facebook

Jodinėjimas žirgais Šiauliuose (3)

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 20€ iki 50€ (3)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (2)
  • 2 (2)
  • 3 (1)
  • 4+ (1)
  • Paslaugos teikėjas
  • Kurtuvėnų dvaro žirgynas (3)

Jojimo pamokas ir romantiškos išvykos – išskirtinis būdas apžvelgti apylinkes ir susipažinti su žirgais! Atraskite Šiaulių kraštą nuo balno: jodinėjimas žirgais Šiauliuose yra vienas nuostabiausių užsiėmimų tiek kūnui, tiek sielai. Nesvarbu ar josite pirmą kartą, ar jau turite stiprius jojimo įgūdžius, treneris įvertins Jūsų galimybes ir pritaikys individualią pamoką atsižvelgiant į poreikius ir pageidavimus. Pradedantieji žirgyne bus supažindinami su pagrindinėmis elgesio su žirgais taisyklėmis, jojimo pagrindais, todėl jausis visiškai saugūs.

Pasijodinėjimas žirgais Šiauliuose žavi kraštovaizdžio vaizdiniais. Vakarų taigos miškai, kalvos, upėmis išvagoti žali žali slėniai, ramiai tyvuliuojantys ežerai ir dvarai – pasijodinėjimas po regioninius parkus ir dvaro apylinkes tampa kaskart įkvepiančia patirtimi. Be to, profesionalūs treneriai garantuoja ramų ir malonų poilsį: jie užtikrina, kad jodinėjimo malonumą galėtų patirti kiekvienas. Visos aktyvios veiklos metu teikiama trenerio pagalba: jis supažindina su žirgu bei suteikia informacijos, pamoko, kaip reikia taisyklingai atsisėsti ant balno bei joti. Užduotys visada parenkamos atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius ir galimybes, todėl jausitės užtikrinti savo jėgomis.

Jojimo pamokos Šiauliuose – tai gerai praleistas laikas. Jodinėdami ne tik pamatysite įdomiausias ir gražiausias aplinkines vietas bei kultūros paveldo objektus, bet ir susipažinsite su žirgais. Kantrūs, grožiu, laisve, harmonija ir ištikimybe spinduliuojantys gyvūnai moko atsidavimo, pasitikėjimo bei pagarbos, todėl ryšio užmezgimas su jais kaskart tampa unikalia patirtimi. Viskas, ko tereikia, tai pasirūpinti patogia apranga, kad išvengtumėte nepatogumų (rekomenduojama dėvėti batus kietu padu, neslidžias kelnes bei judesių nevaržančius drabužius) bei atvykti pasiėmus geros, pozityvios nuotaikos. O net jei ir tokios neturite, po pramogos turėsite: gamtos apsuptis bei žirgų draugija nuramins mintis bei sielą – pasijusite it naujai gimę. Tokias patirtis užtikrina kiekvienas žirgynas Šiauliuose!

Jodinėjimas žirgais Šiauliuose gali tapti malonumu visai šeimai – žirgynų darbuotojai užtikrins, kad saugiai jaustųsi net ir pats mažiausias lankytojas. Atraskite gydančią gamtos galią bei pasimėgaukite nepakartojama ristūnų draugija jau šiandien!