Pabėgimo kambarys Vilniuje

(33)

Vilniuje yra kelios įmonės, teikiančios pabėgimo kambarių dovanų kuponų paslaugas, kuriose galima išbandyti savo mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius. Keletas populiarių variantų yra "Breakout Vilnius", "Hangar" ir "Escape Room Vilnius". Kiekvienas iš šių pabėgimo kambarių turi savo unikalų scenarijų ir iššūkius, kurie garantuoja įdomią ir įtemptą patirtį. Rekomenduojama iš anksto užsiregistruoti ir pasitikslinti darbo laiką bei pasirinkti norimą scenarijų.

Rodyti daugiau

FILTRAS

 • Kaina
 • nuo 5€ iki 20€ (3)
 • nuo 20€ iki 50€ (9)
 • nuo 50€ iki 100€ (25)
 • nuo 100€ iki 200€ (1)
 • nuo 200€ iki 400€ (1)
 • daugiau nei 400€ (1)
 • Dalyvių skaičius
 • 1 (7)
 • 2 (31)
 • 3 (30)
 • 4+ (50)
 • Tipas
 • Top (1)
 • Nuolaida (2)
 • Paslaugos teikėjas
 • Break Free (10)
 • Insight Out (5)
 • Smartrooms (3)
 • Išsikrauk.lt (3)
 • Rūsys (2)
 • Loginiai žaidimai (2)
 • Questory (2)
 • Dovanų čekis DovanuSala.lt (1)
 • The angel of death (1)
 • Lockedin (1)
 • Soviet Bunker (1)
 • Hangar (1)
 • Escape Home (1)

Vilniaus mieste bei jo apylinkėse pramogų tikrai netrūksta: keliautojai iš įvairiausių pasaulio kampelių atvyksta čia ne tik pasigrožėti žaviomis senamiesčio gatvelėmis, aplankyti architektūrinius šedevrus ir istorines lankytinas vietas, išmėginti prabangius restoranus, kuriuose dirbantys geriausi šalies virtuvės šefai - paruoš burnoje tirpstančių patiekalų ir suteiks malonią, gastronominę patirtį, tiek nuostabių vietų, kuriose galėsite pailsėti ar papramogauti. O dar čia netrūksta pramogų. Viena iš labiausiai viliojančių ir įdomių - Pabėgimo Kambariai Vilniuje, kuriuose galima itin įsimintinai, smagiai ir turiningai praleisti savo laiką! Suburkite draugus ar bendradarbius ir visi kartu patirkite nuostabias akimirkas pamiklindami savo smegenis.

Ši pramoga skirta ir tiems, kurie ją bando pirmą kartą, ir tiems, kuriems jau ne kartą pavyko ištrūkti iš pabėgimo kambario. Unikalios bei originalios užduotys, pagrįstos logika ir nereikalaujančios specifinių žinių, tampa idealia pramoga galvosūkių ir detektyvų entuziastams, kurie mėgsta mįsles bei mistiką. Kiekviena patirtis tampa komandiniu žaidimu, kurio metu kiekvienas komandos narys gali įdėti savo indėlį. Pramogos metu atsiduriama kambaryje, kuris yra galvosūkis-labirintas. Daugelyje jų reikia surasti paslėptus objektus, išsiaiškinti įkalčius, spręsti galvosūkius tam, kad vėl ištrūktumėte į laisvę. Priklausomai nuo kambario, žaidimo metu gali sukaustyti baimė arba galite likti netikėtai nustebinti. Vis dėlto bet kuriuo atveju patirsite didelį azartą, nes norėsite laimėti!

Pabėgimo kambarys Vilnius – tai ideali pramoga galvosūkių ir detektyvų entuziastams, kurie mėgsta mįsles bei mistiką. Tai yra komandinis žaidimas, kurio metu kiekvienas komandos narys gali įdėti savo indėlį. Kiekvienas kambarys – tai vieta, kuri yra galvosūkis-labirintas. Daugelyje jų reikia surasti paslėptus objektus, išsiaiškinti įkalčius, spręsti galvosūkius tam, kad vėl ištrūktumėte į laisvę. Priklausomai nuo kambario, žaidimo metu gali sukaustyti baimė arba galite likti netikėtai nustebinti. Vis dėlto bet kuriuo atveju patirsite didelį azartą, nes trūks plyš norėsite laimėti!

Kiekvienas Pabėgimo Kambarys Vilniuje dovanoja nepaprastą patirtį, nes yra skirtingas. Pavyzdžiui, galima laiką praleisti „žudiko“ namuose ir pasijusti it siaubo trileryje. Arba leistis į žygį, kuris veda per vaizdingą miško maršrutą ir patekti į „apleistą miško trobelę“. Taip nuotykis taps detektyvu bei į nugarą alsuojančiu pavojumi, kurį privalėsite išsiaiškinti per 60 minučių, arba pradingsite kartu su šeimos paslaptimi. Tie, kurie pabodo įprasti pabėgimo kambariai, gali išbandyti net intriguojantį erotinį, skirtą suaugusiems. Jie įspūdingai dekoruoti ir yra rekomenduojami pašėlusioms draugų kompanijoms, bernvakariams bei mergvakariams. Jaudinančio nuotykio patyrimas – garantuotas!

Pabėgimo Kambarys Vilniuje taip pat gali nukelti į „kosmosą“ ir leisti patirti astronominę kelionę arba patirtį slapto faraono kape. Išbandykite ir stacionarų (mobilų) pabėgimo kambarį, kuris yra sukurtas kaip dėžė. Leiskitės menininkų pėdsakais arba pasijuskite filmo herojais. Tokia unikali veikla nustebins net visko mačiusius nuotykių ieškotojus bei leis nuotaikingai praleisti laiką draugų būryje.

Pabėgimo kambarių dovanų pasiūlymų turime ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Pabėgimo kambarys vaikams Vilnius – puikus pasirinkimas vaikų gimtadieniams, įvairioms šventėms arba tiesiog norint gerai praleisit laiką. Vienas iš galimų pasirinkimų -  pabėgimo kambarys „Geimerio lobis“. Suburkite 2 – 12 asmenų komandą ir nerkite į nuotykių sūkurį! Pasak legendos, kompiuterinių žaidimų fanatas galvosūkių kambaryje yra palikęs skrynią, kurioje yra lobis. Norint ją atidaryti teks įveikti daug loginių ir linksmų užduočių. Jūsų laukia smagus laikas kartu su savo kompanija!

Galvosūkių  Kambarys Vilniuje – tai puiki idėja ir įmonėms komandos formavimui, ir gimtadienio šventėms, ir visiems azartiškiems žmonėms, išsiilgusiems naujų įspūdžių bei norintiems smagiai praleisti laiką kartu su bičiuliais mūsų šalies sostinėje. Dovanų kuponas galvosūkių kambarys Vilnius -  puiki galimybė išbandyti savo jėgas, pabėgti nuo miesto šurmulio ir sutvirtinti komandos ryšius.

Suprantame, kad gali būti sunku išsirinkti iš pasiūlymų gausos, todėl skubame jums į pagalbą ir pateikiame keletą mūsų ekspertų atrinktų rekomendacijų:

 • Pabėgimo kambariai „Break Free“. Šis pabėgimo kambarys geležinkelio g. 6, siūlo rinktis net iš 8 skirtingų variantų Vilniuje! Neįmanoma misija (2-5 asmenims, nuo 7 metų), Už grotų (2-5 asmenims, nuo 7 metų), X failai (2-5 asmenims, nuo 7 metų), Apokalipsė (2-5 asmenims, nuo 7 metų), Banko apiplėšimas (2-5 asmenims 10 -14 m. vaikams), Slaptas kalėjimas (2-5 asmenims 10 -14 m. vaikams), Ateiviai (2-5 asmenims 10 -14 m. vaikams), Apleista laboratorija (2-5 asmenims, 9-14 m. vaikams).

Pavyzdžiui, pabėgimo kambarys „Apokalipsė“, itin sužavės futurizmo ir fantastikos gerbėjus. Pabėgimo kambarys „Apokalipsė“ nukelia į 2025 m., kai po mutavusio 2019-nCoV viruso praėjo 5 metai. Prasidėjęs trečiasis pasaulinis karas, dėl besibaigiančių sukurtos vakcinos atsargų, sėja mirtį. Jūs, kaip žaidėjai, juo taip pat esate užsikrėtę. Virusas stipriai progresuoja, tačiau gaunate slaptą informaciją apie galimai dar esamą vakciną. Nusprendžiate ją surasti. Laiko liko nedaug – nesuradus vakcinos laiku, laukia siaubinga pabaiga!

Kitas puikus pasirinkimas – pabėgimo kambarys „X failai“. Pabėgimo kambarys „X failai“ skirtas paslapčių ir mistikos mėgėjams. Šalia paslaptingosios 51 zonos (Area 51) įsikūrusiame slaptame bare pradėjo vykti keisti dalykai. Per paskutinius 2 mėnesius jame be žinios dingo 3 žmonės. Paskutinį kartą matyti einantys į šį barą žmonės tiesiog dingo be jokio pėdsako. Vienintelis jums žinomas faktas – jie lankėsi prieš pat užsidarant barui. Išsiaiškinti šių keistų įvykių ir užkirsti jiems kelią buvote pasiųsti jūs – X-failų detektyvai. Baras užsidaro po valandos – ar spėsite viską išsiaiškinti ir pasprukti? O gal irgi dingsite be žinios?

Taip pat galite rinktis mobiliosios dėžės rinkinį, kuris leis įvairius galvosūkius spręsti jūsų namuose! Gausite visas reikiamas instrukcijas ir taisykles bei visokeriopą pagalbą telefonu viso žaidimo metu!

 • Pabėgimo kambariai „Smartrooms“. Pabėgimo kambarys Gedimino pr. 26, kviečia išbandyti 3 pabėgimo kambarius.

Pabėgimo kambarys „Faraono kapas“, kviečia nusikelti 5000 metų į praeitį ir aplankyti mirusio faraono kapaviete, kuri buvo prakeikta. Kapavietė buvo prakeikta tam, kad joks mirtingasis nesutrukdytų didingojo faraono amžinojo poilsio. Visų, kurie išdrįs nepaisyti Faraono noro ir sutrikdys ramybę, sielos liks įkalintos Faraono kape amžiams. Jūsų komanda turės 60 min. rasti išėjimo raktą ir ištrūkti, kitaip būsite priversti amžiams likti Faraono draugijoje. Ar Jums pavyks rasti išėjimą?

Jeigu vilioja neįmintos paslaptys, pabėgimo kambarys „Išprotėjęs astronomas“ – puikus pasirinkimas. Išprotėjusio astronomo kambaryje akimirksniu suprasite, kad ore tvyro paslaptis, kurią reikia įminti. Astronomas visą savo gyvenimą skyrė reiškinių, esančių už žemės atmosferos, stebėjimui ir aiškinimuisi. Mokslininkas atrado kažką, kas jį išvarė iš proto ir pavertė pamišėliu. Kambaryje Jūsų laukia išradingos ir įdomios užduotys, kurios įtrauks ir privers pasijusti tyrimo dalimi. Priimk iššūkį ir sužinok, kokias paslaptis slepia Astronomas.

„Apleista miško trobelė“ – nepamirštamas nuotykis. Su savo draugais pasileidote į žygį, kuris veda per vaizdingą miško maršrutą. Pradėję kelionę, net negalėjote įsivaizduoti, kad giliai miške rasite apleistą miško trobelę. Vietiniai šneka, kad ten gyveno šeima, kuri paslaptingai dingo. Esate pasirengę išsiaiškinti, kas nutiko šeimai ir patirti jaudinantį gyvenimo nuotykį. Įėjus į namelį suprantate, kad namelis pilnas šeimos daiktų ir slepia mįslingą istoriją. Jūsų nuotykis tampa detektyvu bei į nugarą alsuojančiu pavojumi, kurį privalote išsiaiškinti per 60 minučių, arba pradingsite kartu su šeimos paslaptimi.

 • Siaubo, adrenalino ir aštrių pojūčių mėgėjams, pabėgimo kambarys „Hangar“ - neskirtas silpnų nervų publikai! Pabėgimo kambarys Spaudos rūmai, kviečia  atvykti ir patirti daug aštrių pojūčių, kurie net ir pačius drąsiausius gali išmušti iš vėžių. Jūs būsite griebiami už gerklės ir tempiami į įtampos pilną prarają. Jei laikysitės būryje - tai bus pavojinga. Norint įveikti visas užduotis ir nepapulti pas psichinius ligonius, Jums reikės labai greit mąstyti ir įveikti užduotis. Atvykite ir įveikite baimes.
 • Tiems, kurie ištroškę nuotykių ir pramogų, pabėgimo kambarys „Rūsys“ – metą iššūkį jums ir jūsų draugams! Pabėgimo kambarys Vokiečių g. 1 -  puiki pramoga nuotykių ištroškusiai kompanijai, kuri nori įdomiai ir neįprastai praleisti laisvalaikį! Iš užrakinto loginių užduočių ir žaidimų kambario Jums reikės ištrūkti per 60 min! Norint rasti paslapčių raktą, reikės įveikti užduotis, ieškoti paslaptingų užuominų ir pasukti galvas visai komandai, kaip panaudoti rastus daiktus!

Leiskite sau pasinerti į aistros ir pavojų kupiną nuotykį. Čia atmosfera įkais, Jums teks ištverti viliones ir pasijusti lyg erotiniame trileryje. Suaugusiems skirtas kambarys „Penkiasdešimt raudonų atspalvių“ su šelmiškomis užduotimis laukia Jūsų!

Vis dar sunku išsirinkti? Mūsų asortimente rasite didelį galvosūkių ir pabėgimo kambarių dovanų kuponų pasiūlymų. Vilnius pabėgimo kambarys – laukia jūsų! Čia galite rasti visus dovanų ir galvosūkių kambarių pasiūlymus Vilniuje. Visi galvosūkių ir pabėgimo kambariai Vilniuje.