Skrydis parasparniu Panevėžyje

(2)

Skrydis parasparniu virš Panevėžio yra ne tik nuotykis, bet ir unikali galimybė pajusti laisvės ir džiaugsmo jausmą. Ši nuotykių kupono patirtis leis mėgautis miesto ir aplinkinių kaimų grožiu iš aukščiausios taško, patiriant nepakartojamą džiaugsmą ir įsimintiną oro kelionės patirtį. Atraskite dovanų kuponus, kurie užtikrins jums nepaprastą džiaugsmą ir įsimintiną patirtį šioje stulbinančioje oro kelionėje.

 

 

 

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 20€ iki 50€ (1)
  • nuo 50€ iki 100€ (1)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (2)
  • Tipas
  • Top (2)
  • Paslaugos teikėjas
  • Skrydis parasparniu (2)

Jei ieškote dovanos ekstremalių pramogų gerbėjui arba norite praskaidrinti savo dienas ir išbandyti kai ką naujo, skraidymas parasparniu Panevėžyje yra puiki idėja! Panevėžys – tai vienas didžiausių šalies miestų, kurs turi daug kuo nustebinti visus, ieškančius naujų įspūdžių ir nuotykių. Kasmet į šį miestą ir jo apylinkes atvyksta vis daugiau turistų, besidominčių krašto istorija ar tiesiog ieškančių naujų pramogų, o mes siūlome dar vieną – išvysti šį miestą bei jo apylinkes iš aukštai!

Panevėžio regionas garsėja savo gamta – čia dažnai traukia žalumos mylėtojai, kurie nori praleisti dieną gamtos apsuptyje. Skrydžiai parasparniu Panevėžyje leidžia pasidžiaugti nuostabia Lietuvos gamta ir Panevėžio kraštą garsinančiais dvarais. Šie vaizdiniai neabejotinai pripildo širdį gyvenimiško džiaugsmo ir leidžia pasimėgauti nepamirštamais įspūdžiais. Laisvė, skrydis su vėju, po kojomis lekianti pro šalį žemė – Panevėžio vaizdas iš aukštai gerąja prasme tikrai sudrebins asmeninį pasaulį!

Parasparniai Panevėžyje yra saugi pramoga, nes jos metu patyręs instruktorius supažindina su parasparnio valdymo subtilybėmis ir parodo, kaip taisyklingai jį valdyti. Vis dėlto yra keli dalykai, kuriuos reikėtų žinoti prieš renkantis išbandyti ar dovanoti šią dovaną. Visų pirma, pramogautojo svoris negali viršyti 120 kg, be to, vertėtų atkreipti dėmesį, jog laukimas ir pasiruošimas gali užtrukti iki 1-2 val. Skrydžių vieta Panevėžyje įprastai parenkama priklausomai nuo oro sąlygų ir vėjo krypties, o už papildomą mokestį galima būti nufilmuotiems, kartu su profesionalais atlikti kvapą gniaužiančius akrobatikos triukus arba būti nufotografuotiems su profesionalia įranga. Taip viena pramoga tampa dviguba: ne tik siūloma džiaugtis Panevėžio miesto bei krašto vaizdais pakilus į aukštybes, bet ir kviečiama įsiamžinti vieno iš unikaliausių savo gyvenimo nuotykių metu.

Patirkite laisvės pojūtį – vos kelios minutės, ir kuponas skrydis parasparniu Panevėžyje bus jūsų rankoje! Tai – unikali dovana visiems, kuriuos vilioja vaizdai ir adrenalinas. Išpildykite savo ar sau brangaus žmogaus svajonę dovanodami nesuvaidintas emocijas bei įspūdžius.