Plaukimas baidarėmis Vilniuje

(13)

Vilniuje plaukimas baidarėmis siūlo įvairius maršrutus ir patirtis, pradedant ramiais pasiplaukiojimais Nerimi iki nuotykių Vilnelėje ar Vokėje. Galimybė plaukti baidarėmis Vilniuje siūlo puikią proga tiek vietos gyventojams, tiek miesto svečiams patirti gamtą ir miesto vaizdus iš kitokio kampo, kartu mėgaujantis aktyviu laisvalaikiu ant vandens.

Rodyti daugiau

FILTRAS

 • Kaina
 • nuo 5€ iki 20€ (3)
 • nuo 20€ iki 50€ (9)
 • nuo 200€ iki 400€ (1)
 • Dalyvių skaičius
 • 1 (1)
 • 2 (11)
 • 3 (1)
 • 4+ (4)
 • Tipas
 • Top (3)
 • Nuolaida (5)
 • Paslaugos teikėjas
 • Trakų pramogos (4)
 • Vilniaus baidarės (4)
 • Baidariu.com (2)
 • Ežero Gelmės (2)
 • Mindaugo laivai (1)

Vilnius – tai miestas, kuris niekada nemiega. Keliautojai iš įvairiausių pasaulio kampelių atvyksta čia pasigrožėti žaviomis senamiesčio gatvelėmis, aplankyti architektūrinius šedevrus ir istorines lankytinas vietas ir, be abejonės - gėrėtis nuostabiu apylinkių kraštovaizdžiu. Tiesa, šis didmiesčio atmosfera alsuojantis Europos miestas tikrai turi, ką pasiūlyti, – čia rasite tiek prabangių restoranų, kuriuose dirbantys geriausi šalies virtuvės šefai, paruoš burnoje tirpstančių patiekalų ir suteiks malonią, gastronominę patirtį, tiek nuostabių vietų, kuriose galėsite pailsėti ar papramogauti. O dar čia netrūksta pramogų: įvairios ekskursijos, pasivažinėjimai, nakvynės, vandens pramogos - viena iš labiausiai viliojančių vandens pramogų yra Baidarės Vilniuje!

Plaukimas Baidarėmis Vilniuje gali tapti nepakartojama patirtimi. Pasiplaukiojimas baidarėmis – tai puikus būdas apžvelgti Vilniaus panoramą nuo Neries upės. Plaukimas Nerimi baidarėmis - puiki pramoga žmogui, mėgstančiam aktyviai leisti laisvalaikį, norinčiam pasigerėti gamtos vaizdais ir žinoma – išbandyti vandens pramogas! Mūsų asortimente rasite įvairius plaukimas baidaremis Vilniuje pasiūlymus, tokius kaip: ramius romantiškus pasiplaukiojimus tik dviese, kuris pradžiugins kiekvieną porą. Kas gali būti romantiškiau už nuostabius Vilniaus gamtos vaizdus, girdint mylimojo žmogaus atodūsius, leidžiant laiką privačiai ir dėmesį maksimaliai skirianti vienas kitam, tiesa? Taip pat galite pasirinkti ekstremalų arba įprastą plaukimą. Įvairaus sudėtingumo ir ilgio trasos, skirtingos upės ir maršrutai - nustebins net ir daug mačiusi ir patyrusį baidarių sporto mėgėją. Viskas priklauso nuo jūsų norų, nes mes tikrai turime ką pasiūlyti! Apgalvokite, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius: ar norite nutrūktgalviškai leisti laiką, ramiai pasiplaukioti Neries, Vilnelės ar Vokės upe, o galbūt pabėgti nuo kasdienybės kartu su savo antrąja puse?

Pradžiuginti mylimą žmogų galima daugeliu būdų, tačiau viena geriausių – dovanoti laiką kartu. Mes pasirūpinsime, kad jūsų įprasta diena būtų pripildyta gerų emocijų bei geros nuotaikos, ryškesnių spalvų ir saldesnio požiūrio į gyvenimą – paruošėme pluoštą pramogų, kurios garantuos įsimintiną laiką su mylimuoju (-ąja). Dovanodami vandens pramogas Lietuvos sostinėje - dovanosite patirtis bei mylimam žmogui suteikiate galimybę atrasti save arba pasilepinti naujais būdais. Naktinis Plaukimas Baidarėmis Vilniuje – tai nenusakomas pakylėjimo jausmas, nematyti vaizdai ir neišdildomi įspūdžiai plaukiant per naktinį Vilnių. Jūs privalote tai patirti ir suartėti vienas su kitu! Naktinis plaukimas baidarėmis Vilniuje, sužavės net visko mačiusius. Šis plaukimas pramogą padaro dar įdomesnę ir puikiai tinka aštrių pojūčių mėgėjams.

Kokiais maršrutais galima plaukti baidarėmis Vilniuje?

Mes siūlome pasiplaukiojimą baidarėmis Vilnelės, Neries ir Vokės upėmis. Jeigu norite, kad  maršrutas būtų lengvesnis, nesirinkite upių, kuriose teka itin stipri srovė, nes tada bus sunku jai pasipriešinti. Taip pat patartina plaukti vietovėse, kuriose yra ką pamatyti - taip kelionė tikrai neprailgs ir nenusibos. Jei vis dėlto labiau vilioja ekstremalūs pojūčiai ir adrenalino dozė, leiskitės į vieną sudėtingiausių maršrutų Vilnelės upe, nes tai viena iš sudėtingiausių, iš visų Lietuvoje esančių upių. Turėsite unikalią progą pasigrožėti Pavilnių regioninio parko vaizdais, Pūčkorių atodanga, Užupio Respublikos subtilybėmis, Bernardinų parku, o įplaukus į Neries upę – ir Vilniaus miesto centru. Tai jums leis pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasidžiaugti vandens pramogomis ir gražia gamta.

Kokio ilgio maršrutą pasirinkti plaukiant baidare?

Svarbu įvertinti savo turimą patirtį, tikslą ir fizinį pasirengimą. Jeigu plaukiate baidarėmis pirmą kartą - nesirinkite itin ilgo maršruto, nes jis gali būti ne jūsų jėgoms. Ilgesnės kelionės tampa sudėtingomis, kai pareikalauja iš jūsų daugiau irklavimo darbo, kliūčių įveikimo. Kelionė lengvesniu maršrutu trunka apie 2 val. Sunkesniu – apie 3 - 4 val.

Nesvarbu ar tai būtų plaukimas baidarėmis Nerimi, Vilnele ar Vokės upė, jums tereikia su savimi pasiimti gerą nuotaiką ir nusiteikti maloniam bei iššūkių kupinam žygiui, nes visą kitą suteiks pramogos organizatorius. Pramogų metu jums bus suteiktos gelbėjimo liemenės ir maršruto žemėlapis, todėl plaukimas baidarėmis Vilniuje taps ne tik įsimintina, bet ir visiškai saugia pramoga. Mėgaukitės vėju plaikstomais plaukais ir artimo žmogaus šypsena. Metas patirti kai ką naujo!

Taipogi ne naujiena, kad visos pramogos tampa dar linksmesnėmis, kai jose dalyvauja daugiau pažįstamų ir širdžiai mielų žmonių. Plaukite kartu su grupe draugų - taip įspūdžiai taps dar geresniais. Dalinkitės iššūkiais, gražiais pamatytais vaizdais bei teigiamomis emocijomis.

Pabaigai, svarbiausia nepamiršti:

 • Priklausomai nuo pasiūlymo, pramoga trunka apie nuo 1 iki 12 val..
 • Apranga turi būti patogi ir nevaržanti judesių.
 • Pasiūlymas galioja šiltuoju metų laiku.
 • Aprūpinama gelbėjimosi liemenėmis.
 • Į daugelį pasiūlymų įtrauktas transportavimas.
 • Būtina išankstinė registracija.

Nepraleiskite progos pasimėgauti ir išbandyti pasiplaukiojimą baidarėmis Vilniuje! Mūsų asortimente savąjį pasiūlymą atras kiekvienas, todėl raginame nieko nelaukti ir pasileisti į nuotykius, Vilniuje!