AR GALIU PRATĘSTI DOVANŲ KUPONĄ?

GALIOJANTYS dovanų kuponai pratęsiami nemokamai papildomam 6 mėnesių laikotarpiui nuo dovanų kupono galiojimo pabaigos.

Norint, kad kuponas būtų pratęstas, būtina atlikti pratęsimą savitarnos sistemoje, adresu https://www.dovanusala.lt/lt/dovanu-savitarna Atlikus pratęsimą, dovanų kuponas su atnaujintu galiojimu atsiunčiamas el. paštu.

Norint, kad būtų pratęstas kitos šalies dovanų kuponas, būtina kreiptis el.paštu info@dovanusala.lt nurodant kupono rezervacijos kodą bei laisvą prašymą dėl pratęsimo. Dovanų kuponas su atnaujintu galiojimu atsiunčiamas el. paštu per 1 d.d.

SVARBU! Savitarnos sistemoje galima pratęsti tik lietuviškus dovanų kuponus! Kuponas pratęsiamas tik 1 kartą. Jeigu turimas dovanų kuponas nebėra platinamas DovanuSala.lt svetainėje arba yra pasikeitusios jo panaudojimo sąlygos, atliekant pratęsimą yra sukuriamas tokios pačios vertės DovanuSala.lt čekis. 

AR GALIU PRATĘSTI DOVANŲ KUPONĄ PASIBAIGUS KUPONO GALIOJIMUI?

Negaliojantį dovanų kuponą DovanuSala.lt savitarnoje pratęsti nėra galimybės. Jeigu turite dovanų kuponą su pasibaigusiu galiojimu, ir nuo galiojimo pabaigos praėjo ne daugiau nei 3 mėnesiai, prašome kreiptis el. paštu info@dovanusala.lt. Laiške nurodykite dovanų kupono rezervacijos kodą bei priežastį, kodėl nepavyko pasinaudoti dovanų kuponu jo galiojimo laikotarpiu. Dėl pratęsimo galimybės Jums bus atsakyta per 1 d.d.

Informacija atnaujinta 2022 11 09

Ar šis straipsnis buvo naudingas?
Ačiū, labai vertiname Jūsų nuomonę.