Šuolis parašiutu Marijampolėje

(7)

Išbandykite nepakartojamą šuolį parašiutu Marijampolėje ir leiskitės į nuotykį, kuris kels jums adrenalino lygį į viršūnes! Atraskite dovanų kuponus, skirtus išskirtinei patirčiai, kurioje iškylantys vaizdai ir laisvės pojūtis taps neįkainojamu prisiminimu. Tai puiki galimybė patirti nepakartojamą jausmą ir sukurti prisiminimus visam gyvenimui.

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 50€ iki 100€ (1)
  • nuo 100€ iki 200€ (5)
  • nuo 200€ iki 400€ (1)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (7)
  • Paslaugos teikėjas
  • Marijampolės aeroklubas (7)

Jei ieškote netradicinės pramogos ar dovanos Marijampolėje, mes siūlome dovanoti įspūdžius! Nustebinkite artimą žmogų nestandartine dovana, o kad būtų lengviau išsirinkti, pateikiame visą reikiamą informaciją apie šuolius parašiutu. Galbūt nuspręsite pasidovanoti šią pramogą sau, o gal norėsite nudžiuginti pažįstamą asmenį: bet kuriuo atveju, šuoliai parašiutu Marijampolėje įžiebs šypseną veide bei dovanos neužmirštamą prisiminimą.

Pažvelkite į žemę iš paukščio skrydžio ir leiskitės į malonius nuotykius. Marijampolėje galima rinktis iš gausaus šuolio parašiutu asortimento: galima šokti su apvaliu valdomu parašiutu (į pasiūlymą įskaičiuotos ir filmavimo paslaugos), sparno tipo parašiutu, dviviečiu parašiutu su instruktoriumi bei kt.

Šuolis parašiutu Marijampolėje – tai smagi ir sunkumų nekelianti apgalvota pramoga. Jos metu iš lėktuvo galima iššokti vienam arba visą kelią iki žemės nusileisti kartu su patyrusiu parašiutizmo instruktoriumi. Abiem atvejais galėsite dėl nieko nesijaudinti, patirti malonų laisvo kritimo pojūtį bei pasimėgauti adrenalino doze, nes  pramogos metu bus garantuojamas jūsų saugumas. Be to, prieš skrydį gausite visą reikalingą informaciją, kuri reikalinga norint tinkamai iššokti, sklęsti bei nusileisti.

Šuolis su parašiutu Marijampolėje – tai galimybė atrasti ir kitaip išvysti gražųjį Marijampolės kraštą. Žavėkitės miškais, ežerais bei patirkite nuostabą keliančias laisvės akimirkas. Po pramogos į pasaulį žvelgsite visai kitu kampu, it įgiję naują perspektyvą. Neužmirškite įspūdžiais pasidalinti ir su kitais – įkvėpkite juos išžengti iš rutinos ir paskatinkite leistis į nuostabiausius gyvenimo nuotykius!

Šuolio su parašiutu teikiamas džiaugsmas lieka visam gyvenimui: tai neužmirštamas pojūtis, jaudulys, nuostaba bei palaima. Pramoga siūloma visiems žmonėms, mėgstantiems ekstremalius pojūčius arba norintiems išbandyti save bei atitrūkti nuo kasdienybės. Be to, šuolio metu siūloma dar viena paslauga – įamžinti įspūdžius! Ją pasirinkus, jums bus pateikta nufilmuota medžiaga bei nuotraukos. Tai taps medžiaga jūsų gražiausių prisiminimų kolekcijai.