Skrydis oro balionu Šiauliuose

(4)

Leiskitės į nepakartojamą skrydį oro balionu Šiauliuose ir atraskite miesto bei aplinkinių kaimų grožį iš paukščio skrydžio. Atraskite dovanų kuponus, kurie suteiks jums neįkainojamą patirtį ir leis mėgautis išskirtiniais vaizdais bei emocijomis iš aukštumo. Tai puiki dovana tiems, kurie vertina unikalius nuotykius ir nori pajusti neįkainojamą laisvės pojūtį danguje. Taip pat galima peržiūrėti visus skrydžiai oro balionu pasiūlymus.

 

 

 

Rodyti daugiau

FILTRAS

 • Kaina
 • nuo 100€ iki 200€ (3)
 • nuo 200€ iki 400€ (3)
 • daugiau nei 400€ (4)
 • Dalyvių skaičius
 • 1 (3)
 • 2 (4)
 • 3 (3)
 • 4+ (3)
 • Tipas
 • Premium (1)
 • Paslaugos teikėjas
 • Hot Air Lines (2)
 • Oreivystės centras (2)

Šiauliai – miestas, kuris dažnai vadinamas saulės miestu. Aplinkiniai juokauja, kad todėl, jog ten visada šviečia saulė, bet vietiniai žino: čia netrūksta pramogų! Šiauliuose rasite visko, ko reikia kokybiškam poilsiui: puikių restoranų, viešbučių ir pramogų, todėl šiame mieste be abejonės praleisite įsimintiną laiką. Tačiau užvis smagiausia pamatyti viską iš dangaus. Dovanų Kuponas Skrydis Oro Balionu Šiauliuose – unikali pramoga ir būdas linksmai praleisti laiką kartu savo artimaisiais bei šeima.

Atrodo, Lietuvoje jau matėte viską? Pažinkite Šiaulius iš debesų! Turistus šis miestas vilioja apylinkėse esančiomis visoje Lietuvoje garsiomis lankytinomis vietomis: Kryžių kalnu, dangiško grožio ežerais bei piliakalniais. Dovana Skrydis Oro Balionu Šiauliuose patiks kiekvienam. Oro balionai pripažįstami kaip viena seniausių ir nenuginčijamai romantiškiausių transporto priemonių. Išrasti dar 1783 metais, oro balionai buvo laikyti tik aristokratišku užsiėmimu, tačiau šiuo metu, laimei, jie prieinami kiekvienam asmeniui, kuris pasiilgo pramogų ir nori pamatyti gražiausias vietas iš aukštai.

Skrydis Oro Balionu Šiauliuose – tai puiki proga apžvelgti Šiaulių miestą ir jo apylinkes iš paukščio skrydžio. Išvyskite žymiausias Šiaulių vietas. Apžvelkite bulvarą, gėrėkitės miesto centre stovinčia Katedra, tviskančiu Saulės berniuku, tyvuliuojančiais Talšos ir Rėkyvos ežerais, stebėkite, kaip pakyla ir leidžiasi lėktuvai Zoknių oro uoste – visi žymiausi Šiaulių miesto objektai, skrendant oro balionu, bus kaip ant delno.

Norintys įsigyti skrydį dovaną skrydis oro balionu Šiauliai, gali rinktis iš kelių opcijų. Yra ir rytinių, ir vakare vykdomų skrydžių, kurių metu palydima auksinė saulė. Taip pat galima užsisakyti skrydžius grupėmis bei individualius romantiškus skrydžius dviem, kurie neabejotinai suartins ir suteiks įsimintino laiko kuriant prisiminimą. Pirmąkart skrendantieji pakrikštijami pagal senas oreivių tradicijas. Jiems suteikiami garbingi titulai ir krikšto vardai, be to, įteikiami pirmojo skrydžio sertifikatai. Tai – ne paprasta dovana, o prisiminimas, kuris išlieka labai ilgam!

Oro Balionai Šiauliuose  – tai romantiškas ir smagus būdas apžvelgti Šiaulių miestą ir jo apylinkes iš aukštai. Be to, už šios dovanos gali slypėti daugiau. Tai gali tapti ir puikiu būdu aukščio baimei įveikti – paimkite mylimą žmogų už rankos ir užtikrinkite jį, kad esate šalia. Skrydžio metu būsite visiškai saugūs, nes geriausi Šiaulių oreiviai atliks pasiruošimą, suteiks instruktažą, paskraidins, be to, į paslaugas dažnai įtrauktas skrydžio instruktažas, pervežimas ar parvežimas. 

Didžiausias skrydžių oro balionais pasirinkimas su geriausiais oreiviais Šiaulių rajone – tik čia! Pajuskite skrydžio džiaugsmą ir jauskitės visiškai saugūs skriedami virš debesų. Malonių pojūčių ir, žinoma, daug nuostabių kūnu lakstančių šiurpuliukų!