Fotografijos kursai Vilniuje

(3)

Vilniuje yra kelios įstaigos, kuriose galite dalyvauti fotografijos kursuose, pradedant nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų lygių. Daugybė nepriklausomų fotografų ir fotografijos entuziastų organizuoja savo dirbtuves ir kursus Vilniuje. Tai gali būti puiki galimybė išmokti iš praktikos ir įgyti patirties su profesionaliais.

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 50€ iki 100€ (3)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (3)
  • Paslaugos teikėjas
  • Fotokursai.lt (2)
  • Problemų sprendimo centras (1)

Fotografijos kursai Vilniuje – tai galimybė įgyti teorinių žinių, patobulinti praktinius įgūdžius ir visapusiškai tobulėti. Seminarų metu atrasite naują savo pusę, išplėsite gebėjimų spektrą, o naujas hobis galbūt įtrauks taip, kad net taps idėja pradėti naują profesiją!

Fotografijos kursų metų supažindinama su pasirinkto fotografijos žanro subtilybėmis bei išmokstama naudoti rankinius fotoaparato nustatymus fotografuojant skirtingus objektus. Vilniuje galima rinktis iš keleto galimybių: rengiami individualūs, teminiai, pradedantiesiems bei jau pažengusiems asmenims skirti kursai. Rinkitės pagal savo patirtį ir preferencijas, o dėstytojai pasirūpins, kad pabaigę kursus jaustumėte pasitikėjimą savo jėgomis!

Fotografijos kursų pradedantiesiems metu susipažindinama su fotoaparato veikimo principais, nustatymų pasirinkimu bei prietaiso valdymu, suteikiama žinių apie turimo fotoaparato galimybes ir dalijimasi vertingais patarimais, kurie padeda išgauti norimą efektą nuotraukose. Po kursų savo gražiausias gyvenimo akimirkas gebėsite įamžinti kur kas profesionaliau! Fotografijos kursuose pažengusiems jau analizuojama portretinė fotografija, studijinė bei meninė fotografija. Šie kursai skirti pažengusiems fotografams, kurie yra susipažinę su fotografijos teorija: išmano kas yra ISO, išlaikymas, diafragma, kompozicija, ekspozicija bei kt. Šių fotokursų metu plačiai nagrinėjamos išvardintos temos ir, lygiai taip pat, kaip kursuose pradedantiesiems, analizuojama portretinė fotografija, studijinė bei meninė fotografija. Tik kur kas giliau ir išsamiau!


Jei labiau domina teminiai foto kursai, t. y., norite išmokti fotografuoti pagal jums asmeniškai aktualiausią temą, ne bėda! Fotografijos pamokos Vilniuje siūlo ir šią galimybę. Rinkitės iš plataus temų spektro: jūsų laukia pamokos apie portretus, makrofotografiją, peizažo fotografiją, studijinę fotografiją ar fotografijos retušą. Seminarų metu supažindinama su pasirinkto fotografijos žanro subtilybėmis, analizuojamos dažniausiai daromos klaidos bei net ir patyrusių fotografų laukiantys iššūkiai. Praktinėje dalyje teoriją dažnai leidžiama pritaikyti praktikuojantis su natūralia ir studijine šviesa – šiais atvejais dirbama su modeliu, kompozicija ir pozavimu. Foto kursai Vilniuje tikrai leis išreikšti savo, kaip fotografo, potencialą, todėl suskubkite pasinaudoti šia galimybe tobulėti!

Nesvarbu, kuriuos foto kursus pasirinksite, būsite užtikrinti, jog pamokas ves lektoriai, kurie yra savo srities profesionalai. Jie atsakys į visus jums iškilusius klausimus, susijusius su fotografija, leis tobulėti bei pasiekti geriausių rezultatų. Fotografavimo kursai Vilniuje leis suteiks galimybę išmokti įamžinti gražiausias akimirkas profesionaliai ir džiuginti aplinkinius asmenis savo nuostabiomis nuotraukomis! Būkite įkvėpti bei išmokite naujo pravartaus įgūdžio, kuris atneš daug naudos kasdieniame gyvenime.