenori prabusti . Kūnas palengva jaunėja , sielai gera ir ramu.
 • Valdonė
  Pasakiškas ajurvedinis masažas, šiltas ranku prisilietimas. Tiesiog gera!
  Siūlyčiau ir Jums apsilankyti mergaitės pas berniuką, masažo meistrą.

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima