Žvejyba Kaune

(6)

Žvejyba Kauno rajone gali būti ne tik puiki laisvalaikio praleidimo galimybė, bet ir puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos grožiu. Tai puiki galimybė pabėgti nuo kasdienybės ir mėgautis laisvalaikiu gamtoje. Būkite pasiruošęs sukurti nepakartojamą patirtį ir atrasti naujus laimėjimus žvejybos srityje!

Rodyti daugiau

FILTRAS

 • Kaina
 • nuo 20€ iki 50€ (1)
 • nuo 50€ iki 100€ (4)
 • nuo 100€ iki 200€ (4)
 • nuo 200€ iki 400€ (2)
 • daugiau nei 400€ (1)
 • Dalyvių skaičius
 • 1 (2)
 • 2 (5)
 • 3 (3)
 • 4+ (3)
 • Tipas
 • Top (4)
 • Nuolaida (2)
 • Paslaugos teikėjas
 • Karpynė (6)

Nemuno ir Neries upių santakoje įsikūręs Kauno miestas – vieta, kurioje verda gyvenimas ir kiekvieną akimirką galima atrasti ką nors naujo. Kaunas kiekvienais metais sulaukia gausybės turistų ir poilsiautojų dėmesio ir žiemą, ir vasarą ne veltui: čia yra tiek daug ko pamatyti!

Siūlome itin gausų ir įvairų dovanų idėjų spektrą kauniečiams ir platų dovanų laisvalaikiui pasirinkimą miesto svečiams. Įvairios poilsio, aktyvios ir ekstremalios pramogos – nepaliks abejingų ir skatins dar ir dar kartą apsilankyti  šiame mieste. Verta atminti, kad Kaune galima ne tik aplankyti senamiestį, Laisvės alėja ar Karo muziejų. Čia taip pat galima pažvejoti! Dovanų kategorijoje žvejyba Kaune - savąją dovaną ras, net ir išrankiausią skonį turintis žvejys. Atraskite geriausias ir įsimintiniausias pramogas viename iš gražiausių Lietuvos miestų jau šiandien! Žvejyba aplink Kauną – paliks įspūdį kiekvienam žvejui!

Žvejyba Kaune - geriausia dovana bet kuriam žmogui mėgstančiam žvejoti. Žvejyba – puiki pramoga, ne tik Kauno miesto gyventojams, bet ir miesto svečiams, nes pramogos metu ne tik pažvejosite, bet ir turėsite galimybę pasigerėti Kauno gamtos vaizdais, mėgausitės ramybe ir aktyviai praleisite laisvalaikį.

Pramoginė žvejyba Kaune - tai puiki galimybė žvejybos mėgėjams atsipalaiduoti, pabėgti nuo rutinos bei aktyviai leisti laiką gamtoje. Pramogos metu išmoksite gaudyti laimikį ar tiesiog gerai praleisite laiką gamtoje prie vandens telkinio! Pagaukite kuojų, karšių, starkių, karpių, lydekų ir kitų vertingų žuvų ir viską paverskite gardžia puota, kadangi pagautą laimikį galėsite pasiimti kartu su savimi. Visai nesvarbu, ar žvejojate visą savo gyvenimą ar leisitės į šį nuotykį pirmą kartą – pramogos metu patirsite nepamirštamų įspūdžių.

Žvejyba Kauno mariose

Viena iš populiariausių vietų žvejoti Kaune – žvejyba Kauno mariose. Kauno marios jau nuo seno neoficialiai yra tituluojamos žvejų rojumi. Žvejyba mariose bus išties smagi, nes Kauno marios yra labai turtingos savo žuvimis. Čia galite pagauti kuojų, karšių, starkių, lydekų ir kitų vertingų žuvų. Tai puiki galimybė pasimėgauti saule, vėju žaidžiančių plaukuose ir maloniais vandens purslais.

Žvejojant Kauno mariose, svarbu atminti:

 • Nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d. 400 m. zonoje apie Dabintos pusiasalį Kauno mariose (draudžiama žvejoti bet kokiais masalais ir būdais).
 • Nemune nuo Kauno HE užtvankos iki 500 m žemiau Kauno HE užtvankos (draudžiama žvejoti bet kokiais masalais ir būdais).
 • Draudžiama žvejoti, išlipti ir lankytis Arlaviškių ornitologiniame draustinyje (Paukščių salose) nuo balandžio 1 d. iki rugpjūčio 1 d.

Žvejyba Karpynėje

Žvejyba Karpynėje – puiki pramoga ir poilsis pačioje Lietuvos širdyje. „Karpynė“ įsikūrusi pačioje Lietuvos širdyje, šalia greitkelio Vilnius-Klaipėda. Tai puiki vieta, norintiems praleisti turiningą ir nuotaikingą laiką kartu su šeima ar draugų kompanijoje. Mažieji lankytojai taip pat nenuobodžiaus, čia įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Sodyboje „Karpynė“ žvejai galės ne tik pailsėti, bet ir turės galimybę pagauti didelį laimikį. Galėsite rinktis žvejybą didžiajame arba mažajame tvenkinyje. Norint, kad žvejyba būtų efektyvi rekomenduojama atsivežti savo įrangą. Žvejoti leidžiama net dvejomis meškerėmis, o kad žvejyba būtų smagesnė ir pasiimti kompaniją. Galėsite pasiimti iki 8 kg savo pagautos žuvies, o  net vienas vienetas iki 2 kg Jūsų pačių pagautos žuvies bus paruošta arba išrūkyta, Jums pageidaujant. Jei lydės sėkmė, galite sužvejoti net iki 18 kg. sveriančią žuvį. Jei oro sąlygos, vėjo kryptis, vandens temperatūra ar kitos aplinkybės nepalankios gudriosios žuvies, karpio kibimui ir tą dieną sėkmė žvejui nesišypsos ir laimikis pats ant meškerės nesušoks, kaip paguodos laimikiu, galėsite pasivaišinti žuviene „Karpynės“ restorane.

Sodyboje „Karpynėje“ galite ne tik žvejoti, bet ir pasilikti nakvynei. Išpuoselėta sodybos aplinka, gamtos vaizdai, tvyranti ramybė ir jaukus kambarys - padės Jums atsipalaiduoti. Aplink tyvuliuojantys tvenkiniai suteiks ramybę pavargusiems po darbų ar ieškantiems romantikos. Kambarių interjeras netradicinis, spalvingas ir kartu elegantiškas. Svečiai apsistoję puikiai praleis laiką ir sugrįš vedini gerų emocijų ir prisiminimų. Po žvejybos jūsų lauks 1 val. 30 min. trukmės atsipalaidavimas pirtyje ir baseine, 1 val. trukmės stalo, lauko teniso arba pulo žaidimai ir 1 val. trukmės vizitas treniruoklių salėje. Po pramogų ir žvejybos, jus pasitiks jaukus restoranas, o paslaugus ir dėmesingas aptarnavimas paliks malonius prisiminimus. Nuotaikinga žvejyba tvenkinyje papildys Jūsų poilsį naujais įspūdžiais. Praleiskite savo laisvalaikį „Karpynė“ sodyboje!

Žvejojant „Karpynėje“, svarbu atminti:

 • Žvejyba galima pasirinkti mažame arba dideliame tvenkinyje.
 • Leidžiamo pasiimti laimikio kiekis, priklauso nuo dalyvių skaičiaus.
 • Rekomenduojama atsivežti savo žvejybos priemones ir reikmenis.

Vis dar dvejojate, ar ši pramoga patiks dovanos gavėjui? Neabejokite, dovanų kuponas žvejyba patiks kiekvienam žvejui bei tiems, kurie mėgsta leisti laiką turiningai ir nuotaikingai. Papildykite savo ir kitų poilsį naujais įspūdžiais! Jeigu galvojate apie tokį dovanų kuponą sau - pabandykite. Galbūt atrasite naują savo hobį.

Niekada nesate žvejojęs Pramoginės žvejybos žavesys ir yra tas, kad ši žvejybos rūšis yra tinkama tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Aktyviai praleiskite laisvalaikį, atraskite naują hobį ir pasisemkite nepamirštumų įspūdžių.

Pabaigai, svarbu nepamiršti:

 • Žvejybos data, trukmė, asmenų skaičius priklauso nuo Jūsų pasirinkto pasiūlymo
 • Įrangos suteikimas priklauso nuo pramogos tiekėjo keliamų sąlygų.
 • Laimikio pasiėmimas gali būti ribojamas, priklausomai nuo žuvies veislės ar svorio.

Mūsų asortimente rasite įvairius, pramoginės žvejybos pasiūlymus, kurie pradžiugintų bet kurį žvejį. Tai puiki galimybė pabūti gamtoje ir išbandyti sėkmę su meškerę, gaudant karpius, kuojas, karšius ir kitas žuvis. Čia rasite platų pasirinkimą žvejybos pramogų visame Kauno rajone. Visi žvejybos pasiūlymai Kauno regione