MOTERIMS

VYRAMS

DVIEMS

VAIKAMS

ŠEIMAI

SENJORAMS

ĮMONĖMS

Dovanos ir dovanų idėjosDOVANŲ IDĖJOS

Kai ateina metas rinktis dovaną, galva ištuštėja ir neįmanoma sugalvoti, ką dovanoti artimam draugui, vyrui ar vaikinui, žmonai ar merginai, mamai ar tėčiui, o ką jau kalbėti apie vos pažįstamus žmones. Jums tai pažįstamas jausmas? DovanuSala.lt nori palengvinti Jūsų dalią, tad skiltyje „Dovanos ir dovanų idėjos“ pristatysime savo originalias dovanas ir pasistengsime pakišti kelias naudingas dovanų idėjas.

Jei visai neturite minčių, ką dovanoti, kad būtų lengviau apsispręsti rekomenduojame paskaityti dovanų idėjas suskirstytas pagal adresatus: Dovanų idėjos moterims“, „Dovanų idėjos vyrams“, „Dovanų idėjos poroms“, „Dovanų idėjos vaikams“, „Dovanų idėjos senjorams“, „Dovanų idėjos bosuiDovanos arbaVerslo dovanų idėjos. Visas šias dovanų idėjas atspindintį dovanų asortimentą pamatysite šiose DovanuSala.lt kategorijose: Dovanos moterims“, „Dovanos vyrams“, „Dovanos dviems“, „Dovanos vaikams“, „Dovanos senjorams ir Verslo dovanos.

Taip pat galite rinktis dovanas pagal šventę. Gimtadienio dovanos turėtų atspindėti jubiliato norus, tad jei jis mėgsta skanų maistą rinkitės dovaną iš „Gurmaniškos dovanos“ kategorijos, jei jam patinka masažai, pasižvalgykite po „Spa ir grožio dovanos“, o jei jis aistringas aktyvių pramogų gerbėjas, ieškokite dovanų idėjų „Aktyvios ir ekstremalios dovanos“ kategorijoje. Gimtadienio dovanų idėjos ir pačios dovanos turėtų būti originalios, bet dar svarbiau, kad jos atitiktų jubiliato norus, tad rinkitės gimtadienio dovaną atidžiai. Gera žinia ta, kad DovanuSala.lt tikrai turi, ką pasiūlyti gimtadienio proga.

Dovanų čekiaiGimtadienis, ne vienintelė šventė, kurios metu dovanojame dovanas. Atraskite jaukias Kalėdinių dovanų idėjas, romantiškas Valentino dienos dovanų idėjas, prabangias vestuvinių dovanų idėjas. Jūsų patogumui, dovanas suskirstėme pagal šventes ir progas į Naujametinės dovanos“, „Kalėdinės dovanos“,Dovanų idėjosValentino dienos dovanos“, „Kovo 8 d. dovanos“, „Velykinės dovanos“, „Mamos dienos dovanos“, „Tėvo dienos dovanos“ ir „Vestuvinės dovanos. Taip jums bus dar paprasčiau išsirinkti dovaną tam tikrai progai.

O galiausiai, jei vis dar nežinote, ką dovanoti, niekada neprašausite pro šalį, jei suteiksite dovanos gavėjui progą išsirinkti dovaną pačiam, nes jis tikrai išsirinks tai, ko nori. Tad dovanokite dovanų rinkinius iš kategorijos Dovanų rinkiniai, kurioje rasite įvairiausius dovanų rinkinius, kuriuos sudaro nuo 8 iki 67 pramogų, todėl tikrai bus iš ko rinktis. Kitas variantas yra Dovanų čekiai. Galite padovanoti DovanuSala.lt dovanų čekį ir suteikti progą šį čekį panaudoti renkantis dovaną iš viso DovanuSala.lt asortimento. Juk tai puiki dovanų idėja apie kurią verta pamąstyti.

Suraskite originalias dovanas ir idealių dovanų idėjas su DovanuSala.lt!

Filtrai:
(782)
(455)
(319)
(178)
(162)
(98)
(125)
(69)
(296)
(89)
(75)
(147)
(119)
(73)
(50)
(72)
(69)
(69)
(46)
(43)
(59)
Dalyvių sk.:
Rasta dovanų: 1985
Rūšiuoti:
Rezultatai 1 - 60 iš 1985