Šuolis parašiutu Vilniuje

(2)

Patirkite nepakartojamą šuolį parašiutu Vilniuje! Mūsų dovanų kuponai leis jums atrasti įsimintiną patirtį, kurioje dangus taps jūsų nuotykių aikštele. Leiskite sau nusileisti iš dangaus ir mėgaukitės nuostabiu vaizdu ir adrenalino banga, patiriant nepakartojamą šuolį parašiutu. Tai puiki dovana ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems, kurie ieško įsimintinos ir netikėtos patirties. Su mūsų dovanų kuponais pasiruoškite nepakartojamam nuotykiui dangaus aukštumose Vilniuje. Taip pat galite peržiūrėti visus šuoliai parašiutu pasiūlymus, jeigu nerandate tinkamo Vilniaus mieste.

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 100€ iki 200€ (2)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (2)
  • Paslaugos teikėjas
  • Vilniaus parašiutininkų klubas (2)

Vilnius – tikra pramogų sostinė! Išbandykite save leisdamiesi į ekstremalių pramogų gausą arba nekasdiene veikla nustebinkite savo artimą žmogų. Dovana šuolis su parašiutu Vilnius – puikus pasirinkimas, jeigu esate įsisukę į rutiną ir dažnai nerandate laiko naujiems įspūdžiams arba tiesiog nepagalvojate apie kitokius, neįprastus laisvalaikio praleidimo būdus. Kategorijoje šuolis parašiutu Vilnius – daugiau nei Tandem ir sparno tipo šuoliai, kurie nustebins net pačius drąsiausius! Laukti nėra ko – įsigijus dovanų kuponą šuolis su parašiutu Vilniuje, atsivers visos durys į pramogas!

Parašiutininkų klubas Vilniuje pasirūpina, kad kiekvienas šuolis būtų nepakartojamas. Pramogos metu garantuojamas ne tik saugumas, bet ir suteikiama visa informacija, kuri reikalinga norint tinkamai atlikti savo pirmąjį ar n-tąjį šuolį. Prieš leidžiantis pramogauti reikia išklausyti instruktažą, kurio metu instruktorius parodo ir paaiškina šuolio teoriją, pristato galimas ypatingas situacijas ir nurodo, kaip jų metu reikėtų elgtis. Taip pat profesionalas paaiškina, kaip reikia teisingai iššokti iš lėktuvo, kaip valdyti parašiutą ir, svarbiausia, tinkamai nusileisti. Jei vis dar nedrąsu, galėsite pasitreniruoti užsidėję parašiuto sistemą bei įsėdę į parašiuto sistemos treniruoklį. Po šio teorinio ir praktinio pasiruošimo Jūs jau tikrai būsite pasirengę šuoliui ir galėsite mėgautis nepakartojamais įspūdžiais danguje!

Šuoliai parašiutu Vilniuje – smagi ir sunkumų nekelianti apgalvota pramoga. Jos metu lengvai nusileisite į pasirinktą nusileidimo vietą, nes nusileidimo metu Jums padės klubo instruktorius, kuris per radijo stotį patars bei nurodys, ką reikia daryti. Be to, po šuolio gausite parašiutininko paruošimo kursų baigimą patvirtinantį diplomą, įamžinanti jūsų saugiai patirtą nepaprastą nuotykį.


Vilniaus mieste su parašiutu galima iššokti ir kartu su patyrusiu parašiutizmo instruktoriumi. Tokiu atveju instruktažas vyksta kur kas trumpiau, ne kelias valandas, o vos 10 minučių. Iššokus iš lėktuvo, juntamas pusę minutės trunkantis laisvas kritimas, o vėliau sklendžiama penkias minutes. Kadangi nuo pat iššokimo iš lėktuvo iki nusileidimo instruktorius rūpinsis skrydžiu, Jūs neturėsite jokių rūpesčių ir galėsite džiaugtis laisvės bei adrenalino kupinu šuoliu.

Kiekviena akimirka danguje – neužmirštamas potyris. Linkime, kad šuolis parašiutu Vilniuje taptų vienu geriausių jūsų gyvenimo momentų: jūs tai nusipelnėte patirti!