facebook

Apsilankymas „Ąžuolynės nuotykių parke“

Nemokamas pristatymas ir pakuotė!

Tarp medžių nudriektos trasomis, lynai virš sausumos ir ežero ir kitos laisvalaikio pramogos – visa tai ir dar daugiau galite patirti pramogų ir nuotykių parke „Ąžuolynė“! 

Pramogų ir nuotykių parkas „Ąžuolynė“ suprojektuotas taip, kad būtų saugus ir įdomus ne tik dideliems, bet ir mažiems. Tai – vienas iš didžiausių pramogų parkų Lietuvoje, kuriame aktyvių nuotykių gerbėjai adrenaliną pajusti kviečiami net 8 trasose. Didžiausias nusileidimas yra 20 m aukštyje virš vandens, o jo ilgis siekia net 350 m. Iš viso suaugusiems skirtos 6 trasos, kurios suskirstytos pagal sudėtingumo lygį.

Jaunieji parko lankytojai kviečiami į specialią mažiesiems alpinistams sukurtą trasą, skirtą 3–4 metų vaikams. Pramogų parko darbuotojai pasirūpina visų lankytojų saugumu: ne tik prižiūri medžiuose įrengtas trasas, bet ir suteikia visą reikalingą informaciją, kaip pramogaujantys asmenys turi elgtis trasose. 

Po aktyvių pramogų arba belaukiant draugų ekstremalų, atsipalaiduoti galima rekreacinėje zonoje. Ežeras, kurio krante yra 3 ir 5 m aukščio nardyklos,tinklinis, mini futbolas, krepšinis, pavėsinės su ugniakuru nuoma, takeliai, sūpuoklės, stalai ir suoliukai – parke rasite visas paslaugas, kurių reikia norint įsimintinai leisti dieną.

„Ąžuolynė“ yra bene didžiausias pramogų, nuotykių ir poilsio parkas Lietuvoje. Jūsų laukia net 8 įvairaus sudėtingumo trasos laipiojant tarp medžių, daug nusileidimų lynais virš vandens ir sausumos, kurių ilgiausias siekia 350 m. ir 20 m. aukštyje virš ežerėlio. Tai smagūs nuotykiai, kuriuos verta išbandyti kiekvienam!

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 3 val. trukmės pramogos „Ąžuolynės nuotykių parke“: laipiojimas medžiais, ąžuolo ir ežerėlio skrydžiai

Svarbu:

Paslauga teikiama visus metus. Vaikai iki 18 metų įleidžiami tik su tėvais, globėjais arba atsakingais asmenimis.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: „Ąžuolynės pramogų parkas“ Krakės vienkiemis, Aukštadvario sen., Trakų r. Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 3 val.
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-4 (skiriasi kaina, pasirinkti viršuje prie "Asmenų skaičius")
Apranga: Sportinė apranga
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Aukštadvaris, Trakų raj.
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas
 • Asmenų skaičius

45,00 €

 • Registruokis ir gauk lojalumo taškų: +45

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Ąžuolynės pramogų parkas
+370 685 61665, +370 (528) 65726
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Ignas
  Buvau el.pašte netyčia ištrynęs kuponą. Žaibiškai atsiuntė naują. Ačiū jums.
 • Bronislava
  Nuoširdi padėka visai Dovanų sala komandai. Jūs nuostabūs. Užsakymai vykdomi žaibiškai. Ačiū.
 • Henrika
  Dėkoju „Dovanųsala“ komandai už operatyvų ir mandagų aptarnavimą. Įvykus klaidai darant užsakymą, buvo operatyviai ir empatiškai sureaguota į prašymą pakeisti dovanų kuponą į kitą. Kreiptasi buvo el. paštu po darbo valandų, o kitą dieną ryte nesklandumas buvo išspręstas. Dėkoju, kad puikiai atliekate savo darbą!
 • Jolanta Virbickienė
  Ačiukas už dovanos pristatymą ir gražias rožes, labai malonu kai tavo sumanymas buvo labai greit ir laiku įvykdytas. Super!
 • Jolanta
  Tikrai labai šauni komanda. Prašiau pakeisti Kuponas, nes baigiasi galiojimo terminas, netiko nusipirtas viešbutis ir norejome kito poilsio nei užsakėme , tai tą pačią dieną buvo pakeista i čekį ir pratesta. Sėkmės jums
 • Edita
  Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Vilma marčenkova
  Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.