Irklentės Kaune

(4)

Plaukimas irklente Kauno mariomis yra puiki galimybė mėgautis miesto panorama ir gamtos grožiu iš visiškai naujos perspektyvos. Plaukimas irklente suteiks jums unikalią galimybę atrasti miesto grožį ir pajusti gamtos ramybę tiesiogiai iš vandens. Būkite pasiruošę mėgautis nuotykiais ir sukurti nepakartojamus atsiminimus!

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 5€ iki 20€ (4)
  • nuo 20€ iki 50€ (3)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (3)
  • 2 (3)
  • Paslaugos teikėjas
  • Party cruiser (2)
  • Burės.lt (1)
  • Harmony Park (1)

Kauno miestas sulaukia gausybės turistų ir poilsiautojų dėmesio ir žiemą, ir vasarą ne veltui: čia yra ne tik daug ko pamatyti, bet ir galima daug ką išbandyti! Aplankę gražiausias Kauno kavines, leiskitės į kvapą gniaužiančius nuotykius. Veiklos šiame mieste galima rasti ne tik ant žemės, bet ir danguje bei vandenyje!

Nesvarbu, ar esate ramaus laisvalaikio mėgėjai ar tikri ekstremalaus sporto entuziastai, siūlome mesti sau iššūkį ir išbandyti plaukimą irklentėmis! Irklentes Kaunas kategorijoje gausu įvairiausių pasiūlymų, kurie tiks ir patenkins kiekvieno, net ir pačio išrankiausio pirkėjo norus. Ši dovana yra ne tik pramoga, bet ir sportas, teikiantis daugybę malonių įspūdžių bei naudos visam kūnui. Esate kviečiami aktyviai praleisti laiką, atsipalaiduoti bei pasimėgauti lekiančia akimirka.

Plaukimas irklentėmis Kaune prilygsta aktyviai viso kūno treniruotei. Nesvarbu, kokį lygį pasirinksite: intensyvesnį ar ramesnį, su kiekvienu pasiplaukiojimu jūsų kūnas taps vis tvirtesnis. Plaukiant irklente, gerėja viso kūno pusiausvyra, nes reikia išsilaikyti ant lentos, taip pat šis aktyvus sportas mažina stresą, didina ištvermę bei leidžia lengvai mesti svorį! Be to, irklenčių sportas, priešingai nei dažnai manoma, iš tiesų nereikalauja didelio pasiruošimo ir nesukelia pavojaus sveikatai. Taigi lipkite ant irklentės nejausdami baimės: plaukti išmoksite greitai, pramogos metu treniruosite visų raumenų grupes ir, svarbiausia, patirsite neužmirštamas emocijas!

Irkluoti po Kauno marias ir leisti laiką aktyviai dar niekada nebuvo taip paprasta, nes prieš leidžiantis į pramogas jums bus pravestas trumpas instruktažas, kaip reikia naudotis ir patogiai valdyti irklentę. Gavę patarimų, ant irklentės jau lipsite patys ir leisitės į nepakartojamą įspūdį, kurio metu pažinsite savo miestą visai kitu kampu! Pasirinkę irklentes Kaune – tikrai nepasigalėsite! Jūsų laukia išties kerintys vaizdai. Be to, jei mėgstate konkuruoti, plaukimas irklente gali tapti ir puikia proga susitikti su draugais bei pasivaržyti su jais irkluojant. Išsiaiškinkite, kuris iš jūsų moka geriausiai manevruoti irklente ir kuris yra stipriausias! Toks pasikonkuravimas su artimaisiais gali tapti maloniu ritualu užbaigiant dieną: šios pramogos metu jaučiamas ne tik azartas, bet ir išsilaisvinama iš minčių, ne tik pasportuojama, bet ir pailsima bei pasigrožima gražiais vaizdais.


Nesvarbu, ar pramogauti leisitės vienas ar su kompanija, laikas, praleistas plaukiojant Kauno mariose irklente, tikrai neprailgs. Be to, atneš daug kitos naudos: sutvirtės jūsų kūno raumenys, sumažės minčių apkrova, o siela patirs naujų įspūdžių. Kartais viskas, ko reikia, tai atitrūkti nuo kasdienybės ir laiką praleisti kitaip, kad kiltų originalių idėjų bei sugrįžtų gyvenimo džiaugsmas! Tapkite labiau produktyvūs ir sugrįžkite į darbus kupini naujų jėgų. Irklentės Kaune – tai nuostabi pramoga, dovanojanti naujus jausmus sau ar mylimam žmogui.