Skrydis parasparniu Klaipėdoje

(5)

Skrydis parasparniu virš Klaipėdos yra ypatinga patirtis, kurios metu galite tyrinėti miesto ir Baltijos jūros kranto vaizdus iš aukščiausios taško. Ši nuotykių kupono patirtis leis jums mėgautis nepakartojamais gamtos grožio vaizdais ir išskirtiniais miesto peizažais, patiriant nepakartojamą laisvės ir džiaugsmo jausmą. Atraskite dovanų kuponus, kurie užtikrins jums įsimintiną patirtį ir stulbinančią nuotykių pilną kelionę.

 

 

 

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 20€ iki 50€ (2)
  • nuo 50€ iki 100€ (3)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (5)
  • Tipas
  • Top (2)
  • Paslaugos teikėjas
  • Skrydis parasparniu (4)
  • Vakario klubas (1)

Vilioja vaizdas ir adrenalinas virš debesų? Skrydžiai parasparniu Klaipėdoje padės išpildyti savo ar sau brangaus žmogaus svajonę! Pasimėgaukite nepamirštamais įspūdžiais ir padidėjusiu entuziazmo kiekiu, pajuskite laisvę, skriekite su vėju, kai virš galvos plazda tik parasparnio sparnas, o po kojomis matyti pro šalį lekianti žemė. Atsikratykite aukščio baimės, jei tokią turite, ir mėgaukitės skydžiu kolekcionuodami naujas patirtis!

Skrydis parasparniu Klaipėdoje – tai geriausia dovana kiekvienam dangaus pramogų fanui. Rinkitės iš pažintinių, aukštuminių ir skrydžių parasparnių su fotosesija, atraskite galimybę išbandyti pilotavimo skrydį su pasiūlymu valdyti sparną pačiam. Šie skrydžiai leidžia į pasaulį pažvelgti kitaip ir saugiai nutūpti ant žemės. O tai ypač smagu daryti kurorte: pakilus virš debesų, skraidymas parasparniu Klaipėdoje neužmirštamus įspūdžius dovanoja kerinčiais vaizdais. Apžvelkite Klaipėdos apylinkes ir Baltijos jūros pakrantę iš paukščio skrydžio, pasigėrėkite gintarais nusėtomis pakrantėmis, saulės spinduliais, vos įžiūrima žmonių bei smėlio smilčių harmonija. Klaipėda – romantiškas miestas, kurio gatvės alsuoja istorija bei kultūra, todėl jį atrasti smagu ne tik nardant po gatveles, bet ir pakilus į aukštybes.

Parasparniai Klaipėdoje yra saugi pramoga, nes pramogos metu patyręs instruktorius supažindina su parasparnio valdymo subtilybėmis ir parodo, kaip taisyklingai valdyti šią transporto priemonę. Vis dėlto yra keli dalykai, kuriuos reikėtų žinoti prieš renkantis išbandyti ar dovanoti šią dovaną. Visų pirma, pramogautojo svoris negali viršyti 120 kg, be to, vertėtų atkreipti dėmesį, jog laukimas ir pasiruošimas gali užtrukti iki 1-2 val. Skrydžių vieta Klaipėdoje įprastai parenkama priklausomai nuo oro sąlygų ir vėjo krypties, o už papildomą mokestį galima būti nufilmuotiems, kartu su profesionalais atlikti kvapą gniaužiančius akrobatikos triukus arba būti nufotografuotiems su profesionalia įranga. Taip viena pramoga tampa dviguba: ne tik siūloma džiaugtis Klaipėdos miesto bei krašto vaizdais pakilus į aukštybes, bet ir kviečiama įsiamžinti vieno iš unikaliausių savo gyvenimo nuotykių metu.

Skrydis parasparniu – tai pramoga, kuri įspūdį palieka kiekvienam asmeniui. Nesvarbu, ar mėgstate ekstremalias pramogas, ar norite pabėgti nuo darbų apkrovos, išpildykite savo svajonę ir pamatykite visus gražiausius Lietuvos kampelius iš aukštai. Tokia nuotykių kolekcija – tai neišdildomas įspūdis.