facebook

Viso organizmo diagnostika „Naturmed“

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

Sveikatinimo ir SPA centras „Naturmed“ - tai vieta, kur susipina senovės vaistažolių receptai ir šiuolaikinės žinios su profesionaliomis procedūromis. Centro komanda suteiks Jums energijos ir geros nuotaikos atsargų.

Natūralaus sveikatinimo centre „Naturmed“ vandenynų gelmių ir lietuviškų vaistažolių jėga padės Jums atsikratyti streso ir pasisemti naudingų patarimų. Vaistažolės - pirmieji vaistai žmonijos istorijoje. Vaistažolių poveikis yra švelnesnis nei sintetinių vaistų, todėl ypač tinka vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Paslaugos metu vyksta individuali konsultacija su profesionaliu žolininku. Jis, taikydamas 5 veidrodžių metodą, ištiria organizmo būklę. Atliekama pulso diagnostika, iridodiagnostika, aurikolodiagnostika, diagnostika pagal liežuvio būklę (lingvodiagnostika), odos būklė. Diagnostikos metu individualiai paruošiamas sveikatos stiprinimo receptas: mitybos rekomendacijos, namuose ir specialistų atliekamos procedūros. 

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • žolininko konsultacija;
 • sveikatos įvertinimas;
 • vaistažolių parinkimas;
 • bioritmų nustatymas;

Svarbu:

Užsiregistravus, bet neatvykus ir nepranešus apie neatvykimą bent prieš 24 val. iki vizito pradžios, dovanų kuponas bus laikomas panaudotu.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Natūralaus sveikatinimo centras „Naturmed“, Naujojo sodo g. 1, 11 a., Klaipėda Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 konsultacija
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

110,00 €

 • Registruoti nariai gauna taškų: +110

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Naturmed
+37064622002, info@naturmed.lt
Google 4.5 / (39)
 • Puikus masažas, charizmatikštas maloniai bendraujantis masažistas, po masažo pasiūlė išbandyti pluduriavimo procedūrą. Maždaug po 20min procedūros pabandymo paklasus kiek tūrėčiau mokėti buvo pasakyta susimokėti pilną pluduriavimo procedūros 48€ kainą. Būkite apdairūs ir visada pasitikslinkite, kiek tokie vadinami pabandymai kainuoja, nes galite likti nemaloniai nustebinti išgirdę kainą.
 • Ačiū už rūpestį. Už nuostabų laiko praleidimą, sveikatos papildymas, už pamokymus. Gyvuokit ilgai ir džiūginkit mus. Labai rekomenduojam, pasisavinti teigiamos emocijas ir gauti karmos taškų.
 • Buvau girdėjus, kad šis žmogus geras masažuotojas, tai galiu pasakyt, kad tikrai šis žmogus nusimano ką daro, visiem jį rekomenduosiu ?
 • O gi ir vėl ... Kas čia klaidingai mus orientuoja? Nebuvom mes čia - tame Sveikatinime... O buvom 12-to aukšto Kavinėj , kur puikiai , šventiškai pietavom . Du draugai Vandeniai - Algimantas ir Vytautas - gardžius pietus Gimtadieniškus valgėme ! 3 O po šventišką taurelę dar kitoj Kavinėj kilstelėjom ! Vo tēp...
 • Kai užeinu į šį centrą, tai nesinori išeiti. Užplūsta teigiamos emocijos, taip gerą, jauku ir ramu :)) o ARBATA pati skaniausia, niekur tokios nenusipirksi :)) tai ką jau kalbėt apie visas kitas čia teikiamas paslaugas, truksta žodžių joms apibūdinti :) Turite patys tai pajusti :)
Komentarai