Plaukimas baidarėmis Utenoje

(3)

Plaukimas baidarėmis Utenos upėse gali būti tikrai įsimintinas ir džiaugsmą teikiantis nuotykis. Plaukimas baidarėmis Utenos upėse yra puiki dovana tiek pramogų ieškantiems, tiek tiems, kurie trokšta ramybės ir gamtos. Tai puiki galimybė sukurti nepakartojamus prisiminimus ir patirti nuotykius su artimaisiais.

Rodyti daugiau

FILTRAS

 • Kaina
 • nuo 20€ iki 50€ (2)
 • nuo 50€ iki 100€ (1)
 • Dalyvių skaičius
 • 2 (2)
 • 4+ (1)
 • Paslaugos teikėjas
 • Pas drambliuką (2)
 • Žygeivių slėnis (1)

Mėgstate nuostabų Lietuvos gamtos kraštovaizdį ir žavingus miestelius? Tuomet turėtumėte apsilankyti Utenoje – mieste, kuris stebina gausiais gamtos vaizdais, daugybe istorinių lankytinų vietų ir kvapą gniaužiančių panoramų. Utena nuo seno garsėja savo muziejaus, ežerais ir alumi. Tai puikus lankytinas miestas žmonėms, kurie nori ramiai, bet įdomiai ir turiningai praleisti savaitgalį ir parsivežti namo daug gerų įspūdžių. Uteniškiams taip pat neverta nusiminti. Mūsų pasiūlymų spektre naujos veiklos atras ir uteniškiai, nes siūlome išskirtinai Uteną reprezentuojančias, Utenoje kurtas ir uteniškiams skirtas dovanas ir pramogas. Jeigu jus, Utenoje labiausiai domina gamta, ežerai ir miesto kraštovaizdis - siūlome pasirinkti vandens pramogas, kurių metu geriau pažinsite Utenos kraštą ir jį pamatysite kitu kampu. Viena iš geriausių tokio tipo dovanų – plaukimas baidarėmis Utenoje. Tai puiki pramoga kiekvienam žmogui, mėgstančiam aktyviai leisti laisvalaikį, norinčiam pasimėgauti gamtos ramybe ir nuostabiais Utenos vaizdais. Metas pasilinksminti ir pažinti Utenos kraštą kitu kampu!

Plaukimas baidarėmis sužavės vandens iššūkių mėgėjus ir norinčius pasigrožėti nuostabia gamta. Baidarės – aktyvaus laisvalaikio leidimo būdas, kuris leidžia išvysti gražiausias Utenos upes bei jos apylinkes. Sakoma, kad plaukiant gamta matoma visai kitaip.

Kokiu maršrutu galima plaukti baidare aplink Uteną?

Vienas populiariausių ir geriausių maršrutų plaukiant Utenoje – plaukimas baidarėmis Šventosios upe. Šventosios upė – pati ilgiausia upė, kuri teka vien tik per Lietuvos teritorija. Plaukimas baidarėmis Šventosios upe tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir daugiadienės kelionės ieškantiems, patyrusiems baidarių sporto mėgėjams. Svarbiausia išsirinkti tinkamą maršrutą ir sulaukti gerų oro sąlygų, nes pasirinkus dovanų kuponą plaukimas baidarėmis Šventąją - jūs būsite aprūpinti visomis būtiniausiomis priemonėmis: maršruto žemėlapiais, gelbėjimosi liemenėmis ir net katilu žuvienei išsivirti. Plaukiant baidarėmis Šventosios upe – įspūdžiai, nepamirštama patirtis ir aktyviai praleistas laikas garantuotas!

Kokio ilgio maršrutą pasirinkti plaukiant baidare?

Svarbu įvertinti savo turimą patirtį, tikslą ir fizinį pasirengimą. Jeigu plaukiate baidarėmis pirmą kartą - nesirinkite itin ilgo maršruto, nes jis gali būti neskirtas jūsų jėgoms. Ilgesnės kelionės tampa sudėtingomis, kai pareikalauja iš jūsų daugiau irklavimo darbo, kliūčių įveikimo ir fizinių jėgų bei ištvermės. Kelionė lengvesniu maršrutu trunka apie 4 val., o sunkesni maršrutai gali trukti net iki 12 valandų. Paslaugų tiekėjai dažniausiai maršrutus suplanuoja iš anksto ir atsižvelgia į žmogaus norus, fizinį pasirengimą bei kelionės trukmė, todėl nereikėtų per daug jaudintis.

Nesvarbu ar tai būtų jūsų pirmasis, ar esate jau patyręs baidarių sporto mėgėjams - jums tereikia su savimi pasiimti gerą nuotaiką ir nusiteikti maloniam bei iššūkių kupinam žygiui, nes visą kitą suteiks pramogos organizatorius. Pramogų metu jums bus suteiktos gelbėjimo liemenės ir maršruto žemėlapis ir katilas žuvienei išsivirti, todėl plaukimas baidarėmis Utenoje taps ne tik įsimintina, bet ir visiškai saugia pramoga. Paslaugos tiekėjas pakonsultuos, kur  galima kūrenti laužus arba susirasti jaukią poilsio vietą ar kaimo turizmo sodybą ir kitais, jums rūpimais klausimais. Mėgaukitės Utenos kraštovaizdžiu, jo gamta, saulės spinduliais ant jūsų veido, vėjo plaikstomais plaukais ir artimo žmogaus šypsena. Metas patirti kai ką naujo ir dar neatrasto! Padovanokite atradimo džiaugsmą!

Taipogi ne naujiena, kad visos pramogos tampa dar linksmesnėmis, kai jose dalyvauja daugiau pažįstamų ir širdžiai mielų žmonių. Plaukite kartu su sau artimu žmogumi ar antrąją puse - taip įspūdžiai taps dar geresniais. Plaukdami baidarėmis geriau pažinsite baidarės partnerį, sustiprinsite tarpusavio ryšį, įveikdami įvairius iššūkius ir puikiai praleisite laiką. Dalinkitės iššūkiais, gražiais pamatytais vaizdais bei teigiamomis emocijomis.

Turėkite omenyje, kad svarbiausia renkantis maršrutą, būtina įvertinti:

 • Trukmę. Jeigu plaukiate baidarėmis pirmą kartą - nesirinkite itin ilgo maršruto, nes jis gali būti ne jūsų jėgoms. Ilgesnės kelionės tampa sudėtingomis, kai pareikalauja iš jūsų daugiau irklavimo darbo, kliūčių įveikimo, fiziniu jėgų ir ištvermės. Norint, kad pirmoji plaukimo baidarėmis patirtis būtų maloni ir ne per daug varginanti, rekomenduojame rinktis 4 val. trukmės maršrutą, kuris bus draugiškesnis naujokui, bet ne ką mažiau įdomus ir keliantis iššūkių.
 • Maršrutą. Norint, kad maršrutas būtų lengvesnis - nesirinkite upių, kuriose teka itin stipri srovė, nes tada bus sunku jai pasipriešinti. Taip pat patartina plaukti vietovėse, kuriose yra ką pamatyti - taip kelionė tikrai neprailgs ir nenusibos. Kaip ir minėjome prieš tai, vienas iš geriausių pasirinkimų Utenoje – Šventosios upė. Šventosios upė tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir daugiadienės kelionės ieškantiems, patyrusiems baidarių sporto mėgėjams.
 • Partnerį. Jeigu plaukiate baidare dviese - turėkite omenyje, kad pravartu pasirinkti lygiavertį partnerį, kad vienam pailsus, toliau galėtų irkluoti kitas. Visuomet yra svarbu pamatuoti savo jėgas, ir būti įsitikinusiam, kad maršrutas jums ir jūsų partneriui įveikiamas, kitaip srovė gali jus nunešti visai ne ten, kur reikia. Rekomenduojame rinktis partnerį, kuris būtų plaukęs baidare bent kartą – taip patirtis bus malonesnė, o jūs galėsite lengviau išmokti plaukti baidare ir pajusti reikiamą ritmą.

Plaukimas baidarėmis Aukštaitijoje - smagi laisvalaikio pramoga kiekvienam. Tai puikus aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris gali virsti jūsų nauju hobiu. Plaukimas baidarėmis dovanų pradžiugins bet kurį vyrą ar moterį. Tai taip pat puikus pasirinkimas poroms ar draugams. Pagerinkite savo komandinius įgūdžius, geriau pažinkite vienas kitą ir įdomiai bei aktyviai praleiskite laisvalaikį. Mūsų asortimente rasite didelį pasirinkimą plaukimų baidarėmis Utenoje, kuris patenkins net ir paties išrankiausio pirkėjo poreikius.

Pabaigai, svarbiausia atminti:

 • Priklausomai nuo pasiūlymo, pramoga trunka apie nuo 4 iki 12 val. Pagrinde, pramogos trukmė priklauso nuo pasirinkto maršruto ilgio.
 • Apranga turi būti patogi ir nevaržanti judesių.
 • Pasiūlymas galioja šiltuoju metų laiku.
 • Aprūpinama gelbėjimosi liemenėmis ir maršrutų žemėlapiais. Kai kuriuose dovanų kuponų pasiūlymuose suteikiamas katilas žuvienei arba galima išsinuomoti palapinę, jeigu ketinama plaukti daugiadieniu maršrutu, kartu su nakvyne.
 • Būtina išankstinė registracija.

Vis dar negalite išsirinkti? Ne bėda! Nereikėtų nusiminti ir nuleisti rankų, nes mūsų asortimente rasite dovanų kuponų plaukti baidarėmis ne tik Utenoje, bet ir visoje Lietuvoje. Išsirinkite sau patinkančią pramogą ir leiskitės į aktyvaus laisvalaikio, įspūdžių ir nuotykių sūkurį! Visi plaukimo baidarėmis pasiūlymai Lietuvoje.