facebook

Dovanos mamai

Nesvarbu, laukia gimtadienis, vardadienis, Kalėdos ar norite pradžiuginti be progos, nustebinti mamą – visada gera idėja! Pradžiuginkite mylimą žmogų įteikdami jam tokią dovaną, kuri suteiktų neužmirštamų įspūdžių. Mūsų dovanų asortimente – tiek daug dovanų idėjų mamai, kad tikrai išrinksite tą, kuri ją pradžiugins labiausiai.

Nuo nakvynių ir poilsio iki skrydžio simuliatoriuje

Kategorijoje dovanos mamai rasite didelį pramogų pasirinkimą. Nuo SPA ir grožio, ekskursijų ir teatro iki gurmaniškų pramogų: svarbiausia, kad mama dovanos niekada nepamirštų! Atsakydami į klausimą, ką padovanoti mamai, apgalvokite, kuo domisi jums brangus žmogus ir kas jam labiausiai patinka. Galbūt mamai praverstų ramybės minutėlė? Pamaloninkite ją SPA pramogomis, dovanokite masažą arba suteikite nakvynę su daug malonumų gamtos apsuptyje. O galbūt manote, kad mylimam žmogui reikėtų ištrūkti iš rutinos ir patirti ką nors naujo? Įsodinkite ją į sraigtasparnį arba išmokykite jodinėti žirgu! Asortimente dovanos mamai gausu paslaugų ir pasiūlymų, kurie leis ir atsipalaiduoti, ir nenuobodžiauti net ir visko mačiusiam asmeniui.

Leiskite laiką drauge kartu su brangiu žmogumi

Daugybė mūsų pasiūlymų skirti ne vienam asmeniui, todėl galite dovanoti mamai laiką kartu su savimi arba kitu jai brangiu žmogumi. Kartu degustuokite patiekalus ir leiskitės į gurmaniškas keliones, ištrūkite iš kasdienybės apsistodami prabangiame viešbutyje, išmėginkite šokių pamokas, treniruotes, įgykite žinių mokymuose, išnaršykite galvosūkių kambarius ir mėgaukitės saulėlydžiu plaukdami ežere dailioje jachtoje. Kiekviena kartu su jumis praleista akimirka mamai – pati geriausia, todėl jums brangus žmogus tokią dovaną tikrai įvertins.

Pradžiuginkite jums brangų žmogų jau šiandien – mūsų dovanų kuponai dažniausiai galioja 12 mėn., todėl mama galės pasirinkti tą laiką, kada turės noro ir energijos leistis pramogauti!

Dovana Mamai su gėlėmis dar labiau nudžiugins Jūsų artimą.

Rinkitės Dovanusala.lt ir už jus apgalvosime kiekvieną detalę!

Norint sužinoti daugiau SPAUSTI ČIA