facebook

Šaudymo pramogos Trakuose

(1)

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 50€ iki 100€ (1)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (1)
  • 2 (1)
  • Paslaugos teikėjas
  • Praeities žvalgas (1)

Nežinote, ką veikti žaluma viliojančiuose Trakuose? Mes siūlome išmėginti šaudymo pramogas, kurios visada dovanoja nepakartojamų įspūdžių! Surinkome didžiausią šaudymo pramogų pasirinkimą iš šaudyklų Trakų apylinkėse asortimentą, kad tikrai turėtumėte iš ko išsirinkti, o dovanų kuponas šaudymas Trakuose nesukeltų jokio nusivylimo.

Dovana šaudymas Trakuose – tai unikali galimybė akies taiklumą bei rankos tvirtumą šaudant įvairiais ginklais. Ypač tai įdomu daryti Trakų apylinkėse, mat ši laisvalaikio pramoga aktyviems žmonėms čia leidžia prisiliesti ir prie šalies istorijos. Pramogos metu suteikiama galimybė atviroje šaudykloje pašaudyti istoriniais kariniais ginklais: išbandyti legendinį pistoletą, pusiau automatinį arba snaiperio šautuvą. Atrasti naują pramogą ir išbandyti akies taiklumą dar niekada nebuvo taip paprasta – šaudyklos Trakuose tikrai žino, kaip sudominti ir pasiūlyti pramogą, kuriai nebūtų galima atsispirti.


Kiekvienos pramogos metu šaudykla Trakuose praveda trumpą instruktažą bei mokymus priklausomai nuo Jūsų patirties. Viskas, ko reikia, tai pasirūpinti patogia apranga, o viskuo kitu pasirūpins šaudyklų personalas. Semkitės naujų įspūdžių ir smagių emocijų ir būkite užtikrinti, jog aktyviai praleistas laikas be abejonės ilgam išliks atminty. Be to, jauskitės saugūs: patyrę instruktoriai papasakoja apie visas šaudymo subtilybes, todėl bus patenkinami visi ir profesionalų, ir asmenų, nei karto rankose nelaikiusių ginklo, įgeidžiai.

Laukti neverta – šaudymo pramogos Trakuose jau laukia jūsų! Tai gali tapti unikalia pramoga draugams ar artimiesiems, kurie smarkiai įsisukę į rutiną ir dažnai neranda tam laiko ar tiesiog nepagalvoja apie kitokius, neįprastus laisvalaikio praleidimo būdus. Nustebinkite įteikdami jiems netikėtą dovaną: dovanokite galimybę išbandyti rankos miklumą bei akies taiklumą – nusivežkite juos į Trakus ir pakvieskite pašaudyti! Be to, šaudymas Trakuose gali tapti puikia dovana ir bernvakario ar mergvakario proga, nes ilgai išlieka atmintyje ir leidžia patirti neužmirštamų emocijų.