Kartingai Kaune

(5)

 

Kaune taip pat yra galimybė mėgautis kartingais. Prieš nueidami į kartodromą, pasitikrinkite jų darbo laiką, kainas ir rezervavimo sąlygas. Taip pat įsitikinkite, kad laikotės visų saugumo taisyklių, kad būtumėte apsaugotas ir galėtumėte visapusiškai mėgautis savo kartingų patirtimi Kaune.

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 5€ iki 20€ (2)
  • nuo 20€ iki 50€ (5)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (3)
  • 2 (2)
  • Tipas
  • Top (3)
  • Paslaugos teikėjas
  • Kartlandas (5)

Kartingai – unikali ir daugybę emocijų teikianti pramoga, kuri leidžia atsipalaiduoti nuo kasdienybės bei pasisemti teigiamų emocijų. Ši transporto priemonė – saugi, greita ir lengvai valdoma, todėl joje patogiai jausis net ir asmuo, nei karto nevažiavęs kartingu. Dovana Pasivažinėjimas Kartingais Kaune gali tapti idealia dovana tiems, kurie dievina greitį bei pramogas, suteikiančias ekstremalius pojūčius. Nesvarbu, ar viešite Kaune, ar čia gyvenate, nepraleiskite galimybės išmėginti kai ką nors naujo – galbūt taip net atrasite savo tikrąjį pomėgį.

Pramogų galima rasti ne tik Kauno centre. Mūsų asortimente kartingai Kaunas, taip pat galima rasti pasiūlymų įvairiuose Kauno rajonuose. Kartodromas „Kartlandas“, kviečia apsilankyti ir išbandyti pasivažinėjimą kartingais1-2 asmenims. „Kartlandas“ kartodrome esantys kartingai Raudondvario pl - patogus pasirinkimas tiems, kurie ieško pramogų toliau nuo miesto centro. Vyksta kartingai lauke Kaune ir čia taip pat veikia kartingai vaikams Kaune, kuriuos mažasis lenktynininkas galės išbandyti jau nuo 4 metų amžiaus! Dėl kainos taip pat nevertėtų jaudintis, nes mūsų asortimente savąjį pasiūlymą suras kiekvienas! Čia galite surasti pasiūlymų, tik nuo 15 eurų, todėl kartingai Kaune kaina – įkandama kiekvienam!

Pasivažinėjimas Kartingais Kaune yra skirtas vienam asmeniui ir pramogos metu teikiami instruktoriaus apmokymai. Taigi pramogos metu bus pasirūpinta jūsų saugumu, tačiau vertėtų atminti kelis dalykus. Pirma, norint pramogauti kartinguose yra svarbu dėvėti patogius, judesių nevaržančius drabužius bei uždarą avalynę, kad pramogos malonumo neužtemdytų nereikšmingos smulkmenos, tokios kaip ne laiku atsirišęs batų raištelis. Be to, patartina turėti savo pošalmį, tačiau jį taip pat galima išsinuomoti ir vietoje.

Dovana Pasivažinėjimas Kartingais Kaune leidžia pasijusti tikru lenktynininku ir sukelia nepakartojamą adrenalino jausmą. Kaip ir visos aktyvios dovanos, ši dovanoja daug naujų patirčių ir leidžia išbandyti save. Ši pramoga gali tapti ir šaunia idėja dovanai: juk norint nustebinti artimus žmones, smagu jiems dovanoti įspūdžius, kurie dar ilgai išliks jų atmintyje. Pasivažinėjimas kartingais patiks ir visiškiems ekstremalams, ir kiek ramesnio būdo, tačiau nenuobodžiai laiką leisti mėgstantiems žmonėms. Taigi, kitais žodžiais tariant, Dovanų Kuponas Kartingai Kaune yra subalansuotas visiems – nebijokite pasinaudoti pasiūlymu ir išbandykite šią pramogą.

Kartodromas Kaune – tai unikali vieta, kuri ką pasiūlyti turi net ir viską mačiusiems asmenims. Pajuskite greitį ir adrenaliną rinkdamiesi šią unikalią transporto priemonę, kuri leis pralenkti savo varžovus, skrieti didelių greičiu per trasą ir įveikti paruoštas kliūtis. Metas pajusti pergalės džiaugsmą, apie kurį visada taip gera svajoti, ir nušluostyti nosį draugams lekiant trasoje kraują kaitinančiu greičiu!