Gurmaniška vakarienė Chaimo Frenkelio vilos restorane

Gurmaniška vakarienė Chaimo Frenkelio vilos restorane
Ankstesnis
Sekantis

NEMOKAMAS įpakavimas ir pristatymas visoje Lietuvoje

15,00 €

Papildoma nauda:

 • Dovana galioja 12 mėn.
 • Nemokamas pristatymas!
 • Pakeitimo ir grąžinimo garantija!
Norite pasinaudoti pramoga konkrečią dieną? Dėl užimtumo teirautis:
Chaimo Frenkelio vilos restoranas
+37061480886

Aprašymas

Pajuskite ikikarinės Lietuvos aukštuomenės gyvenimo dvasią, pasimėgaukite gardžiais valgiais ir ypatingomis akimirkomis prabangos apsuptyje! Tai vienintelis restoranas Lietuvoje, įsikūręs muziejuje, reprezentaciniame moderno epochos architektūros stiliaus pastate. Čia Jus pasitiks autentiškas XX a. pradžios interjeras, nustebins prabanga akį traukianti stalų serviruotė ir itin gera šiuolaikinė Europos virtuvė. Restorane vienu metu gali lankytis iki 30 svečių. Ištaigingose salėse organizuojami ir prestižiniai banketai bei furšetai, kur aptarnaujama iki 100 svečių. Vasarą restoranas siūlo maloniai pasėdėti atviroje terasoje, iš kurios laiptais galima nusileisti į parką su prašmatniu fontanu. Be to, Chaimo Frenkelio vila — tai ir istorinis kultūros centras, kuriame miesto bendruomenei bei svečiams siūloma gausybė kultūrinių renginių, parodų ir koncertų.

Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:
 • Pasirinktas maistas ir gėrimai iš restorano meniu už dovanų kupono vertę;

Svarbu: Jeigu restorano sąskaita didesnė už dovanų kupono vertę, atliekama priemoka restorane. Su dovanų kuponu negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus.

Apie pramogą

Paslaugos vieta: Chaimo Frenkelio vilos restoranas, Vilniaus g. 74, Šiauliai
Trukmė: Neribojama
Dalyviai (asmenų skaičius): 1-9
Apranga: Aprangai reikalavimų nėra
Galiojimas: Dovana galioja 12 mėn.
Sezoniškumas: Visus metus
Miestas: Šiauliai
Apskritis: Šiaulių regionas
Šalis: Lietuva
Būtina išankstinė registracija: Kontaktiniai duomenys pateikiami ant dovanų kupono.
Vieta žemėlapyje

Atsiliepimai

Įvertinimas 

Buvome apsilankę su vyru, vestuvių metinių paminėti. Tikrai puiki vieta tokiai progai, aptarnavimas profesionalus, nereikia ilgai laukti. Maistu taip pat likome patenkinti, nors vyras ir išrankus, tačiau ir jis neturėjo kuo skųstis.

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Gurmaniška vakarienė Chaimo Frenkelio vilos restorane

Gurmaniška vakarienė Chaimo Frenkelio vilos restorane

Pajuskite ikikarinės Lietuvos aukštuomenės gyvenimo dvasią, pasimėgaukite gardžiais valgiais ir ypatingomis akimirkomis prabangos apsuptyje! Tai vienintelis restoranas Lietuvoje, įsikūręs muziejuje, reprezentaciniame moderno epochos architektūros stiliaus pastate. Pasiūlymą sudaro iš restorano meniu maistas ir gėrimai už kupone nurodytą sumą

Jus taip pat gali sudominti šios dovanos

 • 0 Atsiliepimas(-ai)

  Galėsite rinktis SPA malonumus, gurmanišką degustaciją, skrydį, romantišką poilsį, pažintinę kelionę, ekstremalią ar bet kurią kitą Jūsų pasirinktą pramogą. Pasirinkite vieną pramogą iš pateikto pramogų sąrašo www.dovanusala.lt/222-sidabrinis ir registruokite www.dovanusala.lt/lt/rinkinio-registracija Pas pramogos teikėją galėsite vykti, tik į savo el....

  29,99 €

  DovanuSala.lt Visa Lietuva 1-9
  Top

SEB       Maxima