facebook

5 val. fotokursai pažengusiems Kaune arba Vilniuje

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

Fotokursai.lt - tai fotografijos ir video kursai pradedančiajam ir patyrusiam. Siūloma įgyti teorines žinias, patobulinti praktinius įgūdžius arba tobulėti visapusiškai.

Fotografijos kursai yra skirti pažengusiems fotografams, kurie yra susipažinę su fotografijos teorija: išmano kas yra ISO, išlaikymas, diafragma, kompozicija, ekspozicija. Šių fotokursų metu bus plačiai nagrinėjamos išvardintos temos. Taip pat analizuojama portretinė fotografija, studijinė fotografija, meninė fotografija ir kitos temos.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • teorinės žinios;
 • praktinė patirtis;
 • seminaro pabaigoje individualios konsultacijos;
 • kursų baigimo sertifikatas;

Svarbu:

Kursuose rekomenduojama turėti fotoaparatą su rankiniais nustatymais, tačiau galima dalyvauti ir be fotoaparato. Yra galimybė išnuomoti fototechniką. Paslauga teikiama paslaugos organizatoriui surinkus 5 asmenų grupę. Tiksli seminaro vieta nurodoma registracijos metu.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Fotokursai.lt, Vilnius, Kaunas
Trukmė: 5 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

59,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +59

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Fotokursai.lt
+37060979955
Google 5 / (100)
 • Labai išsamus kursas, apimantis fotografijos visuma! Pradedant nuo fotoaparato nustatymu supratimo iki savęs atradimo ir idėjų realizavimo! Jei neužteko paskaitą išgirsti ir suprasti pirmą kartą, būsite pakviestas ją nemokamai pakartotinai išklausyti su kita grupe! Jaučiasi, jog šiuos kursus dėstytojai veda iš meiles šiai profesijai ir nuoširdžiai nori iš visų atėjusių išspausti maximuma! Atėjau čia nieko nesuprasdama apie savo fotoaparatą ir kuo noriu būti, o išėjau su begaliniu pasitikėjimu savimi ir didžiule motyvacija! Ačiū Jums!
 • Didžiausios rekomendacijos, profesionalūs ir išklausantys lektoriai! superinė atmosfera, bei tobulėjimas su geriausia komanda! patikėjau jais ir tikrai nenusivyliau, kas domisi fotografija ir siekia tikslų joje rekomenduoju nieko nesvarstyti ir eiti tik pas juos!
 • Profesionalus ir patys nuostabiausi savo srities specialistai ! Ne tik , kad daug sužinojau ir išmokau , bet taip pat nuostabiai praleidau laiką . Didelis AČIŪ visai jūsų komandai ! Esate geriausi ❤️
 • Labai naudingi kursai nuo ,,naujoko iki profo" ! Tiek teorinė dalis, tiek praktiniai užsiėmimai buvo labai įdomūs. Smagi patirtis! O per 11 savaičių tikrai patobulėjau, išmokau labai daug dalykų, kurių iki tol nežinojau apie fotoaparatą, fotografiją, labai džiaugiuosi pasirinkusi šiuos kursus, tik labai gaila, kad jie taip greit praėjo ir baigėsi, bet čia buvo tik pati pradžia. Labai rekomenduoju, kas dar svarstote ar lankyti šiuos kursus ar ne, o kas smagiausia, kad mokymus vedė vis skirtingi dėstytojai, kurie pasidalindavo savo patirtimis ir patarimais!?
 • Labai šauni ir profesionali komanda, labai svarbu kai vaziuoji i mokymus su užsidegimu ir noru. Labai greit prabego 3 mėnesių mokslai norietusi dar ir dar. ?????
Komentarai
 • Rekomenduojame
 • DovanuSala.lt puslapyje rasite virš 3000 pramogų ir laisvalaikio dovanų kuponų. Neretai tokiame dideliame pasiūlymų sraute sunku išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą. Mūsų dovanų ekspertai atrinko geriausius pramogų pasiūlymus atsižvelgiant į kainą, populiarumą, klientų įvertinimus. Nuolat patys išbandome Jums siūlomas paslaugas, todėl apie pramogą galite gauti atsiliepimą „iš pirmųjų lūpų“. Galite būti tikri, kad perkant dovanų kuponą su etikete „Rekomenduojame“ dovanų gavėjas su šypsena veide prisimins apie Jūsų staigmeną!