Irklentės Utenoje

(2)

Plaukimas irklente suteiks jums galimybę tyrinėti ežerus ir mėgautis jų grožiu iš arti. Mėgaukitės ramiu vandeniu, tyrinėkite krantus ir pažinkite ežerų paslaptis. Plaukimas irklente Utenos ežeruose suteiks jums unikalią galimybę mėgautis laisvalaikiu ir atrasti gamtos grožį tiesiogiai iš vandens. Būkite pasiruošę sukurti nepakartojamą patirtį ir atsiminimus!

 

 

 

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 5€ iki 20€ (1)
  • nuo 20€ iki 50€ (2)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (1)
  • 2 (2)
  • Paslaugos teikėjas
  • Baidarių uostas (1)
  • Žygeivių slėnis (1)

Traukia aktyvus poilsis? Išbandykite vieną smagiausių ir visą kūną treniruojančią pramogą – irklenčių sportą! Plaukimas irklentėmis Utenoje vilioja daugelį mūsų šalies gyventojų, kurie vandens pramogas mėgsta derinti su aktyvia sportine veikla bei poilsį grožintis Lietuvos vaizdais. Suvirpėjo širdis? Nieko nelaukite ir išbandykite pramogą irklentės Utenoje ir jūs – labai tikėtina, jog šis nuotykis taps vienu įsimintiniausiu šiemet!

Plaukiojimas irklente turi daugybę privalumų. Pirma, jis yra ir pramoga, ir sportas: prilygsta aktyviai viso kūno treniruotei. Nesvarbu, kokį lygį pasirinksite: intensyvesnį ar ramesnį, su kiekvienu pasiplaukiojimu jūsų kūnas taps vis tvirtesnis. Plaukiant irklente, gerėja viso kūno pusiausvyra, nes reikia išsilaikyti ant lentos, taip pat šis aktyvus sportas mažina stresą, didina ištvermę bei leidžia lengvai mesti svorį! Be to, irklenčių sportas, priešingai nei dažnai manoma, iš tiesų nereikalauja didelio pasiruošimo ir nesukelia pavojaus sveikatai. Taigi lipkite ant irklentės nejausdami be baimės: plaukti išmoksite greitai, pramogos metu treniruosite visų raumenų grupes ir, svarbiausia, patirsite neužmirštamas emocijas!

Utenos krašte siūloma leistis ir į žygį irklentėmis! Plaukdami Šventosios upe galėsite grožėtis Utenos kraštovaizdžiu, jausti ramų upės tekėjimą po savimi, džiaugtis žaluma, vaiskiu dangumi bei keliautojų, kurie leisis į žygį kartu su jumis, šypsenomis. Pramogos metu

būsite aprūpinti maršruto žemėlapiais ir gelbėjimosi liemenėmis, todėl pramoga vyks visiškai saugiai ir jums nereikės apie nieką negalvoti! Nesvarbu, ar esate vandens pramogų entuziastai, ar irklenčių pramogas ketinate išbandyti pirmąjį kartą, jums tai padaryti pavyks iš pirmo karto, todėl jaudintis ir nerimauti tikrai nėra dėl ko. Plaukimas irklente Utenoje dovanos jums neišdildomus įspūdžius ir tokius prisiminimus, apie kuriuos norėsis kalbėti dar ilgai.

Irklenčių sportas leidžia entuziastingai nerti į vasaros purslus ir leistis į nuotykį su irklente. Irklenčių pramoga rekomenduojama visiems, kurie nori aktyviai praleisti laiką ir patirti naujų įspūdžių. Pakvieskite prisijungti savo šeimos narį ar bičiulį – pramogauti smagu ir vienam, bet su kompanija – net dar smagiau!