facebook

Dantų balinimas odontologijos klinikoje „Šypsenų alėja“ Kaune

-38%
Nauja! Nuolaida!

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas!

Odontologijos klinika „Šypsenų alėja“, tai plačios, sveikos ir baltos šypsenos profesionalai. Klinikoje suburta specialistų komanda pasirūpins būtent tomis procedūromis, kurių reikia Jūsų tobulai šypsenai. Juk šypsena, tai Jūsų vizitinė kortelė, o nuoširdi šypsena turi galią padėti įvairiose situacijose.

Graži, balta šypsena - kiekvieno svajonė. Dabar tai įmanoma padaryti su dantų balinimo procedūra. Dantų balinimas – viena dažniausių estetinės odontologijos procedūrų. Tai greitas ir neskausmingas būdas turėti akinančiai baltą šypseną. 

Dantų balinimo procedūros eiga: dantenos padengiamos skystu koferdamu-specialia apsaugine medžiaga, aplikuojamas balinamasis gelis, kuris aktyvuojamas LED diodinės lempos šviesa, balinimo gelis aplikuojamas du kartus ir laikomas 15-20 min., atlikus balinimą higienistė pateikia rekomendacijas, kaip prižiūrėti dantis, kad jie ilgiau išliktų balti.

Balinimo efektas išlieka nuo 1,5 iki 2,5 metų, priklausomai nuo vartojamo maisto ir gėrimų dažančių savybių, danties emalio struktūros, rūkymo bei individualios burnos higienos įpročių. Tačiau ir ilgainiui dantys negrįžta į tą spalvos stadiją, kurioje buvo pradėti balinti.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. 30 min. trukmės dantų balinimas 1 asmeniui

Svarbu:

Būtina išankstinė registracija. Neatvykus sutartu laiku ir apie tai nepranešus prieš 48 val., dovanų kuponas bus laikomas panaudotu. Sudėtingos klinikinės situacijos metu gali būti reikalinga pakartotinė mokama procedūra. Atsiradus lūpų pūslelinei ir rezervavus laiką, būtina informuoti kliniką. 

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Šypsenų alėja“, Liūdesio al. 4, Kaunas
Trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Kūno sritis: Veido
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

130,00 €

-38 %

210,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Registruoti nariai gauna taškų: +130

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Šypsenų alėja
+370 603 13630
Google 4.7 / (17)
 • Labai kruopščiai ir profesionaliai atliko burnos higiena, malonus bendravimas. Detaliai nupasakotas kiekvienas veiksmas prieš jį atliekant ramiai nuteikia. Rekomenduoju ir lauksiu priminimo ?
 • Puikus gydymas ir aptarnavimas. Didelis ačiū gydytojai Algei už šiltą bendravimą ir rūpestį.
 • Viskas puiku. Specialistė labai kruopščiai dirba, visada viską paaiškina procedūrų eigose ir po jų. Asmeniškai man, ši vieta tikras atradimas. Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū ❤️ ❤️
 • Puikiai atlikta higiena! Sutaisytas dantukas. Patenkinta visais specialistais. Nebeieškau kitu klinikų. Puikus bendravimas. Gavau atsakymus į rūpimus klausimus. Sekmės Jums!
 • Puikiai atlikta dantų higiena, malonus personalas. Priartėjus prie kinikos visur yra iškabos ir nuorodos kur eiti, todėl klinika labai lengvai randama.
Komentarai