Ekskursija „Alaus kelias“ Vilniuje

21,99 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Vaiduokliai
www.vaiduokliai.lt/dovanu-cekis skiltis „Dovanų čekio registracija“. Registracija galioja tik gavus patvirtinimą.

Aprašymas

Pramogų agentūra „Vaiduokliai“ kviečia į temines ekskursijas, kultūrines pramogas ir komandinius žaidimus. Pažinkite miestą ir istoriją kitaip!

Alus geriamas žmonių nuo seno, o ir vadintas neįprastai – skysta duona. Tad kas gi nenorėtų sužinoti kaip šį gėrimą vertino mūsų protėviai, kaip jį gamino ir kur naudojo.

Pramoginės ekskursijos metu apsilankysite 3 sostinės aludėse, kur turėsite galimybę paragauti už papildomą mokestį 7-9 skirtingas gyvo alaus rūšis. Tokio alaus nerasite jokiame prekybos centre! Profesionali ekskursijos gidė Jums pateiks įdomių faktų, istorijų apie šį senovinį, tradicijas turintį gėrimą.

Taip pat pabuvosite nedidukėje alaus daryklėlėje, kur specialistas atskleis gamybos paslaptis bei supažindins su alaus gaminimo įranga. Atstumai tarp barų yra nedideli – lydimi gidės greitai pasieksite barus pėsčiomis.

Papildomas mokestis už alkoholinius gėrimus yra taikomas, nes nuo 2016 m. lapkričio 1 d. įsigaliojęs alkoholio kontrolės Įstatymas 28 straipsnis 1 d. 2 p., nurodo, kad dovanų kuponais yra draudžiama atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, alkoholinių gėrimų degustavimą. Už degustacijos metu vartojamus alkoholinius gėrimus klientas atsiskaito tiesiogiai paslaugos tiekėjui.
Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 2 val. 30 min. trukmės ekskursija „Alaus kelias“;
 • Už papildomą 4 Eur/asmeniui mokestį (grynaisiais) turėsite galimybę degustuoti 7-9 alaus rūšis (apie 1 litras asmeniui);

Svarbu: Ekskursijos lietuvių k. vyksta numatytomis datomis, susidarius bent 7 asm. grupei ir kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį, nepriklausomai nuo dalyvių skaičiaus. Jeigu turite ne mažiau kaip 7 asm. kompaniją, laiką galime derinti prie Jūsų. Pramoga skirta asmenims nuo 18 metų. Už papildomą mokestį galite užsisakyti užkandžių prie alaus.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: „Vaiduokliai“, Vilnius (tiksli vieta pasakoma registruojantis)
Trukmė: Apie 2 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-2 (skiriasi kaina, pasirinkti viršuje prie "Asmenų skaičius")
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Apskritis: Vilniaus regionas
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.

Komentarai

 • Asta
  Labai patiko! Šauniai praleidome laiką :)
 • Elena
  Didelis dėkui už šaunų "Vaiduoklišką penktadienį" ;]

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

SEB       Maxima