facebook

Vakarienė Druskininkuose

(1)

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 50€ iki 100€ (1)
  • Dalyvių skaičius
  • 2 (1)
  • Paslaugos teikėjas
  • Grand SPA Lietuva (1)

Metas pabėgti nuo kasdienybės ir nusikelti į malonumų oazę! Romantiška Vakarienė Druskininkuose arba jaukus vakaras kartu su visa šeima – vandens pramogų ir SPA sostinė garsėja ne tik savo terminiais vandenimis, bet ir restoranais! Atraskite dar nepatirtus įspūdžius pramogaudami Druskininkuose kartu su „Dovanų sala“ – užtikriname, jog čia tinkantį pasiūlymą atras visi.

Nesvarbu, kiek laiko ketinate praleisti šiame mieste ar jo apylinkėse, Vakarienė Dviems Druskininkuose leis užmiršti visus rūpesčius. Skaniai pavakarieniauti galima net nakvynės vietoje: užsisakius kambarį, dažnai galima pasinaudoti viešbučio restoranų siūlomais romantiškų trijų patiekalų vakarienių pasiūlymais. Tai – proga norintiems praleisti vakarą jaukioje aplinkoje ir pasimėgauti buvimu kartu su artimu žmogumi.

Jei vilioja vaizdai į naktinius miesto žiburius ar saulėlydžio spinduliai, jums pasisekė – Druskininkų mieste galite tai patirti! Čia, viešbučio 8-ajame aukšte, įsikūręs prabangias vakarienes siūlantis panoraminis restoranas, iš kurio atsiveria pušynų vaizdai. Mėgaukitės gastronominiais šedevrais – gardžiausiais europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalais. Restoranai Druskininkuose lankytojus visada džiugina profesionaliu restorano darbuotojų aptarnavimu bei jaukia vyraujančia atmosfera. Apsilankykite Druskininkuose ir pradžiuginkite save maloniu laiku bei gardžiu maistu – jūsų artimieji tikrai padėkos už tokią patirtį!

Dovanų Kuponas Vakarienė Druskininkuose – tai neužmirštama pramoga, nes jos metu restoranai šefai palepins jus gardžiausiais patiekalais. Dovana Vakarienė Druskininkuose patiks ir antrajai pusei, ir šeimai, ir senjorams – tereikia išsirinkti jums patiems jaukiausią aplinką, o viskuo kitu pasirūpins restorano personalas! Linkime gerų įspūdžių.