Šuolis parašiutu Kaune

(6)

Išbandykite šuolį parašiutu Kaune ir leiskitės į neįtikėtiną nuotykį! Mūsų dovanų kuponus pasirinkę jūs turėsite galimybę patirti laisvės pojūtį aukštai danguje, sukurdami nepakartojamą prisiminimą. Šuolis parašiutu - tai ne tik adrenalino kupinas nuotykis, bet ir puiki galimybė pažvelgti į pasaulį iš visiškai naujos perspektyvos. Su mūsų dovanų kuponais jūsų svajonė apie skrydį su parašiutu tampa realybe. Leiskitės į nuotykių kupiną kelionę ir atraskite naujas aukštumas Kaune.

Rodyti daugiau

FILTRAS

 • Kaina
 • nuo 50€ iki 100€ (1)
 • nuo 100€ iki 200€ (3)
 • nuo 200€ iki 400€ (2)
 • Dalyvių skaičius
 • 1 (6)
 • Tipas
 • Top (1)
 • Paslaugos teikėjas
 • Marijampolės aeroklubas (5)
 • Kauno parašiutininkų klubas (1)

Vilioja neužmirštamos emocijos ir kraujyje pulsuojanti adrenalino dozė? Nieko nelaukite – leiskitės į nuotykių kupiną šuolį kartu su parašiutininkų klubu! Parašiutininkų klubas Kaune Jums suteiks galimybę šokti iš parašiuto ir apžvelgti žemę iš aukštai, todėl savo dieną praleisite tikrai kitaip nei įprastai.

Šuolis su parašiutu Kaune – tai šuolis dviviečiu parašiutu iš 10000 pėdų aukščio su instruktoriumi. Jei norite pajusti laisvo kritimo jausmą, ši pramoga – kaip tik jums. Pasiruošimui, kitaip nei renkantis kitas šuolio parašiutu alternatyvas, reikia skirti mažai laiko, o ilgametės patirties dėka sukurta ir išbandyta speciali įranga leis saugiai patirti nepaprastą nuotykį. Nesvarbu, ar jau esate išbandę šuolį parašiutu, ar ketinate šokti pirmąjį kartą, pramogos metu bus garantuojamas ne tik jūsų saugumas, bet ir suteikta visa informacija, kuri reikalinga norint tinkamai iššokti, todėl jausitės visiškai saugūs. Šuoliai parašiutu vyksta Pociūnų kaime, apie 43 km. nuo Kauno miesto. Šuolis parašiutu Pociūnuose – saugus ir nepaprastas nuotykis, kuris dalyvių atmintyje išliks ilgam! Padovanokite dovaną Pociūnai šuolis parašiutu ir pradžiuginkite save ar artimuosius naujais potyriais ir kraujyje pulsuojančio adrenalino doze!

Šuoliai parašiutu Kaune – tai smagi ir sunkumų nekelianti apgalvota pramoga. Jos metu iš lėktuvo iššoksite ir vėliau visą kelią iki žemės būsite kartu su labai patyrusiu parašiutizmo instruktoriumi. Galėsite pamiršti negandas ir susikoncentruoti tik į jaudulį – pramoga šuolis parašiutu Kaunas skirta tam, jog patirtumėte tik malonų laisvo kritimo pojūtį bei pasimėgautumėte adrenalino doze! Šuolio metu bus suteikta speciali diržų sistema, kuri bus pritvirtinta prie instruktoriaus.

Metas atsipalaiduoti, pasimėgauti nevaržomos laisvės pojūčiu, aukščio teikiamu adrenalinu ir aštriais potyriais! Semkitės iš gyvenimo viską, ką tik galite: jei anksčiau sukotės rutinos rate, šuolis parašiutu Kaune taps puikia įsimintinų akimirkų kolekcionavimo pradžia. Atraskite pramogos teikiamą džiaugsmą patys arba išpildykite savo ar draugo svajonę pakilti virš debesų ir laisvai kristi. Nepamirštami įspūdžiai garantuojami ir adrenalino mėgėjams, ir tiems, kurie nori pabėgti iš rutinos ir šią pramogą ketina išbandyti pirmą kartą! Svarbiausia, jauskitės ramūs ir užtikrinti – parašiutininkai pasirūpins, kad būtumėte saugūs ir patirtumėte tik geriausias emocijas.