facebook

Dovanos žmonai

Laukia įsimintina proga arba norisi be progos nustebinti žmoną? Jei stinga idėjų, siūlome platų asortimentą: rinkitės iš gausaus laisvalaikio pramogų, SPA ir grožio poilsio, gurmaniškų ar vandens malonumų spektro. Didelis pramogų pasirinkimas už gerą kainą – įžiebti šypseną žmonos veide tikrai paprasta!

Palepinkite savo žmoną įteikdami jai kuponą, kuris ne tik pasirūpins jos sveikata, bet ir grožiu.  Mūsų puslapyje gausu SPA ir grožio paslaugų, kurios didina pasitikėjimą savimi bei pabrėžia unikalumą. Mūsų puslapyje rasite daugybę pasiūlymų, kad jūsų artimas asmuo jaustųsi nepriekaištingai nuo plaukų iki pirštų galiukų. Pasiūlykite žmonai išbandyti prabangų arba kitokį masažą nei įprastai, pavyzdžiui, tailandietišką ar medaus bei šokolado masažą. O jei ji skundžiasi skausmu konkrečioje zonoje, rinkitės iš geriausių viso kūno arba tik nugaros, pečių ar pėdų masažo pasiūlymų.

Pakvieskite savo žmoną kartu praleisti laiką ir įsigykite nakvynę su daug malonumų gamtos apsuptyje. Ištrūkusi iš rutinos, jūsų mylimoji ne tik pailsės, bet ir galės patirti kai ką naujo, nes į daugumą pasiūlymų įtrauktos laisvalaikio pramogos. Laiką viešnagės viešbutyje metu galima praturtinti ekskursijomis, edukacinėmis programomis, įvairiomis pramogomis lauke bei patalpose, SPA malonumais, masažais, gydomosiomis programomis, sportu bei kt. Kiekviena žmona mėgsta romantišką laiką, todėl praleiskite brangias akimirkas lepindamiesi bendra draugija.

Jei jūsų žmona mėgsta aktyvias ir ekstremalias pramogas, jai be abejonės patiks kuponas, leidžiantis išbandyti ne tik naujas patirtis, bet ir save pačią. Neįprastas laisvalaikio praleidimo būdas neabejotinai įsirėš į artimo žmogaus atmintį. Pavyzdžiui, skrydis oro balionu gali tapti vienu įdomiausių būdų pažinti vienam kitą ir patirti įsimintiną akimirką. Tai itin romantiška dovana žmonai, nes dovanojami momentai virš debesų. O jei norisi pramogauti ant žemės, visada galima jodinėti žirgais, išbandyti auto moto pramogas, galvosūkių kambarius, virtualią realybę, lauko teniso treniruotes ar šokių pamokas.

O galbūt norite padovanoti gurmanišką ar kultūrinę dovaną? Čia taip pat rasite platų jų pasirinkimą. Nuo rytietiškų skonių iki burnoje tirpstančių desertų, nuo ekskursijų iki kvapą gniaužiančių spektaklių ant scenos: paruošėme viską. Desertai ir fondiu sužavės bet kurią moterį, o jei žmona mėgsta gaminti, jai tikrai patiks kulinarijos kursai, kurių metu šefai pasakoja apie tų šalių, iš kurių yra kilę arba gyvenę, virtuves ir gaminama kartu su visa grupe.

Nustebinkite savo artimą pusę jau šiandien!

Pasirūpinsime Jūsų dovanos nemokamu pristatymu ir įpakavimu - pristatyti galime tiesiai Jūsų dovanos gavėjui!

Norint sužinoti daugiau SPAUSTI ČIA

Dovana žmonai su gėlėmis dar labiau nudžiugins Jūsų žmoną.

Rinkitės Dovanusala.lt ir už jus apgalvosime kiekvieną detalę!

Norint sužinoti daugiau SPAUSTI ČIA