facebook

Dovanos seneliui

Senelis yra vienas brangiausių žmonių, todėl ir dovaną jam reikia rinkti itin atsakingai. Mūsų puslapyje rasite gausų pramogų asortimentą, skirtą vyresnio amžiaus atstovams. Čia esančios dovanos suteiks progą išeiti iš namų ir pasimėgauti jaukiu vakaru restorane, gaivinančia SPA procedūra ar išbandyti ką nors netikėta ir nauja! Pažadinkite senelio smalsumą dovanodami jam žvejybos pramogas, degustacijas, vakarienę prabangiame restorane ar istorines ekskursijas.

Renkant Dovaną Seneliui, pirmiausia svarbu apsvarstyti jo pomėgius. Apgalvokite, ką mėgsta veikti jūsų mylimas žmogus, kaip jis leidžia laisvalaikį ir ko jam gyvenime šiuo metu trūksta. Taip nesunkiai suprasite, ar norite įgyvendinti seną svajonę, ar mylimam žmogui itin svarbu nesijausti vienišam ir į nuotykį jis norėtų leistis kartu su jumis taip sukurdamas gražų šeimos prisiminimą.

Kokiomis dovanomis nustebinti senelį?

Jei jūsų senelis neturi konkrečių pomėgių, visada galima dovanoti savaitgalio pramogą. Surenkite jam mini atostogas: siūlome tik geriausius poilsio ir dovanų pasiūlymus, kurie patiks visiems, nes jauki aplinka, erdvūs kambariai ir skanus maistas užtikrina idealų poilsį. Mūsų pasiūlymuose gausu nakvynių su patogumais, tokiais kaip pirčių ir baseino kompleksas, baseinas, sūkurinės vonios ir spa malonumai. Šios vietos idealiai tinka atgauti jėgas po darbų, palepinti kūną ir sielą ir maloniai praleisti laiką gamtos apsuptyje. Tai gali tapti ypatinga patirtimi seneliams. Į šias pramogas dažnai įtraukti sveikatinimo kompleksai, kuriuos, priklausomai nuo pasiūlymo, sudaro baseinai, unikalios pirčių programos, sveikatinimo procedūros, sūkurinės vonios, pirties malonumai ir kita. Ramybę seneliui atrasti gali padėti ir pramoginė žvejyba, kuri apjungia laiką gamtoje kartu su pramoga. Jūros ošimas ir kimbantis laimikis – skamba kaip tikras nuotykis, tiesa?

Jei senelis aktyvių pramogų atsikando jaunystėje, jo laisvalaikį visada galima praturtinti kultūra. Grožiu svaiginantis teatro menas, daugybę naujų minčių žadinančios ekskursijos, visapusę harmoniją pasiekti padedančios teorinės bei praktinės pamokos – išsirinkti intelektualų laisvalaikio leidimo būdą nesunku. Tokios dovanos seneliui ne tik jį pradžiugins, bet ir išlaisvins kūrybinį potencialą. Kiekviename asmenyje slypi kūrybiškumo klodai ir kiekvienas norime juos parodyti pasauliui. Galbūt dabar – tobulas metas tai padaryti?

Lietuva garsėja savo gamta, o garbaus amžiaus žmonės dažnai su ja puoselėja ypatingą ryšį. Kodėl nepadovanojus aktyvios pramogos? Pasiūlykite seneliui leisti savo laisvalaikį plaukiant upe, grožėtis miestais nuo vandens ar panoramomis iš paukščio skrydžio. O po įspūdžių kupinos dienos pakvieskite į gurmanišką kelionę ir kartu su juo išbandykite naujus skonius. Pasiilsėkite autentiškoje modernioje aplinkoje, būkite įkvėpti ir mėgaukitės gurmaniškais potyriais. Restoranuose dirbančios komandos visada pasiruošusios užtikrinti, kad jūsų senelis jaustųsi kaip namuose ir galėtų visiškai atsipalaiduoti, be to, patirtų tik geriausias patirtis.

Originaliausios dovanų idėjos seneliui

Dovanos seneliui – išskirtinė galimybė pradžiuginti mylimą žmogų. Išsirinkite patinkantį pasiūlymą ir nustebinkite sau artimą asmenį jau šiandien! Galbūt jūsų senelis visai ne senelis, o amžinas jaunuolis, visiškai nesiskundžiantis savo sveikata? Tuomet, laikykitės, nes ši dovanų skiltis toli gražu ne senoliams, o pasiutusiams, nuotykius mėgstantiems seneliams, kuriems širdyje visuomet aštuoniolika! Tai, kokios gi tos dovanos seneliui, kurios pažadintų jame jaunystę ir jaunystės svajones?

Plaukimas kateriu. Senelis mėgsta vandens pramogas ir greitį viename? Puiku! Plaukimas kateriu gali tapti nepakartojamu nuotykiu jūsų seneliui bet kokia proga. Galbūt senelis dar ir domisi laivais? Dar geriau, nes laivo kapitonas gal duos jūsų seneliui ir pavaldyti laivą... Plaukiant kateriu srauniais vandenimis patiriamas tikras išsilaisvinimo pojūtis, mėgaujamasi vėsiais vandens purslais ant odos ir šildančiais saulės spinduliais, o katerio greitis bei galia leidžia pajusti taip seniai patirtą adrenaliną bei džiaugsmingą jaudulį.

Šaudymas iš ginklo. Galbūt jūsų senelis medžiotojas? O gal pats laiko ginklą? Tuomet jam nesvetimi jokie šautuvai ir taikiniai! Jeigu matote, kad jūsų senelis turi taiklią akį, o įvairūs šautuvai bei pistoletai jo aistra - kodėl jam nepadovanojus galimybę išbandyti savo jėgas šaudymo ringe? Čia galima išmokti šaudyti iš skirtingo tipo pistoletų bei šautuvų, automatinių ginklų. Šaudoma tiek į judančius, tiek nejudančius taikinius. Jeigu jūsų senelis vis dėlto neturi patirties su ginklais, bet labai norėtų išmokti - ne bėda, nes profesionalus instruktažas dar prieš pačią pramogą tikrai bus pravestas.

Skrydis lėktuvu. Senelis neturi aukščio baimės, ir visuomet norėjo pamatyti savo apylinkes iš aukštai? Puiku! Jam tikrai rasime tinkamą dovanų pasiūlymą. Tai būtų apžvalginis skrydis lėktuvu virš įvairių Lietuvos miestų bei apylinkių. Iš šio paukščio skrydžio galima stebėti besikeičiantį kraštovaizdį, grožėtis aplinkine gamta, mėgautis šiltai spindinčia saule. Pramogos metu patiriamas su niekuo nepamainomas svaiginantis skrydžio džiaugsmas jūsų senelio širdyje bei atmintyje išliks dar ilgai.

Vandens parkas. Senelis pramogautojas? Dar geriau! Jeigu jam nesvetimos vandens pramogos - tai tik pirmyn! Vandens parkuose galima ne tik ramiai paplaukioti baseinuose, pasikaitinti pirtyse, bet ir pasidžiaugti vandens plaukmenis, pačiuožinėti čiuožyklomis. Jeigu jūsų senelis svajoja su anūkais kartu nusileisti vandens čiuožynėmis ir pats sugrįžti į smagiąją vaikystę, tai tik gera naujiena - senelis visai ne senas!

Važiavimas motociklu. Auto-moto pramogos visai nesvetimos jūsų seneliui? Galbūt jaunystei jis buvo ralio ar motociklų lenktynių dalyvis? Tuomet kraują kaitinantis adrenalinas turėtų būti tiesiog įaugęs į jūsų senelio kraują! Leiskite jam išbandyti savo jėgas ir sugebėjimus važiuojant galingu bei manevringumu motociklu. Jei tik senelio sveikata leidžia, stebėkite jį lekiantį specialiai sukurta trasa bei suvaldantį galingą žvėrį.

Štai ir paminėjome tam tikras dovanas, kurios suteiks bent šiek tiek ekstremalių potyrių seneliui, niekaip neišeinančiui iš jaunystės laikų. Tačiau, jeigu senelis ramesnis žmogus - viskas taip pat gerai, nes ir tokiems žmonėms yra apstu pramogų. Tokiems seneliams siūlome išbandyti įvairius SPA malonumus. Juk taip gera po tiek metų pasimėgauti kokybišku masažu, o masažisto rankos išties gali būti stebuklingos ir nuimti įvairius skausmus, kūne susikaupusią įtampą. Taip pat ramesnio būdo seneliams patariama sveikatą stiprinti su mankštomis baseine, pasikaitinti garinėse pirtyse ar saunoje. Šios SPA paslaugos atpalaiduoja ne tik kūną, bet ir mintis.

Jeigu ieškote dovanos seneliui smaližiui, pagalvokite apie gurmanišką vakarienę ar vyno degustaciją. Tokia dovana yra išties ypatinga, nes dovanojama ne tik pati pramoga, bet ir su ja koja kojon einantys nepamirštami potyriai ir pojūčiai. Leiskite savo seneliui pasinert į dar nepatirtų skonių pasaulį ir truputį pasmaližiauti... Taip pat, jūsų seneliui galėtų tikų nakvynė patogiame viešbutyje. Šis galėtų būti įsikūręs prie jūros, kad dar senelis galėtų pasimėgauti ir smagiomis jūros pramogomis, pasimaudyti, o ramus jūros ošimas išties atgaivina sielą bei mintis.

Pabaigai norime pridurti, kad iš tiesų nesvarbu, koks žmogus yra jūsų senelis, ar ekstremalas, ar ramaus būdo, visi jie yra vertingi ir mylimi vienodai, ir vienodai nusipelnė būti nustebinti. DovanuSala.lt rūpinasi kiekvieno skirtingo žmogaus poreikiais, todėl ir pateikia tiek daug skirtingų dovanų pasiūlymų. Na, o jums, žinoma, belieka tik išsirinkti ir pamaloninti savo senelį nuostabia bei originalia dovana!

D.U.K.
Ką dovanoti vyrui?

Kokia dovana vyrui yra geriausia? Tokia, kuri labiausiai atitinka to žmogaus pomėgius. Turime tikrai platų paslaugų asortimentą, kuris tinkamas vyrams - nuo aktyvaus laisvalaikio iki žūklės parduotuvės čekių ar vakarienių restorane, su sočiais ir gardžiais patiekalais. Aktyviam vyrui dovanokite šaudymo, automobilių pramogas arba vandens pramogas, tokias kaip vandenlentės  ar vandens motociklai. Tam, kuris mėgsta lankytis restoranuose - puiki dovana bus restorano čekis

Daugiau dovanų idėjų vyrams: SKAITYKITE ČIA

5 populiariausios dovanos vyrams?

Galime išskirti populiariausias dovanas vyrams, kurias dažniausiai renkasi dovanoti vyrams:

Daugiau idėjų RASITE ČIA

Dovana vyrui – šaudymas koviniais ginklais
Dovana vyrui – šaudymas koviniais ginklais Šaudykla „Hobio centras“ - vieta kur galima išbandyti tokius legendinius ginklus kaip Makarov, Glock ir revolverį. Tai pramoga skirta drąsiam ir iššūkių nebijančiam vyrui. Skaityti daugiau
Pasivažinėjimas keturračiu
Pasivažinėjimas keturračiu Ieškantiems geros nuotaikos ir adrenalino pasivažinėjimas keturračiais garantuos gerai praleistą laiką. Įvairūs keturračių modeliai, bekelė ir specialiai paruoštos trasos. Kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. Skaityti daugiau
Tandem šuolis parašiutu su filmavimu
Tandem šuolis parašiutu su filmavimu Kaip atrodytų didžiausias gyvenimo nuotykis? Užsidėti parašiutą, pakilti lėktuvu į 1500 metrų aukšti ir jau tuomet stačia galva nerti į adrenalino ir greičio bangas. Šuolis parašiutu tik drąsiausiems nutrūktgalviams. Skaityti daugiau
Dovanų idėjos vyrams
Dovanų idėjos vyrams Kartais nėra taip paprasta iš rinkti dovaną mylimam tėčiui, vyrui, seneliui ar kolegai ir  atrodo juk taip gerai  j uos  pažįst ame .  Dovanos idėja vyrui  reikalauja  kiek  daug iau  pastangų,  kai norime maloniai nustebinti tam tikra proga.   Taigi, č ia į pagalbą skub ame mes .  Dalinuosi savo įžvalgomis, patarimais ir a trink au  keletą dovanų idėjų iš kurių galėsi išsirinkti labiausiai tinkančią ir įkvepiančią idėją tau artimam ir brangiam vyrui, tėčiui, sūnui, broliui ar šeimos draugui ir bendradarbiui. Skaityti daugiau