facebook

Dovanos tėčiui

Tėtis - vienas didžiausių autoritetų gyvenime. Artėja svarbi proga, ir norite apdovanoti savo tėtį? Dovanos tėčiui gimtadienio proga galite ieškote internetu! DovanuSala.lt gausu pasiūlymų ir pasirinkimų, kurie gali atnešti jūsų tėčiui daug laimės bei džiaugsmo. Mūsų eDovanos galioja ilgą laiko tarpą - netgi 12 mėnesių, taip jūsų tėtis spės pasinaudoti padovanotu pasiūlymu jam patogiu laiku per visą metų laikotarpį. Taip pat, mūsų įsigytas dovanas galite grąžinti, ir pasikeisti į kitas. Ši paslauga naudinga tuomet, kai nupirktas netinkamas pasiūlymas. Negana to, įsigiję DovanuSala.lt siūlomus kuponus, jūs juos gausite elektroniniu paštu vos per minutę laiko. Taip kad, leidžiamės į dovanos tėčiui gimtadienio proga, ir ne tik, paieškas!

Ką dovanoti tėčiui jubiliejaus proga?

Ne visų tėčiai vienodi, todėl itin svarbu sužinoti ar išsiaiškinti savo tėčio pomėgius, hobius, norus. Kuomet tai padarysite, išrinkti tinkamą dovaną taps žymiai paprasčiausiau. Galbūt jūsų tėtis - ekstremalas? Jeigu taip, adrenalino dozė jam tikrai nepakenks, o priešingai - sužadins visus pojūčius ir sukels naujus potyrius. Tokiu atveju siūlome išbandyti šuolį parašiutu, kurį galima pasirinkti su skirtingo tipo parašiutais, iš įvairių aukščių. Šuolio metu patiriamas laisvasis kritimas suteiks naujų potyrių bei įspūdžių, kurie išliks nepamirštami. Tą patį galime pasakyti ir apie akrobatinį skrydį lėktuvu, kurio metu juntamos kūną veikiančios, stiprios jėgos.

Tačiau, jeigu jūsų tėtis ramesnio pobūdžio žmogus, bet taip pat ir nebaikštus, jam galima būtų dovanoti apžvalginį skrydį lėktuvu, kurio metu galima apžvelgti apylinkes iš aukštai. Nuostabi, atsiverianti panorama sužadins pačias geriausias emocijas bei pakylės ligi dangaus. Negana to, galima rinktis ir skrydį su pilotavimo pamoka, kurios metu patyręs instruktorius parodys jums lėktuvo manevravimo gudrybes bei leis pačiam pavaldyti oralaivį.

Taip pat, reikėtų pasižiūrėti, ar jūsų tėčiui netrūksta saldaus poilsio ir atsipalaidavimo. Jeigu jūsų tėtis yra daug dirbantis žmogus, jam praverstų išvyka toliau nuo miesto. Tokiu atveju siūlome apsilankymą kaimo turizmo sodyboje su karštu kubilu arba apsistojimą apartamentuose netoli jūros. Taipogi, tėčiams galėtų patikti ir atpalaiduojantis nugaros arba viso kūno masažas, skirtas būtent jam. SPA procedūros atgaivina kiekvieno pavargusio kūną bei sielą.

Aktyvios dovanos tėčiui internetu

Jeigu jūsų tėtis aktyvus žmogus, šis skyrelis skirtas kaip tik jums! Čia vyrauja populiariausios aktyvios dovanos internetu, kurias galite įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu. Šie pasiūlymai padės jūsų tėčiui ne tik smagiai praleisti laiką, bet galbūt atrasti ir naują hobį:

Šaudymas iš ginklo - azartiškiems bei aktyviems asmenims. Ši veikla suteikia daug naujų įspūdžių, ir kaip reikiant kaitina kraują. Šaudymo iš ginklo klubų yra visoje Lietuvoje, tereikia pasirinkti sau tinkamiausią. Nuvykus į vietą, yra pravedamas išsamus instruktažas, suteikiamos visos apsaugos priemonės. Šaudyti galima iš skirtingo tipo ginklų į judančius arba nejudančius taikinius. Tokia veikla yra itin naudinga norint išmatuoti savo taiklumą, bei itin smagi varžantis su draugais.

Plaukimas vandenlente - naujų potyrių ištroškusiems. Jeigu jūsų tėtis yra tikras vandens pramogų ir sporto gerbėjas, su tokia dovana jūs tikrai neapsiriksite. Šiek tiek ekstremalus, bet itin kerintis, plaukimas vandenlente gali tapti nauju hobiu. Išbandyti galima tiek vieną pamoką, tiek visą pamokų kursą, norint išmokti profesionaliai plaukti vandenlente. Gaivus vandens telkinio vanduo, šilti saulės spinduliai bei ošiantis vėjas - visa tai lydės jūsų tėtį pramogos metu.

Povandeninis nardymas - kitam pasauliui pažinti. Tokia dovana itin tinkama tiems, kurie domisi vandens telkinių dugno gyvenimu, nes čia galima sutikti ir aptikti labai daug įdomų gyventojų bei kitų dalykų. Povandeninio nardymo pramoga - neįkainojama patirtis, kurią galima dar įamžinti ir fotografijose. Kuomet jūsų tėtis bus užsiėmęs povandeninio pasaulio tyrinėjimu, patyręs fotografas šalimais įamžins pačias gražiausias akimirkas nuotraukose.

D.U.K.
Ką dovanoti vyrui?

Kokia dovana vyrui yra geriausia? Tokia, kuri labiausiai atitinka to žmogaus pomėgius. Turime tikrai platų paslaugų asortimentą, kuris tinkamas vyrams - nuo aktyvaus laisvalaikio iki žūklės parduotuvės čekių ar vakarienių restorane, su sočiais ir gardžiais patiekalais. Aktyviam vyrui dovanokite šaudymo, automobilių pramogas arba vandens pramogas, tokias kaip vandenlentės  ar vandens motociklai. Tam, kuris mėgsta lankytis restoranuose - puiki dovana bus restorano čekis

Daugiau dovanų idėjų vyrams: SKAITYKITE ČIA

5 populiariausios dovanos vyrams?

Galime išskirti populiariausias dovanas vyrams, kurias dažniausiai renkasi dovanoti vyrams:

Daugiau idėjų RASITE ČIA

Dovana vyrui – šaudymas koviniais ginklais
Dovana vyrui – šaudymas koviniais ginklais Šaudykla „Hobio centras“ - vieta kur galima išbandyti tokius legendinius ginklus kaip Makarov, Glock ir revolverį. Tai pramoga skirta drąsiam ir iššūkių nebijančiam vyrui. Skaityti daugiau
Pasivažinėjimas keturračiu
Pasivažinėjimas keturračiu Ieškantiems geros nuotaikos ir adrenalino pasivažinėjimas keturračiais garantuos gerai praleistą laiką. Įvairūs keturračių modeliai, bekelė ir specialiai paruoštos trasos. Kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. Skaityti daugiau
Tandem šuolis parašiutu su filmavimu
Tandem šuolis parašiutu su filmavimu Kaip atrodytų didžiausias gyvenimo nuotykis? Užsidėti parašiutą, pakilti lėktuvu į 1500 metrų aukšti ir jau tuomet stačia galva nerti į adrenalino ir greičio bangas. Šuolis parašiutu tik drąsiausiems nutrūktgalviams. Skaityti daugiau
Dovanų idėjos vyrams
Dovanų idėjos vyrams Kartais nėra taip paprasta iš rinkti dovaną mylimam tėčiui, vyrui, seneliui ar kolegai ir  atrodo juk taip gerai  j uos  pažįst ame .  Dovanos idėja vyrui  reikalauja  kiek  daug iau  pastangų,  kai norime maloniai nustebinti tam tikra proga.   Taigi, č ia į pagalbą skub ame mes .  Dalinuosi savo įžvalgomis, patarimais ir a trink au  keletą dovanų idėjų iš kurių galėsi išsirinkti labiausiai tinkančią ir įkvepiančią idėją tau artimam ir brangiam vyrui, tėčiui, sūnui, broliui ar šeimos draugui ir bendradarbiui. Skaityti daugiau