facebook

Siaubo pabėgimo kambarys „The angel of death“ Vilniuje

-19%
Nuolaida!

Nemokamas dovanų kupono įpakavimas bei pristatymas

The angel of death - siaubo pabėgimo kambarys. Įvykdykite visas pateiktas užduotis per
valandą laiko, ir ištrūkite iš šios vietos.

Kraują stingdantis žaidimas! Reiks išspręsti daug įvairiausių užduočių, kad galima būtų ištrūkti iš siaubo kelionės. Pabėgimo kambario siužetas sudarytas pagal tikrus istorinius įvykius – apie Trečiojo Reicho ideologo gydytojo atliekamas žvėriškas operacijas koncentracijos stovykloje Antrojo pasaulinio karo metu ir paslaptis, kurias slepia „Mirties angelas“ (angl. The Angel of Death). Ar pasiruošę baisiajam nuotykiui?

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • 1 val. – 1 val. 15 min. trukmės siaubo pabėgimo kambario „The angel of death“ žaidimas 3-5 asmenims;
 • po žaidimo yra įteikiama momentiniu fotoaparatu nufotografuota visų žaidime dalyvavusių dalyvių fizinė nuotrauka;

Svarbu:

Paslauga teikiama visus metus, visomis savaitės dienomis. Rezervacija atšaukti galima ne vėliau kaip 24 val. iki žaidimo laiko. Pasiūlymu pasinaudoti gali asmenys nuo 18 metų. 15-17 metų asmenys gali dalyvauti turėdami lydintį pilnametį asmenį. Jaunesniems dalyvauti griežtai draudžiama. Dalyvauti žaidime draudžiama asmenims, turintiems chroniškų ligų (epilepsija, astma, širdies, psichikos ir kt.). Žaidime nepatariama dalyvauti nėščioms moterims ir asmenims, turintiems stiprių fobijų. Šių kategorijų asmenys prisiima visą atsakomybę. Dalyvauti žaidime apsvaigus nuo alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų yra griežtai draudžiama.

Paslaugą iliustruojanti nuotrauka gali skirtis nuo vaizdo realybėje.
Apie pramogą
Paslaugos vieta: Siaubo pabėgimo kambarys „The angel of death“, Geležinkelio g. 6, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje
Trukmė: 1 val. – 1 val. 15 min.
Dalyviai (asmenų skaičius): 3-5
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Dovanų kupono galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Nemokamas pristatymas ir įpakavimas
Pakeitimo ir pinigų grąžinimo garantija
Saugus apsipirkimas

89,00 €

-19 %

110,00 € *Paslaugos teikėjo nurodyta kaina

 • Registruokis ir gauk lojalumo taškų: +89

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • 365 dienų keitimo garantija!
 • 15 dienų grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
The angel of death
+37066621666, info@deathangel.lt
Komentarai
 • Atsiliepimai apie dovanusala.lt
 • Jūratė
  Jūsų darbas išbaigtas ir sklandus. Ačiū. Sėkmės.
 • Ignas
  Buvau el.pašte netyčia ištrynęs kuponą. Žaibiškai atsiuntė naują. Ačiū jums.
 • Bronislava
  Nuoširdi padėka visai Dovanų sala komandai. Jūs nuostabūs. Užsakymai vykdomi žaibiškai. Ačiū.
 • Henrika
  Dėkoju „Dovanųsala“ komandai už operatyvų ir mandagų aptarnavimą. Įvykus klaidai darant užsakymą, buvo operatyviai ir empatiškai sureaguota į prašymą pakeisti dovanų kuponą į kitą. Kreiptasi buvo el. paštu po darbo valandų, o kitą dieną ryte nesklandumas buvo išspręstas. Dėkoju, kad puikiai atliekate savo darbą!
 • Jolanta Virbickienė
  Ačiukas už dovanos pristatymą ir gražias rožes, labai malonu kai tavo sumanymas buvo labai greit ir laiku įvykdytas. Super!
 • Jolanta
  Tikrai labai šauni komanda. Prašiau pakeisti Kuponas, nes baigiasi galiojimo terminas, netiko nusipirtas viešbutis ir norejome kito poilsio nei užsakėme , tai tą pačią dieną buvo pakeista i čekį ir pratesta. Sėkmės jums
 • Edita
  Sveiki, pripažįstu, kad tai vienas geriausių portalų Lietuvoje. Man Jūs - nr. 1. Ačiū, kad esate tokie šaunūs. Iš Jūsų reikia pasimokyti kaip dirbti. Sumoki, kuponas el pašte. Buvo trukdžių, kažkur nedalyvavai, atsižvelgta. Pratęstas kuponas. Kai tuoj po užsakymo, atkeliavo kuponas, apėmė labai geras jausmas. Padėka. Sveikatos ir sėkmės.
 • Vilma marčenkova
  Sveiki.Ištikrųjų labai džiaugiuosi,kad yra DOVANŲ SALA,o dar labiau,kad ten dirba patys nuostabiausi žmonės..Įį kartą parašysiu apie IEVUTĘ,.pirkau prieš metus dovanų kuponus du.,na kaip suprantate,tokia situacija,covid-19,viską sumaišė,užsimetė ir kuponai.,na atlaisvinus karantinui,pamaniau pasižiūrėti,ir registruotis poilsiui.ką jūs manot,kupono galiojimai pasibaigę,beveik dvi savaitės.Pamaniau,nu ką,bandysiu skambint,nu gal gal pratęs.?atsiliepė minėta IEVA,daug neklausinėdama,maloniai pasakė,kad tuoj pažiūrės,ką galima padaryti.,ir iš karto pasakė,taip,kuponą galima pratęsti pusmečiui.likau žiauriai laiminga,dėkinga.Džiaugiuosi,kad pirkau būtent iš dovanų sala poilsį.TARIU NUOŠIRDŲ AČIŪ IEVAI,ir dovanų salai.
 • Danguolė
  Kokie jus šaunuoliai kaip greitai su reagavote dėl netinkamai nurodyto tel nr ., aciu jums labai už sąmoningumą ir puiku darbą, šiandien jau gavau
 • Regina
  Visuomet naudojuos "Dovanų sala" paslaugomis.Ir šiandien užsakiau kuponą pasiplaukiojimą laivu ,aplink Trakus, savo mylimiems :sūnui,marčiai ir anūkei.Dar žiūrinėju kokią dovaną išrinkti dar dviems vaikinams ,kad pajūstų ekstramalius pojūčius.Ačiū jums ,kad esate ,galima nupirkti kuponus už man prieinamą kainą.Sėmės ir su artėjončiom šventėm.
 • Viktorija
  Sveiki, kadangi gyvename uzsienyje ir siuo metu negriztame i Lietuva , tad naudojames jusu paslaugomis nustebinti artimuosius!! Dar niekada nenusivyleme ir artimieji laimingi gaudami dovanu kuponus su puikiomis dovanomis. Pas jus yra toks gausus pasirinkimas, kad imanoma isrinkti net patiems inoringiausiems :))))
 • Rūta
  Perku iš jūsų puslapio nemažai paslaugų, nes esu tuo labai patenkinta. Labai įsiminė vakarienė televizijos bokšte, masažai Šiaulių "Aronijoje", poilsis Birštone "Royal spa". Tobulos dovanos ne tik artimiesiems, bet ir sau, kai norisi pasilepinti - jūsų puslapis tikra palaima.
 • Gida
  Esu labai patenkinta jusu paslaugomis.
 • Ugnė
  Sveiki, visuomet dovanų kuponus perku iš jūsų tinklapio. Nėra sunku tai ko ieškai ir kainos labai prieinamos. Lyginant su kitais tinklapiais, jūsų įkainiai siūlomi yra geriausi. Visuomet jus rekomenduoju ir rekomenduosiu :)
 • Violeta
  Pasinaudota daug paslaugų ir esu pastovus Jūsų klientas.
 • Sonata sara
  Labai patinka spa laikas dviems.Nekarta buvau,bet noriu vis dar pakartoti.???? Puikus laikas atcipalaidavimui.