facebook

Fotosesija Druskininkuose

(4)

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 5€ iki 20€ (1)
  • nuo 20€ iki 50€ (3)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (2)
  • 2 (2)
  • 3 (1)
  • 4+ (1)
  • Paslaugos teikėjas
  • A. Lukoševičiaus fotostudija (4)

Druskininkai garsėja kaip vandens pramogų ir SPA sostinė, tačiau tuo dovanos šiame mieste neapsiriboja! Atraskite geriausius fotosesijų pasiūlymus: esate kviečiami įsiamžinti savo grožį bei meniškai užfiksuoti akimirkas iš šeimos gyvenimo.

Fotografai Druskininkuose pasižymi ne tik profesionalumu, bet ir neišsenkančiu kūrybiškumu. Jie turi ilgametę patirtį, todėl žino, kaip fotosesijos metu suteikti klientams pasitikėjimo ir paskatinti atsipalaiduoti. Štai kodėl nuotraukose įamžinamos nuostabios, jausmingos akimirkos bei visada džiaugiamasi galutiniu rezultatu: fotografijose atsispindi gražiausi veido bruožai, būna įamžinta plati, nuoširdi šypsena bei laimę spinduliuojančios akys. Asmeninės fotosesijos pasiūlymas skirtas tiems, kurie nori įamžinti tik patį save.

Jei norite užfiksuoti akimirkas kartu su artimu ar mylimu žmogumi, vertėtų rinktis romantiškos fotosesijos pasiūlymą. Šios fotosesijos metu būsite fotografuojami dviese. Lokaciją (studijoje, gamtoje, asmeniniuose namuose) dažniausiai galima pasirinkti patiems, todėl sulauksite tokio rezultato, kokio tikėjotės. Na, o jei turite vaikų, galite pasinaudoti ir pasiūlymu nusifotografuoti visai šeimai. Šeimos portretas užfiksuos laimingus jūsų veidus – šios prisiminimus galėsite laikyti nuotraukų albumuose, kuriuos bus ypač smagu vartyti prabėgus kuriam laikui.

Besilaukiančios moterys kviečiamos įamžinti nuostabų kūdikio laukimo laikotarpį (beje, fotosesija nėštukei gali tapti ir puikia dovana!). Kuponas fotosesijai Druskininkuose leis įamžinti šį jaudinantį kūdikio laukimo laikotarpį, kupiną džiaugsmo ir laimės. Šiuo periodu tarp kūdikio ir mamos užsimezga ryšys, šilti jausmai, kuriuos fotografas siekia užfiksuoti jausmingose bei šilumą skleidžiančiose nuotraukose. Studijos aplinka, profesionalus fotografo darbas ir patarimai padės nėštukei jaustis jaukiai, o padarytos nuotraukos džiugins dar ilgai. Dovana fotosesija Druskininkuose tikrai suteiks nesuvaidintos laimės kiekvienai moteriai bei kiekvienai šeimai. O vėliau – ir paūgėjusiam vaikui!

Po visų fotosesijų Druskininkuose gaunamas nustatytas retušuotų ir neretušuotų nuotraukų kiekis, taip pat skiriasi fotosesijos trukmė. Prieš kiekvieną fotosesiją yra individualiai derinamas aprangos stilius, makiažas ir šukuosena (dažniausiai registracijos metu). Tačiau bet kuriuo atveju jausitės jaukiai: fotografai yra savo srities profesionalai, todėl sukuria malonią atmosferą, žino, kaip bendrauti, atskleisti jūsų pasitikėjimą, dalinasi patarimais bei pateikia įžvalgų.

Atraskite Jums tinkamiausią pasiūlymą ir mėgaukitės smagiai praleistu laiku su fotosesija Druskininkuose!