Pasiplaukiojimas Nidoje

(18)

Pasiplaukiojimas laivu Nidoje yra nepakartojama patirtis, leidžianti mėgautis Kuršių Nerijos unikalia gamta ir nepakartojamu pajūrio grožiu iš vandens perspektyvos. Ši vandens kelionė leis jums tyrinėti ramų vandenį, pasivaikščioti po smėlio kopas ir stebėti stulbinančias pajūrio panoramas.

Rodyti daugiau

FILTRAS

 • Kaina
 • nuo 5€ iki 20€ (1)
 • nuo 20€ iki 50€ (4)
 • nuo 50€ iki 100€ (2)
 • nuo 100€ iki 200€ (8)
 • nuo 200€ iki 400€ (5)
 • Dalyvių skaičius
 • 1 (10)
 • 2 (17)
 • 3 (10)
 • 4+ (10)
 • Paslaugos teikėjas
 • Marių laivai (6)
 • Laivų nuoma (6)
 • Jachta Montė (4)
 • Kuršių laivai (2)

Nida – tai nepakartojamas Lietuvos kampelis, dar dažnai vadinamas rojumi žemėje. Nida nuo seno garsėja savo vaizdingais pušynais ir kopomis, balto smėlio paplūdimiais, žvejų sodybomis, pamario nameliais ir žuvies rūkyklomis. Patirkite viską, ką siūlo šis kraštas, ir jokiu būdu nepraleiskite galimybės pasiplaukioti ant vandens! Pasiplaukiojimas Nidoje – puikus pasirinkimas, norintiems pažinti Nida ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Plaukdami pamariu vietoves išvysite visai kitomis akimis ir kitais kampais. Įstabaus grožio, ypatingos ramybės, unikalus, daugelio tautiečių bei užsienio svečių vertinamas gamtos kampelis jau laukia jūsų.

Nuostabus Nemuno deltos ir Kuršių nerijos kraštovaizdis, ant upės kranto kepta gardi kuršiška žuvienė bei saugus ir smagus laiko praleidimas, kurį lydi daugybė neišdildomų įspūdžių – Nidos kraštas siūlo tiek daug, tereikia atrasti ir pasirinkti sau tinkantį pasiūlymą! Kelionė jachta Nidoje galima keliais skirtingais maršrutais, bet visi jų leidžia džiaugtis vaizdais į kopas. Beje, kai kurios kopos, kurios kelionės metu praplaukiamos pro šalį, yra pripažintos gamtos stebuklais, t. y., jomis uždrausta vaikščioti. Vienintelė galimybė įvertinti grožį – tai stebėti kopas iš vandens!

Pasiplaukiojimas jachta Nidoje leidžia žavėtis romantiškais besileidžiančios saulės blyksniais, ramiai banguojančiomis mariomis ir susižavėjimo kupinais mylimo žmogaus atodūsiais. Jachta lengvai ir grakščiai sklendžia ant vandens, todėl turėsite užtektinai laiko gėrėtis Lietuvos gamta. Na, o jei vis dėlto nuspręsite plaukti laivu, jame galite net būti pavaišinti egzotiškais indiškais vienuolių rankų darbo gardėsiais ant denio arba išbandyti trumpą meditaciją išlipus prie kopų! Bet kokiu atveju, palydėdami saulę iš laivo tikrai pajusite nakties ir šokančių šešėlių magiją.

Karšta vasara ir vandens pramogų teikiami malonumai laive – ir kas gi galėtų jiems atsispirti? Tai puiki galimybė aplankyti laivininkų gyvenvietę, istorinį švyturį bei kitus lankytinus objektus. Pasiplaukiojimas laivu Nidoje leidžia grožėtis plačiai atsiveriančiu Kuršių Nerijos kraštovaizdžiu ir užburiančia laivo atmosfera kartu su pačiais artimiausiais ir labiausiai mylimais žmonėmis. Atsigaivinti karštą vasaros vakarą net galima pasinaudojant maudymosi platforma, esančia laive! Taip įsimintinas laiko praleidimas su draugų kompanija dar ilgiau išliks Jūsų atmintyje. Žemiau atsakome į dažniausiais kylančius klausimus, apie pasiplaukiojimą laivu Nidoje.

Kur galima nuplaukti laivu Nidoje?

Leidžiantis į nuotykius laivu, būtų nuodėmė nesužinoti visų turimų galimybių. Pasijuskite tikrais laivo kapitonais ir leiskitės į nuotykius, tokiose Nidos vietose, kaip: Kuršių marios, Ventės Ragas, Nemuno Delta ir didžiosios Nidos kopos. Mūsų asortimente rasite įvairiausių pasiplaukiojimu laivu pasiūlymų. Domina pasiplaukiojimas nedideliu kateriuku? O galbūt norite pasijusti tikru didelio laivo kapitonu ir norite pasirinkti pasiplaukiojimą tikru laivu? Čia rasite visko! Pasirinkite norimą pasiūlymą ir leiskitės į nuotykius Nidoje!

Kiek laiko trunka pasiplaukiojimas?

Pasiplaukiojimo laivu trukmė Nidoje, priklauso nuo pasirinkto dovanos kuponu ir tiekėjo keliamų sąlygų ir reikalavimų. Pasiplaukiojimas vidutiniškai trunka apie 1 val. – 1val. 30min. Jeigu norite pasidžiaugti atvira jūra ilgiau, mūsų asortimente galite rasti pasiplaukiojimo pasiūlymų visai dienai! Tokio tipo pasiplaukiojimai trunka nuo 6 iki 10 valandų ir suteikia galimybę, dar ilgiau pasidžiaugti Nidos gamtos grožiu ir jūros ramybe. Plaukiant laivu - laikas tarytum sustoja. Mėgaukitės puikiais vaizdais, laisvės pojūčiu ir pajuskite vidinę ramybę. Visą tai įmanoma, renkantis pasiplaukiojimą laivų Nidoje.

Atraskite rojų žemėje ir patirkite Nidos siūlomus stebuklus. Nuostabi gamta, kerinčio grožio raibuliuojantis vanduo, saulės spindulių aptviekstos pakrantės, vėjo plaikstomos garbanos ir brangiausiųjų šypsenos – dėl tokių akimirkų verta gyventi!