Skrydis parasparniu Trakuose

(3)

Skrydis parasparniu virš Trakų suteikia stulbinančią galimybę mėgautis žaviomis pilimis ir ežerais, kurie atsiveria iš paukščio skrydžio. Ši nuotykių kupono patirtis leis jums tyrinėti miesto ir gamtos grožį iš aukščiausios taško, patiriant nepakartojamą laisvės jausmą. Atraskite dovanų kuponus, kurie užtikrins jums įsimintiną patirtį šioje stulbinančioje oro kelionėje.

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 20€ iki 50€ (1)
  • nuo 50€ iki 100€ (2)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (3)
  • Tipas
  • Top (2)
  • Paslaugos teikėjas
  • Skrydis parasparniu (3)

Trakų rajonas itin tinkamas pailsėti nuo kasdieninių darbų bei pasimėgauti įstabaus grožio gamtos ramybe, apgyvendinimu patogiuose ir jaukiuose rąstiniuose nameliuose bei gausiu restorano meniu. Tačiau čia sudarytos puikios sąlygos ne tik ramiam poilsiui, bet ir aktyvioms pramogoms! Kadaise buvusioje istorinėje Lietuvos sostinėje siūloma išbandyti skraidymą parasparniu, kuris tampa neužmirštamu prisiminimu kiekvienam asmeniui.

Trakai bei jo apylinkės yra laikomos vienu gražiausių kampelių visoje Lietuvoje. Pakilus su parasparniu, nesunku tuo įsitikinti: kaipmat atrandamas ežerų, pažintinių takų, regioninių parkų bei kitų lankytinų vietų grožis. Atraskite paslaptingais pasakojimais ir legendomis apipintas vietoves, dailius prabanga dvelkiančius dvarus iš aukštai ir pasigrožėkite apylinkėmis iš paukščio skrydžio. Užsisakius kuponą skraidymas parasparniu Trakuose, vos per kelias minutes rankose turėsite bilietą, kuris dovanos naujus įspūdžius ir tik geriausias emocijas!

Parasparniai Trakuose yra saugi pramoga, nes jos metu patyręs instruktorius supažindina su parasparnio valdymo subtilybėmis ir parodo, kaip taisyklingai jį valdyti. Vis dėlto yra keli dalykai, kuriuos reikėtų žinoti prieš renkantis išbandyti ar dovanoti šią dovaną. Visų pirma, pramogautojo svoris negali viršyti 120 kg, be to, vertėtų atkreipti dėmesį, jog laukimas ir pasiruošimas gali užtrukti iki 1-2 val. Skrydžių vieta Trakuose įprastai parenkama priklausomai nuo oro sąlygų ir vėjo krypties, o už papildomą mokestį galima būti nufilmuotiems, kartu su profesionalais atlikti kvapą gniaužiančius akrobatikos triukus arba būti nufotografuotiems su profesionalia įranga. Taip viena pramoga tampa dviguba: ne tik siūloma džiaugtis Trakų miesto bei krašto vaizdais pakilus į aukštybes, bet ir kviečiama įsiamžinti vieno iš unikaliausių savo gyvenimo nuotykių metu.


Nesvarbu, koks jūsų tikslas: ar ieškote naujų įspūdžių ir nuotykių, ar nuobodžiaujate ir norite adrenalino, ar siekiate ištrūkti iš savo komforto zonos bei padidinti asmeninių galimybių ribą, skrydžiai parasparniu Trakuose leis įgyvendinti bet kurį sumanymą. Patyrę ir  ilgametę patirtį turintys profesionalūs instruktoriai pasirūpins viskuo, kad skrydis parasparniu Trakuose būtų kuo sklandesnis ir kuo labiau įsimintinas.