Skrydis parasparniu Kaune

(1)

Skrydis parasparniu Kaune yra ypatinga patirtis, kurios metu galite tyrinėti miesto ir jo apylinkių grožį iš unikalios perspektyvos. Ši nuotykių kupono patirtis leis jums mėgautis nepakartojamais gamtos vaizdais ir išskirtiniais miesto peizažais, patiriant nepakartojamą laisvės ir džiaugsmo jausmą. Atraskite dovanų kuponus, kurie užtikrins jums įsimintiną patirtį ir stulbinančią nuotykių pilną kelionę.

 

 

 

Rodyti daugiau

FILTRAS

  • Kaina
  • nuo 50€ iki 100€ (1)
  • Dalyvių skaičius
  • 1 (1)
  • Tipas
  • Top (1)
  • Nuolaida (1)
  • Paslaugos teikėjas
  • Skrydis parasparniu (1)

Patirkite skrydžio džiaugsmą ir praleiskite malonų laiką skriedami virš debesų! Skraidymas parasparniu Kaune – unikali pramoga, kuri leidžia atrasti Kauno grožį iš aukštybių ir suskaičiuokite visus upių vingius. Tegul jūsų atmintyje gyvuoja tik gražiausi prisiminimai!

Parasparniai Kaune įspūdį paliks net išrankiausiam keliautojui. Ir kaip negalėtų: juk pakilus virš debesų kaip ant delno matosi gražiausios šio miesto bei jo apylinkių vietos. Išvyskite Kauno pilį, rotušę, Vytauto bažnyčią, Bernardinų vienuolyną ir Perkūno namą bei pasimėgaukite Kauno senamiesčio vaizdais iš viršaus. Dovana skrydžiai parasparniu Kaune sukurta tam, kad kurtų neužmirštamus įspūdžius ir kurtų nepakartojamus prisiminimus jūsų nuotykių kolekcijai.

Skrydis parasparniu yra saugi pramoga, nes pramogos metu patyręs instruktorius supažindina su parasparnio valdymo subtilybėmis ir parodo, kaip taisyklingai jį valdyti. Vis dėlto yra keli dalykai, kuriuos reikėtų žinoti prieš renkantis išbandyti ar dovanoti šią dovaną. Visų pirma, pramogautojo svoris negali viršyti 120 kg, be to, vertėtų atkreipti dėmesį, jog laukimas ir pasiruošimas gali užtrukti iki 1-2 val. Skrydžių vieta Kaune įprastai parenkama priklausomai nuo oro sąlygų ir vėjo krypties, o už papildomą mokestį galima būti nufilmuotiems, kartu su profesionalais atlikti kvapą gniaužiančius akrobatikos triukus arba būti nufotografuotiems su profesionalia įranga. Taip viena pramoga tampa dviguba: ne tik siūloma džiaugtis Kauno miesto bei krašto vaizdais pakilus į aukštybes, bet ir kviečiama įsiamžinti vieno iš unikaliausių savo gyvenimo nuotykių metu.

Pramogos metu mėgaujamasi nepamirštamais įspūdžiais. Patirkite entuziazmą, pajuskite laisvę, skriekite su vėju, kai virš galvos plazda tik parasparnio sparnas, o po kojomis matyti lekianti pro šalį žemė. Skrydis parasparniu Kaune – puiki dovana, kuri sužavės ir dar ilgai išliks jūsų prisiminimuose. Nesvarbu, ar mėgstate ekstremalias pramogas, ar norite pabėgti nuo darbų apkrovos, išpildykite savo svajonę ir pamatykite visus gražiausius Lietuvos kampelius iš aukštai. Kaunas – geras startas norintiems pradėti tyrinėti savo asmenines ribas, komforto zoną bei pasaulį.